Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canimm büyük bir yoğunluk var. Hem hayatımda hem.iste
Sen neler yapıyorsun nasıl keyifler
Valla bizde tatile girdik ama asıl yoğunluk tatilde oluyo düzen muzen kalmıyor hic.Esimin iki gün sınav görevi var uc çocukla cildirmiyim diye büyüğü aldı akşam kvgil e gitti orda yatacaklar bende 9 da bebekleri uyuttum bakımı yaptım ilk kez denedigim arbutini sürdüm öyle bakınıyorum tele. Az sonra uyurum:)
Kolay gelsin sana da başladın mi vitaminlere

Benim burdaki eczanede solgar 5000 mg biotin netten daha ucuz söyledi sanki ama bi aya kadar zam gelir dedi. Şaşırdım mi tabiki hayır dedim olmazsa gariplik arayacak duruma geldik

sen uyguladığın rutinden randıman aldın mı ? yani iyi geldi mi cildini en iyi sen bilirsin iyi geldiyse aynen devam et ya da benim dediğim gibi de denersin bakarsın fark var mı belki benim dediğim şekilde sevmezsin denemende fayda var cildini de en iyi tanıyan sensin belkide araya süre koyman şartıyla aynı rutininde gidersen işini görür
Valla hic fark goremedim. Retinol ve niacinamid den 😂
10dk a 1 saat doluyor 🤭 niacinamid Beni bekliyor. Sisede ki bitene kadar deneyim boyle

Valla hic fark goremedim. Retinol ve niacinamid den 😂
10dk a 1 saat doluyor 🤭 niacinamid Beni bekliyor. Sisede ki bitene kadar deneyim boyle
Seramit ve peptit de güzel oluyormuş retinole uyguluyor musun. Ben kısin mahşerin 4 atlisini bu şekilde hazır edicem inşallah

Seramitli kremler dr.jart çok meşhur belki orda ucuzdur burda jaartt diye yırtar bizi fiyatları
Aa krem olarak mi. Serum sandim 😂 ne alaka deme.
Dr jart in kullandim kisin. Hatta gecen ay son kalani kullandim. Harika nemlendirici benim icin. Papatya kokusu var . Normalde kokulara karsi hassasiyetim var. Iyi gelsede kaldiramiyorum kokusu agir gelen kremleri.

Dr jart in serum olarak da varmis

Aa krem olarak mi. Serum sandim 😂 ne alaka deme.
Dr jart in kullandim kisin. Hatta gecen ay son kalani kullandim. Harika nemlendirici benim icin. Papatya kokusu var . Normalde kokulara karsi hassasiyetim var. Iyi gelsede kaldiramiyorum kokusu agir gelen kremleri.

Dr jart in serum olarak da varmis
Kaç dölaarr orda bunlar

Heh bocekler yedi dedin. Onun icin krem aldim. Umarim fayda eder. Cocuklari cok yiyorlar gelince 🤔
Etkilimi Boyle seyler? Biz kucukken gecer birsey olmaz derlerdi 😂
biz küçükken şimdiki çocuklar gibi değerli değildik ki.yollardı annem sokağa bir daha da sormazdı.kendim oynar oynar hava kararınca da eve dönerdim bazen kararınca da oynardık doyamazdık.düşerdik yara içindeydi dizlerimiz.hiç de tedavi falan olmazdık.yara kendi kendine kabuk bağlardı.böceklerle de aramız iyiydi.şimdilerde karıncadan korkan çocuklarımız var :KK45: :KK53:

Kızlar 3 kutu day2day toz kolajen 1 tane güneş koruyucu alana 2. iç 1 tl olan da güneş koruması aldım şimdi

Eklentiler

• 6CF457C6-A0E2-4FA7-B476-D2F7060F1574.png
    6CF457C6-A0E2-4FA7-B476-D2F7060F1574.png
    403,3 KB · Görüntüleme: 43
  • 61C96E2F-7C95-4006-8D92-F661C0D0823A.png
    61C96E2F-7C95-4006-8D92-F661C0D0823A.png
    304,3 KB · Görüntüleme: 44
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X