günümüze uygun

standartfit

başlangıç:107 güncel:87 hedef:70
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2018
318
221
öncelikle sen ne istiyorsun diyeceksiniz ama öyle bi zamandayız ki ne istediğimizin bi önemi yokmuş gibi geliyor.
artık fark ettim ki en popüler meslekler bile çağımıza ayak uydurmuyorsa okumanın bi manası yok..
günler geçiyor yıllar geçiyor ve her şey değişiyor. üniversite okumak istiyorum ama şu anki yaşadığımız döneme göre okuduktan sonra iş imkanı yüksek ihtimal olan bölümler nelerdir? herkes gibi ben de emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum..
20 yaşındayım geçen yıl üniversiteye başladım ama geleceği olmadığı için yol yakınken hemen döndüm uzatmak istemedim.
şimdi tekrar hazırlanıyorum ve sizin de fikirlerinizi öğrenmek istediğim için konu açtım sizce hangi bölümü okusam iş bulma imkanım yüksek olur?
ve sizce ailemle birlikte yaşarken yakın üniversite mi tercih etmeliyim ya da şehir dışında kendi ayaklarımın üzerinde durarak mı geleceğimi kazanmalıyım?
cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden çook teşekkür ederim :KK52:
sevgiler! :KK200:

öncelikle sen ne istiyorsun diyeceksiniz ama öyle bi zamandayız ki ne istediğimizin bi önemi yokmuş gibi geliyor.
artık fark ettim ki en popüler meslekler bile çağımıza ayak uydurmuyorsa okumanın bi manası yok..
günler geçiyor yıllar geçiyor ve her şey değişiyor. üniversite okumak istiyorum ama şu anki yaşadığımız döneme göre okuduktan sonra iş imkanı yüksek ihtimal olan bölümler nelerdir? herkes gibi ben de emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum..
20 yaşındayım geçen yıl üniversiteye başladım ama geleceği olmadığı için yol yakınken hemen döndüm uzatmak istemedim.
şimdi tekrar hazırlanıyorum ve sizin de fikirlerinizi öğrenmek istediğim için konu açtım sizce hangi bölümü okusam iş bulma imkanım yüksek olur?
ve sizce ailemle birlikte yaşarken yakın üniversite mi tercih etmeliyim ya da şehir dışında kendi ayaklarımın üzerinde durarak mı geleceğimi kazanmalıyım?
cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden çook teşekkür ederim :KK52:
sevgiler! :KK200:

Tekrar üniversiteye hazırlanıp okuma şansım olsa kesinlikle yazılım, bilgisayar ile ilgili bir bölüm okurdum.
Ve kendi ayakların üzerinde durmayı öğrenmen harika bir şey, ailemden tek kuruş almadan yaşıyorum.

Kesinlikle sağlık bölümleri diyorum, açıkta kalma olasılığın yok denecek kadardır, olmadı özelden yürürsün falan, aile yanından ayrılmak sana çok şey katacaktır eminim bence belli bir yaştan sonra herkes ayrılmalıdır kendi ayakları üstünde durmalıdır, ama bunun ayrı bir sorumluluğu ve ağırlığı olmalı üzerinde ki ailen yanındaymış gibi düzenli, kuralları olan bir hayat sürmelisin yoksa ayrı ev demek rahat bi hayat vs demek kesinlikle değildir bunun bilincindeysen ve bu olgunluğunu taşıyosan durma😘

X