Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ama çok güzel görünüyordu ahsen.benim de ayağım burkulmuş düzelmedi 3 gündür.kız gezmeye istiyor bugün de.mecbur çıkacağız.
ayy geçmiş olsun :KK43: ah ya birkaç gün daha yormasaydın kendini iyiydi aslında

ahsenin mezuniyeti vardı dün güneş çarptı sanırım hava çok sıcaktı perişan oldum
sinemaya gittik sonrasında gezdik pert oldum :KK70: sıcak hava beni öldürüyor keşke sibiryada falan yaşasaydım nefret ederim güneşten
Güneşi bende sevmem. Hele tepeden tepeden Allah korusun

Bende sabah iyiydim sonra bir mide bulantısı ve baş dönmesi ile yatakta buldum kendimi.
Baya uyudum şimdi biraz daha iyiyim.
Benimde yavruları çıkarmam lazım. Alâ dün gecelere aktık o ayri😄
salgın var canım çok dikkat et :KK43:

Bende sabah iyiydim sonra bir mide bulantısı ve baş dönmesi ile yatakta buldum kendimi.
Baya uyudum şimdi biraz daha iyiyim.
Benimde yavruları çıkarmam lazım. Alâ dün gecelere aktık o ayri😄
Çok geçmis olsun canım çok yorgunluktan oldu heralde

A Aylakkadin çok geçmiş olsun canım

Bugün yüzümü yıkadım hyalüronik asit serumu sürdüm ve bana kötü gelen güneş kremimi sürdüm..yeni güneş kremimi bekliyorum gelmesini..
Benim de bugün hiç güzel gelmiyor cildim kendime geçen regl haftamda o kadar güzeldi ki dün mesela arbutin sürdüm bugün de yine nemlendirici ve güneş kremi hiç parlak ve canlı durmuyor belki de yorgunluktan gece 1 de ikizlerden birinin ateşi cıktı yalnızdım sik sık uyandım ondan da olabilir

Benim de bugün hiç güzel gelmiyor cildim kendime geçen regl haftamda o kadar güzeldi ki dün mesela arbutin sürdüm bugün de yine nemlendirici ve güneş kremi hiç parlak ve canlı durmuyor belki de yorgunluktan gece 1 de ikizlerden birinin ateşi cıktı yalnızdım sik sık uyandım ondan da olabilir
bugün bende de bir tuhaflık var cildim sönük geldi :KK70: ben dünkü yorgunluğuma verdim

demek ki yorgunluk hemen etki ediyor

Günlerdir sabah 5:00 de yatıyoruz Selin uyuyamıyor ağrısı var 😭
Günler sonra bugün bakım yaptım yüzüme

K beauty box dan cikan urunler.
Birde kucuk canta cikti. Ilk aldigimda da minik bir hayal kirikligi yasayip , sonra urunlerden memnun kalmistim.
Umarim bunlardan da memnun kalirim.

Eklentiler

• 1655568744104477202916281712424.jpg
    1655568744104477202916281712424.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 46
K beauty box dan cikan urunler.
Birde kucuk canta cikti. Ilk aldigimda da minik bir hayal kirikligi yasayip , sonra urunlerden memnun kalmistim.
Umarim bunlardan da memnun kalirim.
Centella çok güzel bi içerik ya umarım yine memnun kalırsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X