Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben medipeel bortax kullandım, revoulation matrixly bitirdim şuan snp prep in var , tekrar meditime botallium düşünüyordum da senin ürünün tr satışı var mı ki
aradım bulamadım varsa bende alırım içeriği çok güzel kremler bana ağır geliyor o tam benlik

ben medipeel bortax kullandım, revoulation matrixly bitirdim şuan snp prep in var , tekrar meditime botallium düşünüyordum da senin ürünün tr satışı var mı ki

aradım bulamadım varsa bende alırım içeriği çok güzel kremler bana ağır geliyor o tam benlik

Galiba iletisime gecip anca Elde ediliyor.

Okadar k beauty satan Türk sitesi gezdim,hic görmedim hubislab urunu

Galiba iletisime gecip anca Elde ediliyor.

Okadar k beauty satan Türk sitesi gezdim,hic görmedim hubislab urunu
oysa sürekli markalar getirtiyolar siteler ben en son limonian dan yeni gelen skin1004 markasının kapsül serumunu aldım bugün ulastı elimdekiler bitince baslayacağım

Var çözdüm canım.
10000 soru soruyoruz. Gık demeden cevap veriyor N nscckts . Yapılması gereken "teşekkür ederim" demek. Yani birde takip etmek zorunda değiliz ki begenmedigimiz konulari
Onun derdi baska birsey belli ki. Aman fazla birsey demek istemiyorum kendileri icin. Bana farkli davrandin demek ki biraz eziklenmek gibi. Neyse sustum 😂

Onun derdi baska birsey belli ki. Aman fazla birsey demek istemiyorum kendileri icin. Bana farkli davrandin demek ki biraz eziklenmek gibi. Neyse sustum 😂
Hayatta herkesi sevemeyiz, herkeste bizi sevemez. Onun için biz mutlu olduklarimizla devam edelim❤️
Kaptanım❤️❤️🍀

oysa sürekli markalar getirtiyolar siteler ben en son limonian dan yeni gelen skin1004 markasının kapsül serumunu aldım bugün ulastı elimdekiler bitince baslayacağım
Hangi site o :rolleyes:
Surekli birseyler almak istiyorum. Benim yasadigim ulkedede cogu ayni markayi satiyor. Türk sitelerinde daha farkli markalar var. Geldigim de kredi kartim ile netden alisveris yapma hayali kuruyorum 😂

Merhaba herkese. Sayfaları yokladım ama bulamadım. Malum yaz mevsimi, ben de yağlı ciltliyim. Şimdi asitli serumları kullanmak istemiyorum. Cildime uygun nemlendirici krem alsam yeterli mi, leke ürünlerine sonbaharda başlasam… bu söylediklerime uygun krem ne olabilir? Ağır gelmeyecek bir şey, su bazlı mı almalıyım?

Merhaba herkese. Sayfaları yokladım ama bulamadım. Malum yaz mevsimi, ben de yağlı ciltliyim. Şimdi asitli serumları kullanmak istemiyorum. Cildime uygun nemlendirici krem alsam yeterli mi, leke ürünlerine sonbaharda başlasam… bu söylediklerime uygun krem ne olabilir? Ağır gelmeyecek bir şey, su bazlı mı almalıyım?
Bendensin 🤭
Baska serumlarin var mi ? Ben yaklasik 9aydir cilt bakimi duzenli yapsamda hala tam cozemedim.

evet su bazlı almalısın serum gibi hafif kıvamlı olacak daha doğrusu jel gibi
sadece nemlendirmek için mi istiyorsun peki hassasiyet alerji sivilce gibi özellikler olmasın düz nemlendirici mi lazım

ne vereyim ablama der gibi oldu bu biraz ama :KK70:

flavus, glamiko,korendy,koreanbeauty,loviartr,wellcometoclub gibi siteler de var
Cok tehlikeli cidden. Fiyat karsilastirmasi yapinca,alisverisi abartacak korkusu oldu simdide. Sacma sapan urunler alirim kesin 🤦

Serum ve ampulleri cok seviyorum

sadece nemlendirmek için mi istiyorsun peki hassasiyet alerji sivilce gibi özellikler olmasın düz nemlendirici mi lazım

The same in nemlendiricisi oyle. Birde buzdolabina koyuyorum. Bu aksam dedigin gibi yaptim. Kizimda oglumda baktim ayni pit pit tokatliyorlar kendilerini 😂😂

Vichy bioderma bana alerji yapmıştı. Kabardı ve kaşındı yüzüm. Başkaca hassasiyet yaşamadım. Sivilce çıkar bazen. Bu kadar.. dediğim gibi soyıcı leke giderici falan olmasın. Malum güneş tepede. Ha kırışık karşıtı olursa süper olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X