Kekler - Pastalar Güllü Pasta, iki Böcek bir cicek sponsorlugunda

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 1,1%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

OY: 3 3,2%
  • 4 puan

OY: 6 6,3%
  • 5 puan

OY: 85 89,5%

• Ankete Katılan
    95

evet nfy_9185 artan hani fazal yapariz yenmez yada baska bi pastadan artan yamuk yumuk kesilmis pasta taban parcalari olur ben buzluga atiyorum lazim olunca kullaniyorum:)) benim iki bucuk yasinda bi bebegim var haftanin bir gunu mutfakta beraber biseyler yapiyoruz el becerisi gorsel becerisi vs gelissin diye tabi daha cok pasta kek borek corek kurabiye yapiyoruz ozellikle :))hatta dun cok guzel bi top cikolatali pasta yaptik boyle olunca bidolu kek parcasi artiyodu degerlendirmek adina arastirdim ve boyle bi tarif buldum ve guzel oldu:)) biraz uzun oldu ama aciklamak istedim.guzel yorumunuz icin cok tesekkur ederim ben yapabileceginizi dusunuyorum gul yapimiyla ilgili videolar izlemenizi oneririm.bebegimle anlatmak ve foto eklemek zor oluyo kusura bakmazsan aksam uygun basligi ve nasil yaptigimi anlatan fotolari eklerim

canım bende senin gibi artan kekleri buzluğa atarım ama onları pudingle karıştırıp meyvalar koyup degerlendirirdim böyle pasta acıkcası aklıma gelmemişti tekrar teşekkür ederim ve diğer yas pastalar gibi fazla kek sert filan olupta kuru olmaz diye düşünüyorum..
tamam canım önemli değil tabi cocuk olunca zor olur..benm evde net yok işyerindede video acılmıyo diye rica etmiştim ama küçük yaramazlar olunca zor olur tabii

aksama mutlaka fotograflari ve nasil yaptigimi anlatan fotograflari eklerim sende sabah is yerinde bakarsin

Muazzam ötesi. ..harika.dietdeyim ama ağzım sulandıbütün pastalar harika gözüküyor gerçekten.her kesin ellerine sağlık. .ama tereddütsüz oyumu bu pastaya kullandım

Muazzam ötesi. ..harika.dietdeyim ama ağzım sulandıbütün pastalar harika gözüküyor gerçekten.her kesin ellerine sağlık. .ama tereddütsüz oyumu bu pastaya kullandım

cook tesekkur ederim nazlma ahh bu diyetler ahh:/ bir dilimden biseycik olmaz canimkeske ikram edebilsem

Ellerinize,emeklerinize sağlık Gerçekten şahane görünüyor pasta Özellikle süslemesine bayıldım,resmen gel ye beni diyor :125::125::125:
Tüm tarifler güzel,hepsi birbirinden şahane ama ben oyumu bu tariften yana kullanmak istiyorum Hak eden kazansın Hayırlı uğurlu olsun inşallah Kazanırsanız pastadan isterim ama ona göre

cook tesekkur ederim arzum77 begenmene sevindimben bunun ilk kirmizisini gormustum tabi bende bayildim ama biz pembe yaptik insallah canim yakinsak seve seve yaparim yada buurdan ikram ederim

cok teşekkür ederim canım zahmet ettin...
sanırım küçük yuvarlak yapıp etrafında ceviriyosun...cok saoll

görüntü süper,bayıldım.oyumu sizin pastanıza verdim.bugün yapabilirsem deneyeceğim,tadıyla ilgili yorumu da o zaman yaparım

Pastayi denedim, buttercream benim damak zevkime gore degilmis onu ogrenmis oldum:) ben seker hamurunu da sevmem zevk meselesi, yani yanlis anlasilmasin arkadasi uzmek istemem.bir de fazla bastirmamisim keki alirken dagildi. Ben de cok beceriksiz ciktim arkadas

yok canım yanlış anlamambuttercream uymadıysa kremşanti ile deneyebilırsın kremşantiyi çırptıktan sonra boyayı katıp kaşıkla karıstırırsanız olur.ilk katı cok sıkı bastırıp dıger katları ara kremaları taşirmadan bastırırsanız dagılma olmayacaktır tabı bıde ortalama 2,3 saat buzdolabında bekletmek gerekır. yok estağfurullah canım becerıksızlık değil ilk kez yapılınca oluyo böyle talıhsızlikler.

Bir sonraki seferde oyle yapayim, buzdolabinda 3 saat bekledi aslinda, ben bastirirken icimden bir ses "hezyaa bunu iyi bastir bak dagilir yoksaaaa" dediydi, nese edison misali gullu pastanin nasil yapilamayacaginin bir yolunu bulmus oldum
Not: nickimi polyanna olarak degistircem bu pasta yuzunden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…