Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet evet, ziyan olmaz. Elimdeki tanecikli peeling ürünlerini de vücudumda kullanıyorum. Şu yazdıklarından sonra Cosmed'in yaptığına emin oldum diyebilirim. Onu kullanmaya başladıktan sonra oldu çünkü. Önerdiğin markaları sadece internetten mi alabilirim acaba diye bir araştırayım. Daha çabuk sahip olabileceğim bir mağaza varsa oradan alayım. Teşekkürler canım. Yarın yazamazsam şimdiden iyi bayramlar diliyorum.
siberian trendyolda kendi satıcısından al derim

Lubex peeling de mi almayalım 😕 partiküllü o da, krem gibi değil yani. Gece kullanıyorum sabah yapmıyorum. Bu purest peeling mi temizleme jeli mi?
purest peeling
sadece enzim peeling kullanmak lazım partüküllü olmaz

Yagli ciltden kurtulamiyacagim dimi hic 😑

Ilk siyah noktalarim dertdi. Burnumun ustu felaketin felaketiydi. Kurtuldum Ama cok cok yagli cildim. Parliyor,dolaninca parmagimi yaga surmus gibiyim
seni çok iyi anlıyorum ...
:KK70:
yazın + ter ile pasparlak geziyorsun değil mi

seni çok iyi anlıyorum ...
:KK70:
yazın + ter ile pasparlak geziyorsun değil mi
Hemde nasil. Esime göre k beauty yuzunden 😂 cildime bakmadan once Boyle derdim yokmusmus. Halbuki ergenlikden beri var. Her hafta kargo gelmesinden rahatsiz galiba. Direk soyleyemiyor 😂

Oyle cok sicak ulke olmasada evet . Isik saciyorum hemde nasil. Yuzumu ellemekden nefret ediyorum. Yuzumu su ile yikiyorum birkac defa mesela iste. Kendimi oyle gorunce huylaniyorum.

Hemde nasil. Esime göre k beauty yuzunden 😂 cildime bakmadan once Boyle derdim yokmusmus. Halbuki ergenlikden beri var. Her hafta kargo gelmesinden rahatsiz galiba. Direk soyleyemiyor 😂

Oyle cok sicak ulke olmasada evet . Isik saciyorum hemde nasil. Yuzumu ellemekden nefret ediyorum. Yuzumu su ile yikiyorum birkac defa mesela iste. Kendimi oyle gorunce huylaniyorum.
çok kurutacak ürünler kullanmıyorsun değil mi makyaj ürünü veya cilt ürünü içinde alkol varsa mesela kurutucudu cilt yapısından farklı hale getirilmeye çalışıldığında yani kurutulduğunda daha fazla sebum üretebilir buda daha fazla yağ daha fazla gözenek hatta kabuklu görüntüde getirir

en azından biraz olsun dengelenmesi gerekirdi hiç dengelenmediyse bir yerde birşey atlanıyor olabilir

çok kurutacak ürünler kullanmıyorsun değil mi makyaj ürünü veya cilt ürünü içinde alkol varsa mesela kurutucudu cilt yapısından farklı hale getirilmeye çalışıldığında yani kurutulduğunda daha fazla sebum üretebilir buda daha fazla yağ daha fazla gözenek hatta kabuklu görüntüde getirir

en azından biraz olsun dengelenmesi gerekirdi hiç dengelenmediyse bir yerde birşey atlanıyor olabilir
Alkollu urun kullanmiyorum.
Makyaj beceremem. Rimel anca ozel gunde.
Yani birsey eksik. Gibi. Ilk etapda aldigim urunler cok iyi gelmisti. Sonra farkli marka deneyim dedim. Ilk etapdaki ile yaglanma azaldi ve porselen gibiydi parlama. Boyle yagli degil🫣

Kullandigim urunler

Banila Co; Clean It Zero Cleansing Balm Pore Clarifying
Real Barrier; Cream Cleansing Foam

Gündüz
Bellamonster sensitive care solution toner
Aksam
Tiam- aha/bha/pha toner

Sonra serum /ampul kismi basliyor

Skinmiso Pore corset serum
SKIN1004; Madagascar Centella Ampoule (yeni basladim sayilir)
Benton; Snail Bee Ultimate Serum+ (yeni basladim sayilir)

Krem ise Gündüz
DERMATORY AZULENE HYPOAALERGENIC CICA CREAM
Aksam Bonajour Eggplant BHA Water Cream

Helside alkolsuz

Yag bazli daha once celimax kullandim
Su bazli ile kiehls in urunuydu. Yanlis kisim sanki o kisimda ?

Alkollu urun kullanmiyorum.
Makyaj beceremem. Rimel anca ozel gunde.
Yani birsey eksik. Gibi. Ilk etapda aldigim urunler cok iyi gelmisti. Sonra farkli marka deneyim dedim. Ilk etapdaki ile yaglanma azaldi ve porselen gibiydi parlama. Boyle yagli degil🫣

Kullandigim urunler

Banila Co; Clean It Zero Cleansing Balm Pore Clarifying
Real Barrier; Cream Cleansing Foam

Gündüz
Bellamonster sensitive care solution toner
Aksam
Tiam- aha/bha/pha toner

Sonra serum /ampul kismi basliyor

Skinmiso Pore corset serum
SKIN1004; Madagascar Centella Ampoule (yeni basladim sayilir)
Benton; Snail Bee Ultimate Serum+ (yeni basladim sayilir)

Krem ise Gündüz
DERMATORY AZULENE HYPOAALERGENIC CICA CREAM
Aksam Bonajour Eggplant BHA Water Cream

Helside alkolsuz

Yag bazli daha once celimax kullandim
Su bazli ile kiehls in urunuydu. Yanlis kisim sanki o kisimda ?
kremleri nasıl uyguluyorsun yüzüne bildiğin krem olarak alıp elinden yüzüne şöööyyyleee yaya yaya mı
yoksa iki elinin arasında ısıttıktan sonra tampon tampon mu

kremleri nasıl uyguluyorsun yüzüne bildiğin krem olarak alıp elinden yüzüne şöööyyyleee yaya yaya mı
yoksa iki elinin arasında ısıttıktan sonra tampon tampon mu
Iki elimin arasinda isitmiyorum.pit pit yuzume suruyorum. Yanak,alin,burun sonra nazikce yayiyorum.

Iki elimin arasinda isitmiyorum.pit pit yuzume suruyorum. Yanak,alin,burun sonra nazikce yayiyorum.
kullandığın ürünler gayet güzel
hiçbirisinde sorun yok fakat yanlış anlamadıysam hergün aha bhalı birşeylerin var
bunlar çok yağlı ciltde haftada maksimum 2 uygulanacak şeyler cildini zorluyorsun fazla sebum üretiyor olabilir

kullandığın ürünler gayet güzel
hiçbirisinde sorun yok fakat yanlış anlamadıysam hergün aha bhalı birşeylerin var
bunlar çok yağlı ciltde haftada maksimum 2 uygulanacak şeyler cildini zorluyorsun fazla sebum üretiyor olabilir
Tonic i her aksam kullanmasamda water kremi kullandim evet.
O ikisine ara verip ayni tonic ile devam edebilirim.
Krem olarak Calamansi Pore Cool Down Cream de var. Türkiyede kullanmak icin yanima alacagim. Bonajour u birakayim

Tonic i her aksam kullanmasamda water kremi kullandim evet.
O ikisine ara verip ayni tonic ile devam edebilirim.
Krem olarak Calamansi Pore Cool Down Cream de var. Türkiyede kullanmak icin yanima alacagim. Bonajour u birakayim
en güzeli dediğin gibi biraz ara ver bakalım ne olacak, birde kremi uyguladığın zamanda dediğim gibi bir dener misin fark görecek misin , ben öyle krem kullanabiliyorum yoksa sürdüğüm kremi kusuyor cildim

en güzeli dediğin gibi biraz ara ver bakalım ne olacak, birde kremi uyguladığın zamanda dediğim gibi bir dener misin fark görecek misin , ben öyle krem kullanabiliyorum yoksa sürdüğüm kremi kusuyor cildim
Tamamdir. Iki elimin arasina alip diyorsun degil mi ?

Tamamdir. Iki elimin arasina alip diyorsun degil mi ?
aynen elimizi ovuşturma hareketi varya kremi çok az alıp nemli cildime elimde ovuşturduğum kremi tampon yaparak uyguluyorum ben serum ve tonikleri de öyle uygularım

aynen elimizi ovuşturma hareketi varya kremi çok az alıp nemli cildime elimde ovuşturduğum kremi tampon yaparak uyguluyorum ben serum ve tonikleri de öyle uygularım
Serum u dedigin gibi yapiyorum. Avucumun icine alip. Tonic ise resmen kendimi tokatliyorum 🤭🤭

Surda gordukden sonra ikna oldum iyi yontem olduguna dair

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X