Köfteler Güveçte Köfte ve Islama Köfte ( Sponsorum: Adra'nın Maaşı)

Yok canım ama köftem hazır :KK52:belki tarifini köfteler katoğorisi bitterse vereceğim :KK34:

Köftelerin hazırsa ekleyiver.:KK52:Çok zahmetli bir iş yahu.Ben biraz da detaycıyım.Bu çok zorluyor beni.Dün resimleri eklerken de kanser oldum.Evdeki net çok yavaştı.Bir saati buldu eklemem.:KK37:

Son düzenleme:
Köftelerin hazırsa ekleyiver.:KK52:Çok zahmetli bir iş yahu.Ben biraz da detaycıyım.Bu çok zorluyor beni.Dün resimleri eklerken de kanser oldum.Evdeki net çok yavaştı.Bir saati buldu eklemem.:KK37:
Bende ipad yüklüyorum sinir ediyor beni :KK53:her an yanlış biyere dokunup mahvede biliyosun :KK53:

Bende ipad yüklüyorum sinir ediyor beni :KK53:her an yanlış biyere dokunup mahvede biliyosun :KK53:

Düşünsene tüm yüklediklerinin gittiğini.İnsanın bütün hevesi gider.:KK53:

Özellikle güveçte köfte favorim. Hepsi harika görünüyor. Ellerine sağlık. Hemen tarifi kopyaladım. :KK56:

Son düzenleme:
Öfff güveçte köfteye bayılırım.O kadar güzel görünüyor ki emeğine sağlık Aslı'cım.:KK54:

Yarışmada başarı bol şans 1. diliyorum . Çünkü sen bunu sonuna kadar hak ediyorsun.:KK54:

Ellerine sağlık. Başarılar dilerim arkadaşım...

Sana da mersi canım.:KK51:

Öfff güveçte köfteye bayılırım.O kadar güzel görünüyor ki emeğine sağlık Aslı'cım.:KK54:

Yarışmada başarı bol şans 1. diliyorum . Çünkü sen bunu sonuna kadar hak ediyorsun.:KK54:

Abla çok teşekkür ederim.Ben iddaalı değilim.Kim hak ediyorsa o birinci olsun:)

Ellerine, emeğine sağlık adracım, güveçte köfteye bayıldım:KK56: Başarılar dilerim:KK16:

Canım ellerine saglık,resimler çok çok güzel,ve köfteler harika duruyor,mmmmmhhhh yani:KK56:

Ellerine, emeğine sağlık adracım, güveçte köfteye bayıldım:KK56: Başarılar dilerim:KK16:

Teşekkür ederim Vuslat.:KK16:Güveçte köfte nefisti gerçekten.Kapanın elinde kaldı:)))

Canım ellerine saglık,resimler çok çok güzel,ve köfteler harika duruyor,mmmmmhhhh yani:KK56:

Seyren'ciğim senin resimlerine baka baka öğrendim birşeyler.Çok teşekkür ederim canım.:KK16:

Adra canım , bunlar ne yaaa:KK52:

Kaç gün yoktum buralarda , geç kaldım eline koluna sağlık demeye , ama çok güzel olmuşlar .

Islama köfteyi eşim çok sever , bizde yakınız Adapazarına ya , yeriz sürekli ama hiç evde yapmamıştım .:26:

Adra canım , bunlar ne yaaa:KK52:

Kaç gün yoktum buralarda , geç kaldım eline koluna sağlık demeye , ama çok güzel olmuşlar .

Islama köfteyi eşim çok sever , bizde yakınız Adapazarına ya , yeriz sürekli ama hiç evde yapmamıştım .:26:

Evet canım yoksun bir kaç gündür.Taaaa sizin oralara kadar uzandım.:KK1:Aklıma koymuştum ıslama köfteyi.Yapacağım dedim yaptım.:KK1:Teşekkür ederim güzel yorumun için.:KK16:

X