Güzel kadın olmanın sırları

Mavi siyah

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
842
908
41
Normal bi güzelliğim var zaten ama Kendimi değiştirmek istiyorum güzel alımlı ve bakımlı olmak istiyorum sadece temiz olmak yeterli gelmiyor bana herkesten önce kendimi daha güzel görmek istiyorum ayrıca kendimi geliştirmeliyim de neler önerirsiniz ?

Bazı markaların gayet iyi bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri var. Kaliteli olmasına dikkat edin kullandığınız ürünün. Dolabınıza yeni parçalar ekleyebilirsiniz. En önemlisi aynaya bakıp kendinizi kabul edip sevmeniz.

Guzel bir makyaj yapabilirsin fazla abartılı deil tabi guzel ve sık giyinebilirsin renk uyumunu yakalarsan guzel bir tpuklu ayakkabı kadınlar topuklu giyince kendilerine olan guveni artarmıs veee guzel bir koku misssss

Gözüme sürdüğüm kalem bile çok değiştiriyor bu da biraz korkutucu aynı kişi değilmişim gibi hissettiriyor normal de çirkin bi yüzüm yok ama makyaj çok güZel yapıyo arada çok fark olmasın doğal güZel olayım istiyorum mesela saç rengimi değiştiricem ama esmere ne renk uyar bilemiyorum sarıyı tamamen olmasa da saçımda kullanmak istiyorum ama ne tür renkler yakışır bilemedim

Guzel bir makyaj yapabilirsin fazla abartılı deil tabi guzel ve sık giyinebilirsin renk uyumunu yakalarsan guzel bir tpuklu ayakkabı kadınlar topuklu giyince kendilerine olan guveni artarmıs veee guzel bir koku misssss
Sade ve şık olmaya çalışıyorum artık topuklu olmazsa olmaz zaten mesela bölgesel zayıflamak için ne yapabilirim basen bölgesi ve kalça için sadece

Bide leke var Ufak ufak çok az ama Nasıl geçer sonradan oldu krem sürüyorum Güneş'ten ama hala var ve sivilce sorunu var arada oluyo ergen gibi çözüm ne önerirsiniz

Sade ve şık olmaya çalışıyorum artık topuklu olmazsa olmaz zaten mesela bölgesel zayıflamak için ne yapabilirim basen bölgesi ve kalça için sadece
Yogurt kürü var canım ben onu deneyecegim bebisten dolayı ben bi devamlı yiyemedim

Gözüme sürdüğüm kalem bile çok değiştiriyor bu da biraz korkutucu aynı kişi değilmişim gibi hissettiriyor normal de çirkin bi yüzüm yok ama makyaj çok güZel yapıyo arada çok fark olmasın doğal güZel olayım istiyorum mesela saç rengimi değiştiricem ama esmere ne renk uyar bilemiyorum sarıyı tamamen olmasa da saçımda kullanmak istiyorum ama ne tür renkler yakışır bilemedim
Gerçekten iyi bir kuaför bulun, paradan kaçmayın ve size yakışacak renk-kesimlerle ilgili fikir alın.Aklınıza yatan renk ve modelde karar kılıp uygulatın.
Çok boyalı görüntü ben de sevmiyorum, makyajsızmış gibi duran 'no make-up make-up' tabir edilen makyajlar seviyorum.
Kaliteli bir bb krem, nude ruj veya renkli lipbalm, bronz allık, kirpikleri tek tek ayırıp uzatan kaliteli bir rimel.
Nude tonlarda veya french oje.Kalıcı oje yaptırıyorum, el ve ayaklar her daim bakımlı görünüyor.
Sivilce bende de oluyor, mucize bir çözüm bulamadım.Yağ dengeleyici, matlaştırıcı yüz jeli, krem ve renkli kozmetikler kullanarak ve pörtlemekte olan sivilceye cleosin-T sürerek kontrol altında tutmaya çalışıyorum.
Kalça-basen için gün içinde aklıma geldikçe squat yapıyorum.'Hergün 100 squat yap' deseler sallarım muhtemelen, ama gün içinde aklıma geldikçe, fırsat buldukça 10 kez yapıveriyorum, dişimi fırçalarken, kahve suyunun kaynamasını beklerken, telefonda konuşurken, tv izlerken fln.Azar azar yapıyorum ama toplamda çok oluo :)
Pratik saç toplama-topuz ve şekillendirme videolarından sana uygun birşeyler bulabilirsin.
En önemlisi de sen kendini nasıl görürsen, etrafındakiler de onu görür.Ne kadar özgüvenli ve mutlu olursan, kendini ne kadar seversen, insanlar da seni o kadar güzel bulur :) Sevgiler

X