Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
onu kullanmadım ama kullananlar güzel dediler merak etmiyorum nedense onu :KK70:
Ay çok güldüm :KK70:
Kuzum ben arbuntin seruma hâlâ başlamadım. Başlarsam daha mı güzel olur cildim?
Bir de ben SVR serumu sadece akşamları kullandım hep. Çabuk bitmesin diye 😅 Günde iki kez kullansam daha mı iyi olurdu? Bir kez kullanımla bile rengim açıldı, iki kez kullansam Türkan Şoray olur muyum? :KK70:

2 haftada bir gün cilt yıkanıp temizlendikten sonra kışın asla ama asla nemlenmiyorsa kışın şu şekilde (yağlı ciltler için: çarkıfelek yağı,aspir tohumu yağı,çuha yağı,kenevir tohumu yağı,kuşburnu yağı bunlardan hangisi cildine iyi geliyorsa o ) uygulamalısın ,parmağının sadece ucunu yağa değdirip bir damla bile değil bak ondan da az ... iki elini birbirine sürterek ısıtıp kuru bölgeye bastırıp çekeceksin asla direkt sürülmez
Ayyy, yeni idrak ettim bunu. Bir damla bile değil nedir? Yani ben avucuma 10-15 damla kadar alıp ısıtıp uyguluyordum. Anacım ben ne kadar yanlış işler yapmışım da haberim yokmuş...:KK58:

Kızlar daha önce attım mı hatırlamıyorum ama bi göz çevremin resmini atmak istedim tüm yüzüm bu şekilde. çok mutsuzum artık görüyorsnz buruş buruş göz altım 😔😔

Şu iki ürünün yorumlarını okudum ve içime sindi nemlendiriciyi aldım. Göz kremini de almayi düşünüyorum. Bana önerebileceğiniz başka birşey var mı biran önce çözüm bulmam lazim 1 ay sonra görümcemin düğünü var cildim çok kötü duruyor makyajlıyken bile.. 😔
Papatyacığım sana çok güzel bir göz altı kapatıcısı önerisinde bulunmak istiyorum. Bu ürünü bulmadan önce denediğim ürünler hep çizgilerimin arasına doluyordu ve güzelleşmek için süreyim derken iyice rezil oluyordum desem yeridir. Yalnız tekrar hatırlatayım, alta güzel bir nemlendirici sürdükten 15 dk kadar sonra kullanmalısın kapatıcıları.
Ben çok memnun kaldığım için kuru göz çevresi olan herkese öneriyorum ki siz de memnun kalın, herkes mutluluk çemberi oluştursun. :KK19:
Nasıl memnun kaldığımdan da bahsedeyim, saatler sonra bile aynaya baktığımda uçmamış oluyor, mimik yaptığımda çizgilerime dolmamış oluyor ve saatler sonra bile daha yeni sürmüşüm gibi bir hissi var.

Ay çok güldüm :KK70:
Kuzum ben arbuntin seruma hâlâ başlamadım. Başlarsam daha mı güzel olur cildim?
Bir de ben SVR serumu sadece akşamları kullandım hep. Çabuk bitmesin diye 😅 Günde iki kez kullansam daha mı iyi olurdu? Bir kez kullanımla bile rengim açıldı, iki kez kullansam Türkan Şoray olur muyum? :KK70:
şaka yapıyorum de lütfen ben sabah akşam sabah akşam diye boşuna mı söyledim?
1 pompa kulllanacaksın sabah akşam en az 8 ay gidiyor serum bu şekilde

arbutin içinde kusturma yapabilir hassasiyet yapabilir alıştırarak gitmek lazım kışın başlansın demiştim

Papatyacığım sana çok güzel bir göz altı kapatıcısı önerisinde bulunmak istiyorum. Bu ürünü bulmadan önce denediğim ürünler hep çizgilerimin arasına doluyordu ve güzelleşmek için süreyim derken iyice rezil oluyordum desem yeridir. Yalnız tekrar hatırlatayım, alta güzel bir nemlendirici sürdükten 15 dk kadar sonra kullanmalısın kapatıcıları.
Ben çok memnun kaldığım için kuru göz çevresi olan herkese öneriyorum ki siz de memnun kalın, herkes mutluluk çemberi oluştursun. :KK19:
Nasıl memnun kaldığımdan da bahsedeyim, saatler sonra bile aynaya baktığımda uçmamış oluyor, mimik yaptığımda çizgilerime dolmamış oluyor ve saatler sonra bile daha yeni sürmüşüm gibi bir hissi var.
Çok teşekkür ederim kesinlikle deneyeceğim bu ürünü🤗🤗

şaka yapıyorum de lütfen ben sabah akşam sabah akşam diye boşuna mı söyledim?
1 pompa kulllanacaksın sabah akşam en az 8 ay gidiyor serum bu şekilde

arbutin içinde kusturma yapabilir hassasiyet yapabilir alıştırarak gitmek lazım kışın başlansın demiştim
Hayır kuzum şaka değil, ben sadece akşamları kullanıyorum, yarıya geldi. 8 ay nasıl gitsin kız? Ha, ilk hafta 3 pompa kullandım gerçi ama yine de yetmez sanki o kadar yahu.
Arbutini akşam kullanabilirsin demiştin canım, o yüzden sordum kullansam daha mı iyi olurdu diye. Kışı beklemeye gerek yok onun için demiştin. Valla kaydetmişim :KK43:

Hayır kuzum şaka değil, ben sadece akşamları kullanıyorum, yarıya geldi. 8 ay nasıl gitsin kız? Ha, ilk hafta 3 pompa kullandım gerçi ama yine de yetmez sanki o kadar yahu.
Arbutini akşam kullanabilirsin demiştin canım, o yüzden sordum kullansam daha mı iyi olurdu diye. Kışı beklemeye gerek yok onun için demiştin. Valla kaydetmişim :KK43:
cildin önce bu rutine alışsın acele etme eylülde rutin oluştururuz da demiştim

canım kullanmak istiyorsan kullan dene ... ben anlatıyorum ama yine içinize ne siniyorsa onu yapın

cildin önce bu rutine alışsın acele etme eylülde rutin oluştururuz da demiştim

canım kullanmak istiyorsan kullan dene ... ben anlatıyorum ama yine içinize ne siniyorsa onu yapın
Yooo, kullanmadım henüz. Kullanmak için değil de orada tamamen gülme amaçlı yazmıştım. Zaten mesaj baştan aşağı gülme şeysiyle doluydu.
Genel anlamda, arbutin yazın da kullanılır demiştin zaten. Bana kullan demedin kuzum. Yazın da kullanılıyor ama ben kullanmıyorum şu an vurgusuyla yazdım onu.
Espri yapıp gülelim dedim de kırmadım umarım seni. :KK19:

Yooo, kullanmadım henüz. Kullanmak için değil de orada tamamen gülme amaçlı yazmıştım. Zaten mesaj baştan aşağı gülme şeysiyle doluydu.
Genel anlamda, arbutin yazın da kullanılır demiştin zaten. Bana kullan demedin kuzum. Yazın da kullanılıyor ama ben kullanmıyorum şu an vurgusuyla yazdım onu.
Espri yapıp gülelim dedim de kırmadım umarım seni. :KK19:
yok canım neden kırılayım kırılacak birşey yok ki
arbutin yazın kullanılır ama rutin yeni oluşturan cilt bakımına yeni geçen birinin aşamaları var sınıf sınıf ilerlemek gerek
ilk başlanması gereken içerik niacinimade ve hyolüronik ... çift aşamalı temizlik güneş kremi ve niacinimade yeni oturttun ve yeni etkisini görmeye başlıyorsun
,1 ay sonra fiddy başlayacaksın rutine o eklenecek
ona da alış bakalım salisilik asit ne etki yapacak sende
ondan sonra arbutine başlarsın
daha kırmızı enzim peelingde başlayacaksın yani yavaş yavaş sen anaokulundan direkt çıkıp mezun olmak istiyorsun :KK70:

arbutin ile niacinimade ciltde aynı etkileri verir ikisininde melanin baskılama özelliği var aralarındaki tek fark niacinimade ekstra sebum dengesi sağlar ... lekelerim için geç kalırım diye korkma yani :KK66:

:KK49:

:-)

Açılıyor biliyor musun? Dün iyice baktım, bu rutine başlamadan önce daha koyuydu.:KK49:
aslında o şöyle renkde açılma denilen şey baskılama bırakırsan serumu tekrar koyulaşacak .... lekeler bir kere çıktı mı ya lazerle soyduracaksın cildini ya da hiç bırakmaksızın ürün kullanacaksın ... o yüzden en önemlisi lekelenmemek için güneş kremi kullanmak :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X