Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
N nscckts ben sana sormadan şunu da aldım

Tüüü tüüü maşallah, uyumlu bir çift ve şirin bir çocuk, özellikle burada ikinci çocuk baskısı vardır, sana yapmıyorlar mı?
çooooook yaptılar
e siz doğurum dedim onlara
biz doğurduk işte dediler
e daha da doğursaydınız dedim

eltimin annesi erkek çocuğun yeri başka bir erkek doğur bak kuaföre gitmem gerekti kızım çalışıyor oğlum çalışıyor diğer oğlumu aradım geldi aldı sağolsun dedi
e taksiye binseydiniz? dedim

cahile laf mı anlatılır
en son bir keresinde eşim dayanamadı kendi akrabalarının bana yaptığı baskıya
benim artık çocuğum olmuyor dedi

güzel ürün :) hayırlı olsun

antepliler etine dolgun sever

Kullanayım mı? O kadar ürün stokladım, bir tek bunu kullanmak için can atıyorum nedense ama SVR kullanıyorsun zaten, bunu da sonraya sakla dersin belki diye sormak istedim
şimdi nereye kullanacaksın ki ? karıştırma bence hepsini sırayla biri bittimi diğerine başlarsın ...

Hani dedim kullansam yüzüm daha mı berrak olur acaba Ay valla bu işlerde sabırlı olmak lazım, o da bende yok
niye bu cam parlatıcısımı ki parlasın hepsi asit bunların... daha çok sürmek daha iyi olmaz tam aksine bozar

antepliler etine dolgun sever
Doğru, komşular bile (ki yaşlı teyzeler biri 70 yaşından sonra kilo verdi)ceyceyin şişko dediği kilodayım bu arada, geçen evin önünde selam verince bana kötülemişsin diyorlar. Ayşe teyze de çok zayıf yaşlı komşumuz eşime eşin çok kötülemiş demiş

Niacinamide asit değildir, o yüzden kullanırken korkmayın diyordu o videodaki büyük ağızlı kadın
niacinamide da hyorulonik de aslında asit değildir ama aktif maddelerdir ,kimya bilmediğim için oturup anlatamıyorum
mesela sana neden yüzde 10lukla başla demedim sence ? aynı markanın yüzde 10 lığuda vardı 4 lüğü de ben en düşükle başlattım yüzünü komple sivilce basabilirdi çünkü... çok ağır gelirdi
zaten hali hazırda kullanıyorsun sabah akşam birde bunu sür onu sür derken yüklediklerini düşünsene ? ard arda bir limonlu su bir maydanozlu su bir havuçlu su iç bak ne olursun öyle düşün...hepsi vitamin ama nasıl olursun değil mi hem asit ürünlerine başlamayacak mısın revuya denk gelecek muhtemelen ,elindekiler yazın sonunda anca biter zaten elinde şuan bir sürü ürün var değil mi ..

Bebeklerim geldi. Yeni eski karışık. Cyrene c vit, dermoskin göz kremim ve purest salisik asidim yolda. Şampuanları saymıyorum son kullanım tarihleri 2025. Beni o zamana kadar idare eder bunlar
şuan mest oldum kızgın kumlardan serin suya atlamak gibi...

Hani dedim kullansam yüzüm daha mı berrak olur acaba Ay valla bu işlerde sabırlı olmak lazım, o da bende yok
Ben de geçen sene Mart ayında aldığım ürünü kullsnıyormışum o kadar sabırlıyım, tarihi geçmiş farkına varınca dibini sıyırıp ayaklarıma sürdüm, gece ara ara bakıp bir sıkıntı var mı diye kontrol ettim.
Shea butter yağı vardı içinde ve bekli sürede buzdolabında kalmıştı son kullanım 2023 gözüküyordu. Şimdi onların geçen sene Haziran ayında olanlarını açıp kullanmaya çalışacağım. Bu kadar sabır yeter

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…