Göz Makyajı gül abbasoğlu'na kaş aldıranlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
konuyu tesadüfen okuyorum kaş için bir yerler arıyorum. Pardon 2 senedir bu bayanı aynı kişiler övmüş üşenmeden ve memnun olmayan bir kişiye neden bu kadar saldırıyorsunuz, bir kaç kişi beklettiğini ve ters davrandığını yazmış. Övenler nasıl düşüncelerini belirtiyorsa, beğenmeyenler de açıkça söylemeli bizler değerlendirip kararımızı verelim.

bende orda aldırıp memnun kalmıştım ama orda çalışan ebru hanım çok daha güzel alıyor gül hanımdan.
aldıracaksanız bilginize.

bahsedilen hanımefendiyi hiç tanımadığım halde buradaki arkadaşların övgülerinden yola çıkarak gittim. kendisinin ekibi beni girişte sanki çok gizli bir yere giriyormusum gibi karşıladılar ve tavırlarında bir kendini beğenmişlik sezdim. telefonun yanındaki bayan sanki cevap vermek zorundaymışım gibi bir tavırla bir dizi kişisel bilgi sorusu sordu. tutumu gerçekten ilginçti. buraya kadar aslında çokta bir problem var gibi görünmüyor. daha sonra söyledikleri saatte beni odaya aldılar. randevuya geciktiklerini söyleyemeyeceğim. odaya girdim ve buradaki arkadaşların önerilerini okuyarak gittiğimden ip kullanmayacak diye tahmin ediyordum ve elinde ip görünce -iple mi alıyorsunuz diye sordum, -evet üstlerini iple alıyorum dedi. ben de -a öyle mi ben internette öyle okumadım dedim. kendisi bu tepkimi bir müşteri için politikamızı değiştiremeyiz şeklinde sebebi anlamadığım bir kibirle cevapladı. işte tam o sırada bir aydınlanma yaşadım. hıı dedim internetteki müşterilerinin övgüsü sayesinde kulaktan kulağa yayılmış ve bundan güç alarak havalanmış. o sırada kendisi için üzüldüm çünkü işyerleri ne yazık ki bu artan yoğunluğun aynı şekilde yine müşterilerin kötü reklamıyla azalabileceğini çoğu zaman unutur ve edindikleri tavrı profesyonellik vesvesesi altında sürdürürler ki bence gerçek profesyonellik her zaman amatör ruhta kalabilmek. neyse konuya geri döneyim kendisi şöyle devam etti -ben herkesin kaşını cımbızla alırsam buradan kazandığım paradan bişi kalmaz bazen orman gibi kaşlar buraya geliyor onlara napiyim herkese eşit davranıyoruz dedi. sizde sakın benim üst kaşımı iple aldı demeyin internete dedi:) ben de bunu öğrendiğim iyi oldu dedim ve kendisinden umudu kestim. o saatten sonraki tek amacım kaşımı her ne şekilde alırsa alsın bir an evvel oradan tüymekti. benim tavrımdan hissetmiş olacak neyse size bir seferlik alalım dedi bende yok lütfen prosedürünüzü bozmayın dedim. neyse fazla detaya indim:)

söylemek istediğim benim zaten sadece kaşımın üst bölümü alınıyor altta zaten gerçekten birşey yok:) o yüzden kendimi böyle bir yere gidip asıl kaşçımı bıraktığım için kınıyorum. benimkisinin tek günahı internette adının duyulmamış olması

kaşı alış şekline gelince 10 üzerinden 8. zaten bu birazda sizin kaşınızla alakalı bir durum.

gitmek isteyen arkadaşlara duyrulur.

Vay be yorumlara bakkk.Dizi gibi valla oku oku bitmedi.Kaş kaç farklı şekilde alınabilirki.Ben valla 5 tl aldırıyorum memnunum ebru gündeş gibide kaşım var allahıma bin şükürrr ne 20 tlsi ya sokaktan mı topluyoruz parayı

bahsedilen hanımefendiyi hiç tanımadığım halde buradaki arkadaşların övgülerinden yola çıkarak gittim. kendisinin ekibi beni girişte sanki çok gizli bir yere giriyormusum gibi karşıladılar ve tavırlarında bir kendini beğenmişlik sezdim. telefonun yanındaki bayan sanki cevap vermek zorundaymışım gibi bir tavırla bir dizi kişisel bilgi sorusu sordu. tutumu gerçekten ilginçti. buraya kadar aslında çokta bir problem var gibi görünmüyor. daha sonra söyledikleri saatte beni odaya aldılar. randevuya geciktiklerini söyleyemeyeceğim. odaya girdim ve buradaki arkadaşların önerilerini okuyarak gittiğimden ip kullanmayacak diye tahmin ediyordum ve elinde ip görünce -iple mi alıyorsunuz diye sordum, -evet üstlerini iple alıyorum dedi. ben de -a öyle mi ben internette öyle okumadım dedim. kendisi bu tepkimi bir müşteri için politikamızı değiştiremeyiz şeklinde sebebi anlamadığım bir kibirle cevapladı. işte tam o sırada bir aydınlanma yaşadım. hıı dedim internetteki müşterilerinin övgüsü sayesinde kulaktan kulağa yayılmış ve bundan güç alarak havalanmış. o sırada kendisi için üzüldüm çünkü işyerleri ne yazık ki bu artan yoğunluğun aynı şekilde yine müşterilerin kötü reklamıyla azalabileceğini çoğu zaman unutur ve edindikleri tavrı profesyonellik vesvesesi altında sürdürürler ki bence gerçek profesyonellik her zaman amatör ruhta kalabilmek. neyse konuya geri döneyim kendisi şöyle devam etti -ben herkesin kaşını cımbızla alırsam buradan kazandığım paradan bişi kalmaz bazen orman gibi kaşlar buraya geliyor onlara napiyim herkese eşit davranıyoruz dedi. sizde sakın benim üst kaşımı iple aldı demeyin internete dedi:) ben de bunu öğrendiğim iyi oldu dedim ve kendisinden umudu kestim. o saatten sonraki tek amacım kaşımı her ne şekilde alırsa alsın bir an evvel oradan tüymekti. benim tavrımdan hissetmiş olacak neyse size bir seferlik alalım dedi bende yok lütfen prosedürünüzü bozmayın dedim. neyse fazla detaya indim:)

söylemek istediğim benim zaten sadece kaşımın üst bölümü alınıyor altta zaten gerçekten birşey yok:) o yüzden kendimi böyle bir yere gidip asıl kaşçımı bıraktığım için kınıyorum. benimkisinin tek günahı internette adının duyulmamış olması

kaşı alış şekline gelince 10 üzerinden 8. zaten bu birazda sizin kaşınızla alakalı bir durum.

gitmek isteyen arkadaşlara duyrulur.

sizin oraya gidiş amacınız baştan kendini belli etmiş sanırım meslektaşınızı merak ettiniz nasıl kaş alıyor diye karalama yoluna gitmişsiniz sizde özel diye hiç bir şey yok sanırım dedikoduyuda baya seviyorsunuz anlaşılan kendi özelinizide böyle ulu orta konuşurmusunuz sanırım sizde de iyi elektirik yokmuş oraya giderken benim bildiğim sadece mail adresi telefon numarası bide hangi semtten geldiğinizin bilgisini alıyorlar randevu için kimden korkuyorsunuz bukadar bilgi vermek istemiyorsunuz sizin gibiler iyiden anlamaz zaten bu kadar insan memnunki yoğun çalışıyorlar gül abbasoğlu 10 üzerinden 10 bu değeri ona gidenler vermiş siz zaten önyargıyla gitmişsiniz oraya nasıl çalıştığınızı söylemiş nesi yanlış bunun çok iyide olsa mutlaka bi kulp bulursunuz gayet iyi karşılıyorlar çok ilgililer taktığınız gözlükleri atın doğru bakın insanlara.

Vay be yorumlara bakkk.Dizi gibi valla oku oku bitmedi.Kaş kaç farklı şekilde alınabilirki.Ben valla 5 tl aldırıyorum memnunum ebru gündeş gibide kaşım var allahıma bin şükürrr ne 20 tlsi ya sokaktan mı topluyoruz parayı

Ben kendim alıyorum kaşımı...kuaförlere güvenmiyorum bozabiliyolarda ...böyle bi yeteneğim varken niye paramı sokağa atayımki...resimimde göründüğü gibi bu kaşı ben alıyorum:)

Ben kaş aldırırken acıdan yarım bıraktıran bir insan olarak ilk defa acısız bir kaş aldırdım ve kaşımın şeklinden çok menunum benim eşim çok dikkatlidir eskiden aldırdığım yeri beğenmediği için internette en iyi kaş alan diye araştırken gül abbaoğluna ulaşmış beni alıp ona götürdü çok memnun kaldık. İkimiz adınada teşekkürler.Hem çok ilgili hemde eli hafif artık ondan vazgeçmem...

Arkadaşlar bende gül hanıma gitmeyi düşünüyorum sanırım İlker yavrutürk ten ayrılıp kendi merkezini açmış. Gül hanımın müdavimleri acaba bana yeri konusunda bilgi verebilirmi ?

arkadaslar bazılarınız ,kaşlarımı gul hanıma kalınlastırdım .demıssınızde

olmayan kaşa ne yapıyorda kalınastırıyor ? merak ettıgımden soruyorum

cunku ben de kavıslı olan kaslarımı bırazcık daha kalın yapıp duz kas ıstıyorum

hatta bunun uzerıne konuda actım .profılımden konumu gorebılırsınız .

orada hem ıstedıgım hem de kendı kas seklım var .benım kaslarım ınce degıl ama

ben bıraz daha kalın ve dumduz kavssız kas ıstıyorum .gul hanım bunu yapabılır mı

nası yapıyor yontem nedır ? yanı sırf kas almakla olacak ıs mı bu merak ettım

arkadaslar bazılarınız ,kaşlarımı gul hanıma kalınlastırdım .demıssınızde

olmayan kaşa ne yapıyorda kalınastırıyor ? merak ettıgımden soruyorum

cunku ben de kavıslı olan kaslarımı bırazcık daha kalın yapıp duz kas ıstıyorum

hatta bunun uzerıne konuda actım .profılımden konumu gorebılırsınız .

orada hem ıstedıgım hem de kendı kas seklım var .benım kaslarım ınce degıl ama

ben bıraz daha kalın ve dumduz kavssız kas ıstıyorum .gul hanım bunu yapabılır mı

nası yapıyor yontem nedır ? yanı sırf kas almakla olacak ıs mı bu merak ettım

Tatlim gül hanım,hem kaş stilistidir,hem iğneli epilasyon yapıyor hemde kendisi güzellik uzmanı kılın yapısını nasıl güçleneceğini iyi bilir alış şekli yağ vs gibi etkenler kullanıyor ,bence kendisiyle görüşebilirsin en güzeli :KK54:

Tatlim gül hanım,hem kaş stilistidir,hem iğneli epilasyon yapıyor hemde kendisi güzellik uzmanı kılın yapısını nasıl güçleneceğini iyi bilir alış şekli yağ vs gibi etkenler kullanıyor ,bence kendisiyle görüşebilirsin en güzeli :KK54:

cnm tesekkur ederım evet ben bı en ıyısı gorusmeye gıdeyım derdımı anlatayım :)

netde arastırıyorum ama hep karsıma kalıcı kas tasarımı cıkıyor .

ınceledıgımde ıse ; kas tuyu seklı vererek boyuyorlarmıs .benım ıstedıgım bu degıl kı

benım kasım zaten var ne dıye kazıtıyım kaslarımı dımı ama :KK1:

en ıyısı bı ugrayayım gul hanıma ,kaslarımı dumduz kavıssız ve kalın yapmasını ıstıyorum

ınsallah anlatabılırım derdımı :)

cnm tesekkur ederım evet ben bı en ıyısı gorusmeye gıdeyım derdımı anlatayım :)

netde arastırıyorum ama hep karsıma kalıcı kas tasarımı cıkıyor .

ınceledıgımde ıse ; kas tuyu seklı vererek boyuyorlarmıs .benım ıstedıgım bu degıl kı

benım kasım zaten var ne dıye kazıtıyım kaslarımı dımı ama :KK1:

en ıyısı bı ugrayayım gul hanıma ,kaslarımı dumduz kavıssız ve kalın yapmasını ıstıyorum

ınsallah anlatabılırım derdımı :)

anlatırsın canım ,çok tatlı bir hanımdır ,abladır yani ben kendisini 2,5 yıldır tanıyorum iğneli epilasyon yaptırdım kendisine ,güvendiğim biridir.

göztepe bağdat caddesindeki gül hanıma kaş aldırdınızmı gerçektende çok güzel kaş alıyor iki dakika kaş almıyor hiç hata olmuyor aldığı kaşta öncesinde kaşı tasarlıyor ve sonrasında alıyor kaşı ışıklı büyüteçle aldığı için çıkması en az10 günü buluyor kaş alındıktan sonra yüz çok değişiyor inik kaşları kaldırıyor yüzün ifadesi tamamen değişiyor tavsiye ederim arkadaşlar bir deneyin derim...

mrb adresı verebılırmızınız

moderatörlere sesleniyorum 2 yıldır aralıksız bu başlıkta söz konusu kişiyi öven bazı nickler araştırılsın. reklam amaçlı bir başlık. ben 2 tane tespit ettim bile; paprikan, meldanur

milleti s.alak mı sanıyorsunuz. açmış kendi adına başlık kendi kendini övüyor. bu bayan işinde belki iyidir, belki değil ama söz konusu bayanın yaptığı bu olay midemi bulandırdı.

X