Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ama çok tatlılardır .iyi ki oldular :KK200:
Zor ama bi 3 yil sonrasi ve ilerisinde 3 kiz annesi olmanin hayırlısıyla herkesin dediği gibi sefasını surmek nasip olur 😍 15 aylık oldular bile zaman geçiyor hızlıca
Artık ergenlikte kolilerce orkid düzinelerce çamaşır hijyen sus ürünlerimiz olur 😁 ben şimdiden stoklasam mi:p

Zor ama bi 3 yil sonrasi ve ilerisinde 3 kiz annesi olmanin hayırlısıyla herkesin dediği gibi sefasını surmek nasip olur 😍 15 aylık oldular bile zaman geçiyor hızlıca
Artık ergenlikte kolilerce orkid düzinelerce çamaşır hijyen sus ürünlerimiz olur 😁 ben şimdiden stoklasam mi:p
benim ki keşke süs püs sevseydi.harry potter manyağı oldu.kıyafetlerinden legolarına kitaplarından bebeklerine asalarına kostümlerine takvimine atkı beresinden çantasına kadar yok yok.harry in kendisinde yoktur bizdeki kadar ürün. :KK45:

benim ki keşke süs püs sevseydi.harry potter manyağı oldu.kıyafetlerinden legolarına kitaplarından bebeklerine asalarına kostümlerine takvimine atkı beresinden çantasına kadar yok yok.harry in kendisinde yoktur bizdeki kadar ürün. :KK45:
Simdiki nesil cilginligi 😂

Ahahaha:KK70: yerim o yaş grubu bi karaktere mutlaka takılıyor. Genç kız olduğunda rotasını değiştirir bence.. benimki de 4 yaşına girecek unicorn çılgınligimiz var

Ya daha sabah cocuga dedim bunu. Ahuaha
Halbuki derdini biliyorum. Yinede yuz yikama sifadir kafasindayim 😂
Psikolojik olarak etkiliyor bence çocuklarda inanıyor.ben düşeni çarpanı ağrıyani lavaboya gönderip getirilmesinde iyileşmiş görüyorum:KK70:

öyleler.bir harry potter filmi izledim hiç hoşlanmadım.hele bir anime duydum çocuklardan .aldım kitabını baktım akıllara zarar.valla bizim ömer seyfettin kitapları ayşecik ömercik filmleri daha güzeldi :KK45:
Gazeteler dergi verirlerdi ya giydirmeli çizgi karakterler olurdu unuttum şimdi ismini ne güzeldi

gidip biraz dizimi izleyeyim.lucifer ın son sezonundayken good doctor ı keşfettim bu hafta.bayıldım diziye.görüşürüz kızlar.iyi geceler iyi tatiller :KK200:

😁😁

Eklentiler

• Screenshot_20220618-003323_Instagram.jpg
    Screenshot_20220618-003323_Instagram.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 46
Beybiler ürünlerimle geldim😁 ilk fotoğraf kayınvalideye verilecekler (kapağını bile açmadığım, sizlerle tanışmadan önce stokladığım).

İkinci fotoğraf şu anki rutinim. N nscckts

Üçüncü fotoğraf sırasını bekleyenler... Bunlara eylüle kadar eklenecek olan ne var acaba? The Purest Salisilik asit tonik alacaktım sanırım.

Eklentiler

• IMG_20220618_002013.jpg
    IMG_20220618_002013.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20220618_002040.jpg
    IMG_20220618_002040.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20220618_002137.jpg
    IMG_20220618_002137.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 51
Beybiler ürünlerimle geldim😁 ilk fotoğraf kayınvalideye verilecekler (kapağını bile açmadığım, sizlerle tanışmadan önce stokladığım).

İkinci fotoğraf şu anki rutinim. N nscckts

Üçüncü fotoğraf sırasını bekleyenler... Bunlara eylüle kadar eklenecek olan ne var acaba? The Purest Salisilik asit tonik alacaktım sanırım.
süper :KK200:

Nereyi silmiştin 🙃
ahsenin mezuniyeti vardı dün güneş çarptı sanırım hava çok sıcaktı perişan oldum
sinemaya gittik sonrasında gezdik pert oldum :KK70: sıcak hava beni öldürüyor keşke sibiryada falan yaşasaydım nefret ederim güneşten

ahsenin mezuniyeti vardı dün güneş çarptı sanırım hava çok sıcaktı perişan oldum
sinemaya gittik sonrasında gezdik pert oldum :KK70: sıcak hava beni öldürüyor keşke sibiryada falan yaşasaydım nefret ederim güneşten
ama çok güzel görünüyordu ahsen.benim de ayağım burkulmuş düzelmedi 3 gündür.kız gezmeye istiyor bugün de.mecbur çıkacağız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X