Güzellik herşey mi? Erkekler hep böyle mi?

Sizinle konuşuyor olmak gerçekten iyi hissettiriyor kendimi inanılmaz ufuk açtınız bende aynen bende 4 yıl hiç değmeyecek birinin peşinde koştum ha bugün ha yarın başlarız derken adam okul bitti ben ilişkiye hazır değilim dedi. Şimdi gelde unut işte onun sıkıntısını yaşıyorum daha doğrusu yaptıklarıma yanıyorum onunsa hiç umrunda değil.. Ama değişicem sevgili arkadaşım "erkekler avlanmayı seviyor" çok güzel tespit doğrusu bende dersimi aldım aşkımdan gebersem yeteri kadar hakettiği kadar uğraşacağım. Lütfen siz zamanınız oldukça yazın bana sözleriniz benim göremedigim seyleri gösteriyor hakikaten yaa diyorum hatta isterseniz niyetiniz varsa bende diyete başlamakta istiyorum hem fiziki hem ruhsal olarak tedaviye ihtiyacım var çünkü belki birbirimize destek olabiliriz.

Bu arada zor oldumu unutmanız ben bazen hep takılıp kalıcam gibi geliyor onun mutlu olması beni deli ediyor ne yalan söyleyeyim

guzellik veya yakisiklilik ilk anda onemlidir sonra zekaniz ve naifliginizle bir insanin gozunde ya guzellesirsiniz ya cirkinlesirsiniz. ben sunda evliyim ve esim bana gore okadar zeki ve hos bir tipki cogu kişiye belki cikin kacabilir. benim icin dunyanın en yakisklisii cunku cok zeki::>onun dısındaki erkekleri hic cekici bulamiyorum istrese neydi o sarisininin adi erkke guzeli olsun

Bu arada zor oldumu unutmanız ben bazen hep takılıp kalıcam gibi geliyor onun mutlu olması beni deli ediyor ne yalan söyleyeyim

ben de aynı durumdayım ben mutsuzken onun mutlu olduğunu düşünmek her şeyden acı ben de 2 gün önce ayrıldım da

maalesef öyle canım
ne kadar dürüst fedakar olsan da ambalaj güzel olmayınca kimse ilgilenmiyor. hatta ben iç güzelliğe bakarım diyenler bile bir süre sonra yakında olmuyor. bakımlı alımlı olacaksın hatta geçen otobüse bindim benden daha gen bir bayan da benden sonra bindi ve çok güzeldi. ona yer vermek için 2 kişi kalktı bana yer veren olmadı :)))) yanı o kadar önemli. her yerde böyle giyimi görünümü iyi olana daha çok ilgi gösteriyorlar

güzellik önemli ama en önemlisi değil.mesela ben de çirkin bir kız değilim ve kendimi olduğumdan daha güzel gösterecek şeyler de yapıyorum(göz kalemi ve rimel sürmek, saçlarımı güzel yapmak gibi), ama bunlar sadece çevremdeki insanların bana dış görünüşümle ilgili iltifat etmelerini sağlıyor.onun dışında oturup sohbet etmek falan istemezler mesela çünkü ben biraz kasıntı bir insanım ve bu beni soğuk-mesafeli gösteriyor.erkekler de öyle mesela bana iltifat ederler güzel olmuşsun falan diye ama dediğim gibi hoş sohbet bir insan olmadığım için bana ilgi duymazlar.napiyim ya çok özeniyorum şen şakrak olan, espiri yapmasını beceren insanlara falan ama kendim öyle olamıyorum.

Aynen bende benzer örnekleri çok görüyorum ve ne yazıkki ambalaj sözünüz çok yerinde oldu iğreniyorum bu tarz insanlardan!!!

Tespitleriniz kesinlikle doğru o zaman ne yapmamız gerekiyor sevgili arkadaşım. Örneğin ben kendimi çok güçlü zannederdim aman allahım bir erkeğe tutuldum o kadar fedakarlık yaptımki al işte zerre değerim olmadı ama bende görüyorum ki çok çok afedersiniz it yerine konan yaranıyo. Mesela üniversitede
bir erkek arkadaşım vardı çok iyi anlaşırdık çokta severim kendisini neyse kız arkadaşı geldi okudugumuz memlekete ya yuh dedim ya çocuk o kadar naif ve o kadar efendi ki yaa bide kız arkadaşını görseniz cahilll çocukla azarlar gibi konusmalar ama çocuk varya utanmasa kafasının üstünde tasıyacak işte ben o manzaradan sonra sevdigim adamdan uzaklaştım napıyorum ben. Bu kıza bu muamele yapılıyosa benim heralde kraçiler gibi falan yaşamam lazım. Yani canım ben ne öğrendim biliyomusunuz sevsemde bundan sonra ne yazıkki asla kötü terbiyesizce o kızlar gibi davranmam ama deli gibi yaptıgım fedakarlıgı bidaha yapmam çok fena ders aldım ben çok.. Yani bence bir erkeğin avucunun içinde oldugunuz izlenimini vermemek gerek sanırım yada başka bir sırrı varmı sizce??

Allah allah ya teyzemde aynı şeyi söyledi ama anlamadım oda hep derki bir erkeği borca sokucaksın acımıcaksın der. Teyzem çok tutumludur garibim kendine bir etek bile almazmış zamanında hep cocuklarım hep eşim bakmış böyle olmuyor koca azdıkça azıyor artık nasıl becerdiyse ipleri eline bir almış şimdi eniştemi görmeniz lazım süt kuzusu derya kuzusu teyzem diyo yanarım yanarım bir esyayı 20 yıl kullandıgıma yanarım diyor acımayın borca sokun siz borca sokmazsanız o adamı ne yazıkki borca sokan erkekler bulunur der. Belki biraz acımasızca ama siz nasıl düşünüyorsunuz. Yeni evli kuzenlerim, arkadaşlarım 10 yılı aşmış kuzenlerim neden ağız birliği yapmış gibi acımıcaksın diyolar hepside severek evlendi sizce neden erkekler böyle??

ben de aynı durumdayım ben mutsuzken onun mutlu olduğunu düşünmek her şeyden acı ben de 2 gün önce ayrıldım da
Ahh canım ya ayrılıgın ilk zamanları nasıl olur bilirim ben hastanelik oldum kaç kere mideme kramplar girerdi en kötüsüde bengü diyoya ölmüyosun işte... Hikayeni bilmiyorum canım ama inan şu an yazdıklarım hiç tanımadıgım birine değilde kardeşimle konusuyomusum gibi düşün beni yanında hisset çünkü seni en iyi ben anlayabilirim..
Ben bi adamı çok sevdim bak merak edersen hikayemi mutlaka oku derim http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=694715
Ben bu adama yaptım da yaptım yaptım da yaptım ne oldu herkes bana bak kızım bu adam seninle oyun oynuyo derken ben defolun gidin o iyi bi insan seviyo beni zamana ihtiyacı var derdim okul bitti adam bana ben bi ilişkiye hazır değilim dedi. Neyse demek istediğim benden sana arkadaş tavsiyesi sakın ola ki seni sevmeyen haketmeyen biriyle birlikte olma sen katlandıkça acın daha derin oluyo sonra. Ben fena tecrübe edindim birdaha bana bi adım gelmeyene bende gitmem benim gibisinide zor bulur. Eğer küslük değilde gerçekten tamamen ayrıldıysan sakın ha sakın tekrar döneyim deme iyice bunalıma girersin ben bunların hepsini yaşadım defalarca krize girip hastanelik oldum ve herkese çevreme rezil oldum herkes aşk acısı oldugunu biliyodu. Ve son sözüm bak çok ciddiyim eğer ben şuan iyiysem ki gayet iyiyim ;
1. Bu sitede bana destek olanlar sayesinde
2. Kararlılığım sayesinde eğer ben unuttuysam sende yaparsın.

Erkekler sadece flört edecekse güzelliğe bakıyor, ama ciddi ise artık direk maddiyata bakıyor. Yani öğretmenseniz her türlü gideriniz var..

Valla Ayşe arkadaşım sebebini bilmiyorum ama öyleler işte,hani insanlara iyilik yaramaz denir ya,erkeklere daha da bi yaramıyo galiba..Ben bu teoriyi bizzat erkek ünlü bir psikiyatrdan da duymuştum,ben zaten olayın farkına çoktan varmıştım,adam açık açık dedi ki,erkekler para harcatan kadını severler el üstünde tutarlar,tutumlu kadını değil..işte sizde tanık olduğunuz hadiseyi yazmışsınız.Aslında şöyle de bi esprisi var bu durumun,erkeği bol bol tabiri caizse yolduğunuzda başka kadınlara harcıycak parası kalmıyo tabii e çulsuz erkeğede kaç kadın bakar ki yani elindekinide kaçırmamak için üstüne titremek zorunda kalıyo,halbu ki onu bu duruma sokanın o olduğunu bile düşünemiyo avanagişte böyle.

Benim düşüncemde şöyle,sevgilime harcama yaptırmam ve yaptrmadımda hiç,ancak karşılıklı olur.Ama eger küçük bi ihtimal bigün evlenirsem(hiç bi zaman evlilik meraklısı olmadm hala da düşünmüyorum yaş oldu yetmiş)kocam olacağa hiç acımam bu konuda,sınırları olabildgince zorlarım e tabii karşılığında yüzüne gülmeli ara sıra huyuna gitmeli sonra vur kırbacı vur kırbacı

Kesinlikle benim de tespit ettiğim bir durum bu. Bakımlı ve çekici olursan her yerde rağbet, ilgi, alaka görüyorsun. Makyaj ve süssüzken sıradan, eli yüzü düzgün bir bayanım fakat makyaj ve süs ile (abartılı olmamak şartı ile) girdiğim her ortamda gözler bana çevrilir. Odak noktası haline gelirim. Ha iyi bişey midir bu? Hayır. Kimin ne niyetle baktığını bilmemek de çok fena. Sonradan zaten mutlaka oramda buramda birşeyler çıkar nazardan. Ne yazıkki devir güzellik devri. Erkekler çok eski tarihlerde bile her daim güzelliği yüceltmiş ve takipçisi olmuşlardır. Bu böyle ve maalesef değiştirmek imkansız.

çok teşekkür ederm :)

Her şey ne yazık ki.
Ne demek istediğinizi çok iyi anladım. Evet kendimize baktığımız gün herkesin davranışı değişiyor. Bu trafikte de böyle, okulda da böyle , işte de böyle. Her zaman 'süslü' kadın kazanıyor. O kadının bilgi birikimine, konuşmasına, karakterine bile bakılmıyor ama kazanıyor. Neden? Çünkü güzel, şıkır şıkır giyinmiş. Neden? Çünkü göze hitap ediyor.

güzellik herşey değil ama çok önemli.ki zaten çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne çok inanıyorum ben.saç makyaj özenli bi giyinişle biçok kadın güzel görünüyo zaten.bide tavırlarda güzel algılanmasında çok etkili.erkeklerse bana göre güzel kadınlardan değil akıllı ve güçlü kadınlardan hoşlanıyolar.akıllı kadınlarda kusurlarına rağmen güzelliklerini öne çıkarıp kullanarak erkekleri etkileyebilen kadınlardır bence.

Son düzenleme:

Nasılsınız ayse hanım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nasılsınız ayse hanım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Ah çok teşekkür ederim çok şaşırdım ve çok mutlu oldum mesajınıza :) Kötü değilim ama bomba gibiyim de diyemem doğrusu :) Öyle karışık bazen çok iyiyim bazen umutsuz.. Komik olansa hayatımda ayrıldığım ilişkimden başka problemimde yok :44: umarım zamanla atlatırım. Buraya yazdığımda yada biri bana yorum yaptığında daha iyi hissediyorum. Sizde iyisiniz umarım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…