Güzellik herşey mi? Erkekler hep böyle mi?

Guzellik gorecelidir.ben kendimce guzelim ama hatta cik guzel derler.ama bszisina gore cirkinimdir.ama erkekler basta ilgi cekici olmasina onem veiri tanidikca iyi biriysen bunula ilgilenir.gyzellikle degil.cok guzel bir kadina asik olan bir erkek onun kotu huyyndan iki gun sonra ondan vazgecebilir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende senin gibi düşünüyorum.Bir insan karşıma çıkacaksa beni en doğal halimle beyenmeli makyajlı,boyalı halimle değil fakat öyle olmuyor işte seminerlerimiz vardı orda bir bayan arkadaşla tanışmıştım bu arkadaşın okulundan biri dikkatimi çekti zman zamanda yanımıza geldi arkadaşa soru sormak için ama bir kere olsun bana bakmadı bir kaç hafta böyle geçti ve seminer bitti daha sonra yolda karşılaşıyorduk yanımdan geçtiği halde bakmıyordu.aradan 1 yıl geçti böyle ve bir kez daha karşılaştık ben okadar güzeldim ki ogün anlatamam bu dediğim kişi karşıma çıktı ben ona bakmıyormuş gibi yapıp geçtim resmen gözlerini alamadı benden arkama döndüm bakıyormu diye defalarca dönüp dönüp baktığını gördüm işte durum böyle .yakın zamanda gene karşılaşacağım onunla asla ve asla yüz vermeyeceğim beni beyenen en doğal halimle beyenmeli evleneceğim insan dürüstlüğüme hanım hanımcık oluşuma gelmeli yüz güzelliğine bakmamalı.her şey giyim kuşam değildir ,boya değildir bu konuda çok doluyum.

Beni çok iyi anlamışsınız sizi ayakta alkışlarım yazdıkların altına imzamı atarım. Bende herkes pis olsun beğenen öyle begensin demiyorum asla ama düşünsenize o adam size normal halinizde dikkat etmemiş ve benden size tavsiye o adamlada birlikte olmayı düşünmeyin bugün güzel oldugunuz için sizin arkanızdan bakan güzel olan her kadına bakar tabii yüzünemi orasıda bence tartısılır.

Maalesef evet.......
Esim ben üç dört kilo verdim diye daha bir ilgili....
Güzel giyindigim zaman daha bir ilgili
Bakimli olmak fark ediyor erkek icin..

İşte şu noktada katılmıyorum evet biraz kilo verdiniz diye eşiniz sizi daha cok begenebilir bu normal ama daha cok ilgi göstermesi normal değil bunu anlatmaya calısıyorum

Kızların zayıflıklarına güzelliklerine bakıp laf atan ağzının suyu akan erkekler kendi kişiliklerindeki zayıflığın farkında değiller.
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum insanı insan yerine koymak lazım önce ama bazı arkadaslar beni yanlıs anladı sanki ben pis cıkın sac baş dagınık cıkın ama size full time ilgi göstersinler demişim gibi

Güzellik her şey mi bilmem ama çok şey olduğu da kaçınılmaz bir gerçek. :KK23:
Çoğumuz ilk etapta karşımızdaki insanın dış güzelliğine göre hareket etmiyor muyuz? Misal birisiyle görüşecek olduğunda bile ilk değerlendirmeyi dış görünüşe göre yapmıyor muyuz?
Ha bana göre güzellik demeyelim de bakımlı olmak çok önemli. Bildiğim nice bayan arkadaşlarım var, belki öyle çok güzel değiller ama öyle bakımlılar ki :KK76: Giyim kuşamına, kokusuna, dişlerine, saçlarına oldukça özenliler. Bu da kişiye güzellik anlamında çok şey katıyor. :KK55:
Bakımlı olmak iyidir. :KK14: :KK14:
Bakın ben bakımlı olmayalım demiyorum ben kendimde oldukça bakımlı bir bayanımdır. Benim derdim şu örneğin otobüste yada neyse sosyal ortamlarda olur ya insanlık hali o gün hastaydınız evden normal halinizle çıktınız öyle bir ortamda sizden daha bakımlı aslında sizden daha bakımlı demeyeyim makyaj bence bakım değildir ne pis kadınlar var makyajla örtbas eden diyelim makyajlı olan kadına bir konuda konusurken daha çok önemsendi söz hakkı verildi sizin yüzünüze bile bakan yok... Ben bunun dogru oldugunu düşünmüyorum. Özellikle iş hayatında durum bu..

güzellik demeyelim de bence de bakımlı olmak zarif olmak güzel giyinmek önemli . erkekler böyle seviyor diye değil kendimizi daha ii hissetmek daha özgüvenli olmak için.
Heh tamda onu diyorum erkekler veya elalem öyle diyor diye değil kendimizi temiz güzel hissetmek için yapmalıyız. Ama makyaj yapmıyor diye veya modaya uygun giyinmiyor diye insanları kınamamalıyız.

Bu konuda kadınlar erkeklerden çok çok daha gayri ahlaki bir seviyede ne yazıkki.
Evet güzel kadın güzel olmayana göre daha çok ilgi görür. Ancak bide diğer tarafı düşünün; Yakışıklı olmayan erkeklerin ekseriyeti kadınlar tarafından bırak "düşük ilgiyi" "insan yerine" dahi konulmuyor. İstedikleri kadar ahlaklı ve efendi olsunlar.

Erkeklerin bir kısmı şekilciyken diğer bir kısmı "nefes alsın yeter" konumundalar.
Kızların ise çoğu şekilciyken tamamına yakının daha fazla kriteri mevcut; para, kariyer, statü, sosyallik, giyim zevki, saç, kas...

Yakışıklı olmayan bi mecbur kalmadıkça erkeğe selam bile vermezken; "erkekler güzellere daha çok ilgi gösteriyor" diye şikayet etmek çok bencilce.
Şahsen ben itiraf edeyim; eşimin fiziği düzgün olmasa iki ay boyunca kendimi farkettireceğim diye maymunluk yapmazdım.

"Eşimin fiziği düzgün olmazsa.." sizi çok yadırgadım Allah vermesin eşiniz felç olsa yada bir uzvunu kaybetse sizi de kaybedecek demekki.. Bu arada karsımda pahalı marka kıyafetler giyende olsa pijamayla çıkanda olsa asla yadırgamam. İnsan önce insan olmalı ben zaten pis olalım herkes koksun ama bizi öyle sevsinler demedim. Bende oldukça bakımlı bir bayanım fakat şekilci olmayalım demek istedim ayy tipe bak ne biçim giyinmiş, ayy avukat olmuş makyaj yapmayı öğrenememiş, ıyyy saça bak çok demode vs vs vs bnları çok görüyorum yazık dşyorum yazık

Beni çok iyi anlamışsınız sizi ayakta alkışlarım yazdıkların altına imzamı atarım. Bende herkes pis olsun beğenen öyle begensin demiyorum asla ama düşünsenize o adam size normal halinizde dikkat etmemiş ve benden size tavsiye o adamlada birlikte olmayı düşünmeyin bugün güzel oldugunuz için sizin arkanızdan bakan güzel olan her kadına bakar tabii yüzünemi orasıda bence tartısılır.

kesinlikle doğru diyorsunuz.asla ve asla beni güzel olmadığımda beyenmeyip sonradan boyalı süslü halimi görüp bakmaya başlayan adama ben adam demem tek dileğim benim doğal halimi gördüğünde benden soğumayacak bir insan çıksın istiyorum karşıma. evlenince her daim o boyaları sürüp öyle dolaşmayacağız evin içinde sonuçta yada günlük hayatta .beyenilmemek gerçekten incitici ama böyle oluncada karşı cinsten soğuyorum biraz hanım hanım cıklığa önem verseler mantığa ,ahlaka görünce en azından bazı değerler kişiden anlaşılır .varmı böyle şeylere dikkat eden kaldımı yer yüzünde yoksa hep güzellikmi.bir arkadaşla gezer tozardık kızın bir şey yaptığı yoktu ama adım başı adamlar güzel iltifatlar ederdi birde kendime bakardım niye böyle oluyor diye demekki dış görünüş her şeymiş .beni nezaman doğal halimle beyenen oldu ozaman evet diyeceğim bundan vazgeçmeyeceğim .

Ben soylediklerine hak veriyorum. Ama benim dusuncem guzellik ilk baslangicta onemlidir fakat ne herseydir ne de kendi basina yeterli degildir.

Ben guzellikten ote bakimli durusun insanlar uzerinde hukmedici oldugunu dusunuyorum.
Dugunle ilgili nikah sekeri bakmak icin bir kac dukkana girdim gecen hafta sonu. Uzerimde gomlek ve jean ayakta spor ayakkabilar saclar karisik toplanmis bi rimel var gozde. Yani bakkala gider durumda desem yeriyim. Butun hafta zaten makyaj sac yap derken yipraniyoruz haftasonuda pur makyajli dolanalim yani. Neyse dukkandaki saticilarin ilk cumleri buyrun ne vardi? Satici benim sanki onlar degil..
Ama is cikisi dukkana girdigimde hosgeldiniz hanfendi nasil yardimci olabilirim diye basliyo sustur susturabilirsen..
Yani bu genel on yargi.. Kadin erkek cogu kisi bu kanaatte...

"Eşimin fiziği düzgün olmazsa.." sizi çok yadırgadım Allah vermesin eşiniz felç olsa yada bir uzvunu kaybetse sizi de kaybedecek demekki.. Bu arada karsımda pahalı marka kıyafetler giyende olsa pijamayla çıkanda olsa asla yadırgamam. İnsan önce insan olmalı ben zaten pis olalım herkes koksun ama bizi öyle sevsinler demedim. Bende oldukça bakımlı bir bayanım fakat şekilci olmayalım demek istedim ayy tipe bak ne biçim giyinmiş, ayy avukat olmuş makyaj yapmayı öğrenememiş, ıyyy saça bak çok demode vs vs vs bnları çok görüyorum yazık dşyorum yazık

Tamamiyle yanlış anlamışsın.
Her şeyden önce Sizin açtığınız konu özürlülerle ilgili değil; "İlgi çekmek" konulu.
Aslında Orada gayet açık yazmıştım ama... Sizin için basitleştireyim;
Eşim, az ama düzenli gördüğüm biriydi. Onu fiziksel olarak beğendiğim için ilgi gösterdim.
İşe yarmayınca da(adımı bile 1 ayda anca öğrendi) "Türk kızı aya çıksa ilk adımı aydan bekler" esprilerine konu olmuş tutumu değiştirerek bayağı bi çabalamıştım(Burada biraz anlatmıştımhttp://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=711582)
Demem o ki eşim bana fiziksel olarak çekici gelmese mümkün değil böyle uğraşmazdım. Büyük olasılıkla pek çok kızın yapacağı gibi bir iki kez ayakkabıların, kıyafetine bakıp akşama unuturdum. Bunu açık yüreklilikle itiraf ediyorum.
Bu durumu eleştirmeye kalkan insanı da ben yadırgarım. Hangi dünyada yaşadığımızdan haberleri yok muhtemelen.

Benim kızdığım nokta, istediği kadar efendi/adam/karakterli olsun; fiziksel görünüşüyle, statüsüyle ya da parasıyla dikkatlerini çekmeyen erkeğe, bırak ilgi göstermeyi; iğrenerek bakan kızların "Yhha erkekler güzel kızlara daha çok ilgi gösteriyorrr" demesidir.
Kızların %90'ı bu bencillik seviyesinde ne yazık ki(muhtemelen sen o diğer %10 azınlıkdansın). Kendi ahlaksız ve saygısız tutumlarına bakmadan "erkeklerin tutumu etik değil" eleştrisini yapıyorlar.

Dediğim gibi ben en azından suçumuzun farkındayım.
Karşı tarafı bu konuda eleştirmenin haddimize olmadığını bilenlerdenim.

Ne olursan ol guzel ol.ister aptal,ister afedersiniz Oospu,olsun farketmez guzel ol.pesinizde it gibi dolasan size salyalari aka aka bakan hatta pesinizden ayrilmayan birileri muhakkak cikar.kusura bakmayin agir yazdim ama cok doluyum.
Sizin efendi olusunuz hic kimsenin umrunda degil.insanlar guzel ariyor.neden herkesler yuruyuslerde spor salonlarinda saniyorsunuz guzellik icin.
Yazim hatasi olabilir telefondan yaziyorum

Maalesef günümüz insanı şekilci ve doyumsuz... Bunun zararını da aslında kadın erkek hepimiz görüyoruz ama nefsimiz öyle bir halde ki bunu göremiyor bile...
İnandığım bir şeyi de söyleyim; çoğu erkeği bu kadar şekilci ve doyumsuz yapan kadınlardır. Günümüzde erkekler için üzülüyorum erkek nefsinin ayrı olduğunu unutmadan..:KK66:

elbette güzellik herşey değildir, ama çok şeydir... birçok kapının açılmasına sebeptir... şekimiz şemalimiz de en az aklımız ve zerafetimiz asaletimiz kadar önemlidir... güzellik-görsellik her insanın öncelikli zaafıdır.güzel olan herşeye ilgi duyar insanoğlu.

Ben kendisi zeki olupta aptal kadından etkilenen "taş olsun aptal olsun" diyen erkek görmedim.

Ben kendisi kültürlü olup, cahil 2 konu hakkında bilgi sahibi olmayan ,konuşamayan bir kadından etkilenen erkekte görmedim.

Yani bahsettiğin erkekler ne ki? Kriterleri ne olsun :)

O sana kndini çirkin hissettiren bahsettiğin erkek,özgüvensiz ve kendini değersiz bulma yüzünden o hisleri bastırmak için o şekilde davranıyor.inan bana doğru erkekle tanıştığında sen onun gözünde adrianq limadan güzel olacaksın..çünkü gönül kimi severse güzel odur :)

Size kesinlikle katılıyorum, duygularıma tercüman olmuşsunuz. O bahsettiğiniz erkek de aslında kendine güvensiz. Bana derlerdi inanmazdım. İnanın bana sizi gönülden seven biriyle karşılaştığınızda dünyanın en güzel kadını olacaksınız. Boyum 1.64, kilom 87, eşim dünyanın en güzel kadını diye sever, minnacık sevgilim der, sacmalama karın yağlarıms bak ben çok şişkoyum derim, en çok sevmediğin yerlerini karın yağlarını en çok seviyorum, en çok sevilmeye onlar muhtaç diye sever beni.

İnanın bana fiziki özellikle dalga geçen bir adamdan adam olmaz.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Size kesinlikle katılıyorum, duygularıma tercüman olmuşsunuz. O bahsettiğiniz erkek de aslında kendine güvensiz. Bana derlerdi inanmazdım. İnanın bana sizi gönülden seven biriyle karşılaştığınızda dünyanın en güzel kadını olacaksınız. Boyum 1.64, kilom 87, eşim dünyanın en güzel kadını diye sever, minnacık sevgilim der, sacmalama karın yağlarıms bak ben çok şişkoyum derim, en çok sevmediğin yerlerini karın yağlarını en çok seviyorum, en çok sevilmeye onlar muhtaç diye sever beni.

İnanın bana fiziki özellikle dalga geçen bir adamdan adam olmaz.

valla eger avatardaki sizseniz kendinize haksizlik yapmissiniz ben o resimde cok hos ve alimli bir kadin goruyorum..ama soylediginizde haklisiniz gercekten guzel olmasaydiniz bile sizi gercekten seven erkek dunyanin en guzel kadini gorcektir..

benim eski sevgilim victoriassecret modellerinden daha cok begenirdi beni ciddi ciddi..tum sevgililerim oyleydi aslinda cunku gercekten asik oldular..

evet guzel bir kadin bir erkegin ilgisini cekebilir ama guzellik asla asik olmak ve surdurmek icin yeterli degil..guzel ama 2 kelime biraraya getiremeyen..guzel ama kafasi hicbiseye basmayan..guzel ama karacahil..ben sirf guzel diye boyle bir kadina saygi duyan asik olan herhangi duzgun akli basina kulturlu erkek tanimadim..

allah insallah bana da sizin esiniz gibi beni seven birini nasip eder masallah size :nazar:

valla eger avatardaki sizseniz kendinize haksizlik yapmissiniz ben o resimde cok hos ve alimli bir kadin goruyorum..ama soylediginizde haklisiniz gercekten guzel olmasaydiniz bile sizi gercekten seven erkek dunyanin en guzel kadini gorcektir..

benim eski sevgilim victoriassecret modellerinden daha cok begenirdi beni ciddi ciddi..tum sevgililerim oyleydi aslinda cunku gercekten asik oldular..

evet guzel bir kadin bir erkegin ilgisini cekebilir ama guzellik asla asik olmak ve surdurmek icin yeterli degil..guzel ama 2 kelime biraraya getiremeyen..guzel ama kafasi hicbiseye basmayan..guzel ama karacahil..ben sirf guzel diye boyle bir kadina saygi duyan asik olan herhangi duzgun akli basina kulturlu erkek tanimadim..

allah insallah bana da sizin esiniz gibi beni seven birini nasip eder masallah size :nazar:

Sevila hanım, fotodaki benim, yüzümü herkes çok beğenir, kiloluyum sadece. Yani zarafet yok. Toplumumuzda çok önemli malesef, kilom yüzünden bazen ikinci sınıf muamele gördüğüm olur, kompleks mi yaptım acaba dedim ama eşim de şahit olfu. Bilinçaltında bence not veriyoruz insanlara saniyesinde. Güzellik kavramına sadece erkek açısından bakmıyorum bence çoğu kadın başka kadınlar için bu kadar güzelleşme çabası içinde. Lütfen sözüme kimse alınmasın, kişisel gözlemim bu. Bu ortamı biz yarattık. İnanın avm de çok acil işim oluyor, süsleniyorum ya, 13 cm topukluyla alışverişe çıkmışlar, sac bas yapılı kendi halimden utanıyorum bazen.

Sevila hanım inş sizi herhalinizle seven bir eşiniz olur.

Ben 153 boyumla güzelliği geçtim alımdan, zerafetten eser olmayan biri olarak pek bi problemle karşılaşmadım hayatımda...
Kiloluyum diyince aklıma çok yakın bir arkadaşım geldi... kendisi oldukça kilolu ama çok sevilen biriydi... yaklaşık 40 yaşlarında olan bu arkadaşımla nereye gitsek erkekler ona asılırdı. Ben çok şaşırırdım ilk defa böyle ayak üstü ve açık açık kur yapanları gördüm...benden 12 yaş kadar büyük olmasına benden kilolu olmasına rağmen her yerde gözler ondaydı. Yani güzellik zerafetten ziyade sanırım daha başka şeyler var ilgi çeken...:)

kesinlikle doğru diyorsunuz.asla ve asla beni güzel olmadığımda beyenmeyip sonradan boyalı süslü halimi görüp bakmaya başlayan adama ben adam demem tek dileğim benim doğal halimi gördüğünde benden soğumayacak bir insan çıksın istiyorum karşıma. evlenince her daim o boyaları sürüp öyle dolaşmayacağız evin içinde sonuçta yada günlük hayatta .beyenilmemek gerçekten incitici ama böyle oluncada karşı cinsten soğuyorum biraz hanım hanım cıklığa önem verseler mantığa ,ahlaka görünce en azından bazı değerler kişiden anlaşılır .varmı böyle şeylere dikkat eden kaldımı yer yüzünde yoksa hep güzellikmi.bir arkadaşla gezer tozardık kızın bir şey yaptığı yoktu ama adım başı adamlar güzel iltifatlar ederdi birde kendime bakardım niye böyle oluyor diye demekki dış görünüş her şeymiş .beni nezaman doğal halimle beyenen oldu ozaman evet diyeceğim bundan vazgeçmeyeceğim .
Lütfen vazgeçmeyin maddeye değil manaya önem verenlerle birlikte olmayı tercih edin. Evlilik demek aynı evin içinde grand tuvalet dolaştığınız eşinizinde ağzında gül size 24 saat serenat yapar vaziyette olacağı bi kurum değil kaldı ki bunun hamileliği var ilerde kiloları var normal olarak. ne kadın erkeğini bikaç kilosu var diye hor görmeli ne nede bir erkek hamile olan eşinicörneğin hor görmeli. Ben ne aşkından ölenler gördüm arkadaşım mesela kız bildim bileli zayıftır daha 3 kilo bile almışlığını görmemiştim ama evlenince 18 kilo aldı o güya çok seven kocasının tiksinerek baktıgını gördüm ya işte anlatmak istediğim bu. İnsan olmanın değerlerine sahip olmalıyız önce..

Tamamiyle yanlış anlamışsın.
Her şeyden önce Sizin açtığınız konu özürlülerle ilgili değil; "İlgi çekmek" konulu.
Aslında Orada gayet açık yazmıştım ama... Sizin için basitleştireyim;
Eşim, az ama düzenli gördüğüm biriydi. Onu fiziksel olarak beğendiğim için ilgi gösterdim.
İşe yarmayınca da(adımı bile 1 ayda anca öğrendi) "Türk kızı aya çıksa ilk adımı aydan bekler" esprilerine konu olmuş tutumu değiştirerek bayağı bi çabalamıştım(Burada biraz anlatmıştımhttp://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=711582)
Demem o ki eşim bana fiziksel olarak çekici gelmese mümkün değil böyle uğraşmazdım. Büyük olasılıkla pek çok kızın yapacağı gibi bir iki kez ayakkabıların, kıyafetine bakıp akşama unuturdum. Bunu açık yüreklilikle itiraf ediyorum.
Bu durumu eleştirmeye kalkan insanı da ben yadırgarım. Hangi dünyada yaşadığımızdan haberleri yok muhtemelen.

Benim kızdığım nokta, istediği kadar efendi/adam/karakterli olsun; fiziksel görünüşüyle, statüsüyle ya da parasıyla dikkatlerini çekmeyen erkeğe, bırak ilgi göstermeyi; iğrenerek bakan kızların "Yhha erkekler güzel kızlara daha çok ilgi gösteriyorrr" demesidir.
Kızların %90'ı bu bencillik seviyesinde ne yazık ki(muhtemelen sen o diğer %10 azınlıkdansın). Kendi ahlaksız ve saygısız tutumlarına bakmadan "erkeklerin tutumu etik değil" eleştrisini yapıyorlar.

Dediğim gibi ben en azından suçumuzun farkındayım.
Karşı tarafı bu konuda eleştirmenin haddimize olmadığını bilenlerdenim.

Sizi yanlış anladıysam özür dilerim konunuz oldukça uzunmuş ama okudum :) Bence bir erkek için çok fazla uğraşmışsınız ve ben hiç bir erkeğin buna değeceğine inanmıyorum tabi bu sizin seçiminiz. Benim konuma gelince ben zaten bakımlı biriyim bakımlı olmaktanda yanayım elbette sadece anlatmak istediğim şu yaşadıklarımdan örnek vereyim;
Yıllarca bende sizin gibi bi adam için uğraştım hemde öyle böyle değil ve ne yazıkki şuan onu unutabilmek için de uğraşıyorum. Bu adam ben güzel olmama rağmen fakat onun tipi olmadığımdan sürekli beni aşağıladı. Arkadaşlarımı hiç sevmezdi mesela ama tanısanız hepsi sizden iyi olmasın çok değerli dürüst saygı değer insanlardı ama gel gör ki benim sevdiğim adam! etrafında arkadaş olarak dahi uzun boylu sıfır beden esmer modayı yakından takip eden ortamlara girip çıkmayı bilen kızları arıyordu. İnanın bana böyle insanlar var. Sadece maddesel bakıyorlar olaya bazen yazışmalarını okurdum mesela derdi ki arkadaşına oğlum malmısın kezbanlarla takılıyosun. Anlatabildimmi. Mantık bu olmamalı. Ben sizle aynı ortama girdiğimde ister uzun boylu sarışın fena bi hatun olun ister normal giyinmiş ne bileyim eşofmanla çıkmış biri olun benim size olan tavrım bakış açım değişmez. Az önce bahsettiğim kızlar böyle bir zamanda bile öpücük yapıp face senin instagram benim dolaşan tipler ama kafa tünne. Ben sadece böyle erkeklere kızıyorum allah aşkına haksızmıyım??

Ne olursan ol guzel ol.ister aptal,ister afedersiniz Oospu,olsun farketmez guzel ol.pesinizde it gibi dolasan size salyalari aka aka bakan hatta pesinizden ayrilmayan birileri muhakkak cikar.kusura bakmayin agir yazdim ama cok doluyum.
Sizin efendi olusunuz hic kimsenin umrunda degil.insanlar guzel ariyor.neden herkesler yuruyuslerde spor salonlarinda saniyorsunuz guzellik icin.
Yazim hatasi olabilir telefondan yaziyorum
Sizce doğrumu bu durum ben çok üzülüyorum inanın bana bana katılmayanlara çok şaşırıyorum ya ben üniversitede neler gördüm birini sevdim köpek gibi peşinden koştum değil sadakatsizlik kaldırıp kafamı kimseye bakmadım ailesine hep hürmet gösterdim ama ne oldu arkadaşım o or.. dediğiniz kız kazandı neden çünkü boyu 170 ne yazıkki benim değil neden çünkü sıfır beden taş bense normalim neden çünkü havalı bense kendi halimdeyim... anlayacagınız iyilik başarı hanım efendi oluşunuz hiç bir boka yaramıyor. Bende spora gidiyorum sadece ve sadece bikaç kilomu daha çabuk verebilmek için ama hocam bana ne yaptı bir soru sordum yüzüme bile bakmadı cevap verirken ama başka bi kız girdi içeri zayıfta kendisi ukala ukala bakıyo millete ama hocayı görseniz siz spor yapın ben havulunuzu tutarımlar su getirmeler falan.. Yazık yazık bunu anlatmaya çalışıyorum...

X