Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi günes kremini aldin ?
Bataklik resmen 😂
Yazamadim canım barulab vardı yeni alip kullanmaya başladigim ( kullandığım en güzel krem olabilir) son zamanlarda nivea nin parlama karşıtı olan kreminin çok methini duydum iadelerden cüzdanda vardı aldım 127 ye . Merak ediyorum ama biri bitmeden yenisini açmak istemiyorum

Rutinimi bitirdim valize koydum cogunu.
nemlendirici, gunes kremi,goz alti kremi ve gozenek serumum kaldi. Sabah rutinim sonrasi onlarda valize.

Edit: araya giren sacma kelimeler 😂 ne yazmaya calistigimida anlamiyorum

Son düzenleme:
Yazamadim canım barulab vardı yeni alip kullanmaya başladigim ( kullandığım en güzel krem olabilir) son zamanlarda nivea nin parlama karşıtı olan kreminin çok methini duydum iadelerden cüzdanda vardı aldım 127 ye . Merak ediyorum ama biri bitmeden yenisini açmak istemiyorum
yarın tekrar fiddy yöntemi yapacağım bayram öncesi.o ürünlere bayıldım hele cosmed e.bugüne dek neden almamışım ki?

N nscckts Nisa kuzum nasılsın? Benim yeni bir sorunum başladı. E ben de ne yaptım, en güvendiğim insana danışayım dedim. :oops:
Acayip bir nemsizlik oluştu yüzümde. Yağlanma gitti, nemsiz bir cilt geldi. 2 gündür, güneş kremi sürdükten sonra dokunduğumda silgi gibi soyuluyor bazı yerler. Yağlı ciltler için olan güneş kremi kullanıyorum biliyorsun. E onu kullanmayınca da yağlanıyorum, terliyorum, sonra o asitler lekeye dönüşüyor. Ay ne sorunlu cildim varmış da haberim yokmuş!

Diyorum ki şu nemlendiriciyi alayım.
Ne dersin beybi? Sabah rutinime ekleyeyim mi bunu?
Bu ürünü bir haftadır ara ara kullanıyorum. Bence sivilceye SVR niasinamide'yi çok kullanmıyorduk geçen hafta alt tabadaki sivilceleri çıkarıyor gibi geldi. Bu kremdede hafif gül kokusu var, the purest marka ürünlerinin içinde gül esansının olması özelliği sanırım, içeriği yazmıyor üstünde.

Birde göz altına sürdükten sonra videoların birinde the purest markanın göz altı serumununum sürdükten sonra parmakta kalan kısmı nazolabial çizgisine sürdüğünü söylenmi. Tam o çizgi üzerinde iki sivilce çıktı ama SVR hemen iki güne geçiriyor, salisik asite gerek kalmadan.
onun yapısı kolay temizlenebilen olmadığından olabilir ben o yüzden hep önce siberian olanı veya hemish olanı öneririm onlar daha çabuk arınıyor
cosmed ağır gelmiş olabilir yağ bazlı temizleyiciyi değiştir bakalım siberian alırsın siivilcende azalma olursa yağ bazlı temizleyiciden demektir cosmedi de vücuda kullanırsın hatta kışın bacaklarım kurumasın diye duştan sonra vücudum nemliyken sürüyorum ovalayıp sadece duru su tutup çıkıyorum pamuk gibi oluyor bu şekilde kullanırsın memnun kalmadığın yağ bazlı temizleyiciyi

memnun kalmadığım yüz temizleyicilerini de duş jeli olarak kullanıyorum
Yağ temizleyici olarak sende görüp ilk aldığım şeylerden birisi siberian wellness, benimde sivilcem arada olup geçiyor. Ama seberian temizleyici +celenes termal yüz temizleme sonrasında cildi kurulayıp SVR niacianmide sonradan olan sivilceleri 2-3 güne azaltıp geçirirken, önceki oluşan sivilceleri yok edemiyor.

Burda sadece sheet maskelerine denk geldim barulab in. Denemedim hic. Tabii ki merak ettim markayi

Bugünden sonra alacakların korksun senden gümbür gümbür geleceksin 😍 cokomeller hepsi
evet aynen.saçlarım harika oldu keratim bakımdan sonra.kuaförün verdiği ürünlerde efsaneee.ipek gibi saçlarım oldu.sıra cildime geldi.onu da sizlerle halledeceğim.

evet aynen.saçlarım harika oldu keratim bakımdan sonra.kuaförün verdiği ürünlerde efsaneee.ipek gibi saçlarım oldu.sıra cildime geldi.onu da sizlerle halledeceğim.
Saçlar için link verir misin canim. Çünkü ben sürekli salon bakımı yaptırmak zorunda kalıyorum.

Bu ürünü bir haftadır ara ara kullanıyorum. Bence sivilceye SVR niasinamide'yi çok kullanmıyorduk geçen hafta alt tabadaki sivilceleri çıkarıyor gibi geldi. Bu kremdede hafif gül kokusu var, the purest marka ürünlerinin içinde gül esansının olması özelliği sanırım, içeriği yazmıyor üstünde.

Birde göz altına sürdükten sonra videoların birinde the purest markanın göz altı serumununum sürdükten sonra parmakta kalan kısmı nazolabial çizgisine sürdüğünü söylenmi. Tam o çizgi üzerinde iki sivilce çıktı ama SVR hemen iki güne geçiriyor, salisik asite gerek kalmadan.

Yağ temizleyici olarak sende görüp ilk aldığım şeylerden birisi siberian wellness, benimde sivilcem arada olup geçiyor. Ama seberian temizleyici +celenes termal yüz temizleme sonrasında cildi kurulayıp SVR niacianmide sonradan olan sivilceleri 2-3 güne azaltıp geçirirken, önceki oluşan sivilceleri yok edemiyor.
Bak bunu bende farkettim the purest solutions arbutin buram buram gül esansı kokuyor ama beni rahatsız etmiyor

Saçlar için link verir misin canim. Çünkü ben sürekli salon bakımı yaptırmak zorunda kalıyorum.
yarın resimlerini atarım.link bilmiyorum netten almadım ya.kuaförden aldım.3 tane ürün 3 üde efsanee.hele milk süt var.bugüne dek kullandıklarım çöpmüş

memnun kaldın değil mi canım svr gerçekten çabuk söndürüyor çok seviyorum o serumu ve hep abartmak istiyorum resmen benim için üretilmiş :KK70:

yarın resimlerini atarım.link bilmiyorum netten almadım ya.kuaförden aldım.3 tane ürün 3 üde efsanee.hele milk süt var.bugüne dek kullandıklarım çöpmüş
Tamam canim. Zaten yarın gidiyorum. Ancak dönüşte alırım .
Bayram dönüşüne kadar biriktireyim. Bayram sonunda ooff off neler alacağım neler 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X