Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya gülsem mi üzulsem mi bilemedim.
Degerli degildik kismi üzdu. Karincadan korkan cocuklarda güldürdü.
Bence bizim nesile yeterince sevgi,sefkat gösterilmedigi icin hep. Simdili cocuklarin ustune fazla fazla titriyoruz.
Ornek . Kucukken cok sIk karnim agrirdi. Aman ne olcak diye okula yollanirdim. Benim buyukde de cikti birkac ay bu Karin agrisi. Aman ne olcak demek yerine sorun psikolojik mi (okulda mi derdi var,evde birseyden mi etkilendi ) diye problemi aramak ile basladik. Sonra doktora yoneldik..bakteri cikti cocugun midesinde.
Bizim zamanimizda hic ugrasilmazdi benim gordugum,yasadigim kadari ile

tanesi 50 tl civarına gelmiş o zaman.bedava valla.ben 220 ye aldım bioderma güneş kremini küçücük
Evet iyi almış âmâ duymadim ben markayı..bi de benim takıntim var böyle dermo ürünleri ya eczane ya güvenilir net eczaneleri ya da trendyoldan asıl satıcıdan almak gibi. Bende 300 verdim benimkine bebeklerini 250 den 170 e düşmüştü aldım onu da.

Düğün nasıl geçti

aynen öyle.kızı her ay bazen ayda 2 kere dr a götürüyorum.valla beni götürdüklerini hemen hemen hiç hatırlamıyorum.gözümün bozuk olduğu bile 2 sene sonra anlaşılmıştı.hele psikolojik sorunlar hiççç önemsenmezdi.ama herkes böyleydi.eğitimli kadındı annem.gene de durum böyleydi.iyi yaşamışız valla.diş kontrolüne de gitmezdim bak şimdi hatırladım

Suyun şifacı kuvveti vardı hala var gerçi okullarda hadi bi elini yüzünü yika geçer

güzeldi .gözüm gönlüm açıldı.ne siyasiler ne bürokratlar ne işadamları gördüm.sanki açık oturum vardı Habertürkte

Evet canım başladım ve çok şükür enerjim cok iyi. Allah uzun sağlıklı ve deliksiz bir uyku versin inşallah kuzulara

3 çocuklu kadınlar süper insan bana göre.valla ben yapamazdım
Basa gelince öyle bi yapıyorsun ki.. ben 2. Gebeliği planlı yaptım kalp atisini duymaya gittiğimizde sürpriz ikiz olduğunu öğrendik sok olduk ve tek yumurta tek plasenta ikizleri..Benim annenim halasının varmış kp tarafi da cok.piyango bize vurdu ben max 2 diyordum çocuğa yoksa

ama çok tatlılardır .iyi ki oldular

öyle evet.gittiğim düğün zaten bürokrat oğlunun düğünüydü.Ama benim kız hoşlanmadı.o bol eğlenceli mahalle usulü düğünleri sever.
Bizim ailede de diyorum ya anne tarafı ankarada çoğunluk ve mv bürokrat çok.
Aman bende sevmem o düğünler kurul toplantısı ağırlığında oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…