güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

okurken çok kötü oldum ya.gerçekten sözün bittiğiyer
allah sana sabır versin

cnm başın saolsunn çok üzücü bi durumm yaşadığın allahım kimseye yaşatmasınn allah yar ve yardımcın olsunmafoldumben

rabbim dünyada da ahirette de yüzünüzü hep güldürsün...bunu okuyunca kendi halime ağlamaktan utandım inanın...

çok üzücü allah sabırların en büyüğünü versin bende şuan bi kız bebeğine hamileyim ve ona bişey olacak diye okadar korkuyorumki onu sağ salim kucağıma almadan bu korkular geçmeyecek.

Tarifsiz Acilar icerisinde kaldim insan böyle bir durumda ne diyecegini sanmiyorumki bilemez hicte bilemeyecek... Cook ama cok üzüldüm. Hele o en sonunda yazdiginiz Annen ve Baban seni cok seviyor yazmisin ben bittim orayi okuyunca... Lütfen kendini toparla Demekki Allah böyle takdir etmis... Ben eminim cennette Melegin seni beklecektir... Kendinize iyi bakin...

acaba 1,5 sene önce yaşadıklarına üzülüp teselli amacıyla yazdığım bu cümlelerin aynını başkalarının bana söyleyeceği aklıma gelirmiydi? sanmıyorum...öykülere bakınırken hayretle gördüm ,unutmuşum buraya mesaj yazdığımı aradım baktım ne yazmışım diye..hikayeni yine okudum yine üzüldüm içim acıdı...artık seni daha iyi anlıyorum arkadaşım..çünkü ben de artık bir cennet kuşu annesiyim...geçen yılın sonunda hamile kaldım,oğlum eylül başı gibi gelecekti ama plasenta previa yüzünden 27.haftada yoğun kanamam olunca sezeryanla aldılar,çok kanamam oldu,son anda kanamam durmasaydı rahmim gidiyordu.oğlumu hiç göremedim 3 gün yaşadı,eşim elleriyle alıp yıkanmasına yardım edip namazını kılıp toprağa verdi..hastanede çektiğim acıları anlatmıyorum..ruhen ve bedenen...üstünden 4 ay geçti daha iyiceyim elhamdülillah..canım arkadaşım seni tanımayı dertleşmeyi çok isterdim.bu mesajı okursan ve istanbuldaysan görüşmek isterim..sen gerçekten Allahın sevdiği kullarından birisin..en azından benim rahmim yerinde duruyo ,belki yeniden deneme şansım var(tekrarlama riski yüksek olsa da)....kaderimizde ne varsa yaşıyoruz işte naparsak boş...umarım şu an iyisindir...Allah yüzünü bebek konusunda güldürmemiş ama diğer herşeyde güldürsün inşallah..

okurken hıçkırıklara boğuldum mahvettiniz beni.

rabbim sabırlar versin inşallah size.öbür dünya da şefaatçi olsun güzel yavrunuz

okurken gözyaşlarıma engel olamadım. Sözün bittiği yer... Allah size sabırlar versin, başınız sağolsun, mekanı cennet olsun inşallah...

Allahım daha kötü imtihanlarla karşılaştırmasın senii. Gerçekten kötü bi hikaye.. Bende oğlum küvezdeyken hep ona bişey olsa naparım diyodum.. Allah sabır versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…