Göz Makyajı gül abbasoğlu'na kaş aldıranlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadaşlar Gül hanım gerçekten özenli davranıyor işinde iyi olduğu konusunda.
Ancak en iyisi olduğunu söyleyemem.
Maltepe aşkın kuaförde nurten diye bir bayan var özellikle kaş konusunda çok iyi. Oda çok yoğun ancak randevu ile gidebiliyorsunuz.
Yeniden kaş yapıyor resmen 30 yaşındayım yaklaşık 10 -12 yıldır kaş aldırırım. Her gittiğim kaşların aynı değil ancak bu kadar oluyor derken nurten daha
ilk kez aldığında resmen kendimi tanıyamadım. Çok başarılı bence.
Ben ikisine de aldırdım, bence nurten hanım gül hanımdan daha iyi. Kesinlikle nurten hanımı tercih ediyorum.

canım bende gül hanıma aldırdım bi de nurten hanımı denemek istiyorum.adres versen bi de tarif etsen ne güzel olur.

canım bende gül hanıma aldırdım bi de nurten hanımı denemek istiyorum.adres versen bi de tarif etsen ne güzel olur.

gül hanımdan sonra bende merak edip nurten hanıma aldırdım kaşlarımı ama insanın başına ne gelirse meraktan geliyor ilk başlarda kaşlarım baya bozuktu ve gül hanım kaşlarımı düzeltmişti bide nurten hanımı deniyeyim dedim ama istediğim kaş şekli olmadı nurten hanımda pişman oldum uzatıp tekrar gül hanıma aldırıcam kaşlarımı gül abbasoğlu kadar özenli alan bir uzman yok arkadaşlar.kadın gerçekten büyük bir itinayla alıyor kaşı:KK16:

Bende ocak ayinda istanbulda olucam 1 haftalik, arkadaslar randevu almak mi gerekiyor gul hanimdan?
Burda mesajlarinizi okudum ve bende uzatmaya karar verdim arkadaslar ama benim kaslarimlan baya bir isi olur herhalde:KK43:

Bende ocak ayinda istanbulda olucam 1 haftalik, arkadaslar randevu almak mi gerekiyor gul hanimdan?
Burda mesajlarinizi okudum ve bende uzatmaya karar verdim arkadaslar ama benim kaslarimlan baya bir isi olur herhalde:KK43:

evet melide randevu alman gerek baya yoğun anca 1 hafta sonraya randevu verebiliyor ben gittiğimde bir sonraki randevumuda alıyorum yoksa istediğim zamana bulamıyorum..

selam melide gittinmi gül hanıma nasıl oldu kaşların merak ettim

kızlar bu bayanın kendi salonu mu var? ilker yavrutürktemi anlamadım ben
ilker yavrutürke arada gidiyorum bi düğün vs oldugunda saç için ama öyle her kaş aldırma fön falan için gitmem yani
benim kaşımda hatalı alım yüzünden eksiklik var. acaba gitsem bana da çare bulur mu? yani çare dedim diye inanılmaz kötü durumda değilim ama, kaşım eksik diye bişey yapamıcaksa gitmemin de anlamı yok

kızlar bu bayanın kendi salonu mu var? ilker yavrutürktemi anlamadım ben
ilker yavrutürke arada gidiyorum bi düğün vs oldugunda saç için ama öyle her kaş aldırma fön falan için gitmem yani
benim kaşımda hatalı alım yüzünden eksiklik var. acaba gitsem bana da çare bulur mu? yani çare dedim diye inanılmaz kötü durumda değilim ama, kaşım eksik diye bişey yapamıcaksa gitmemin de anlamı yok

canım ilker yavrutürkle anlaşmalı çalışıyor. salonu aynı yerde ama kendine ait bi odası var. sen randevunu alıp gittiğinde zaten gül hanım için geldim dersen seni yönlendiriyorlar

arkadaşlar en iyiisi bence sarıyerde mask kuoför orda çok guzel alıyolarr gul hanımda ii ama burası daha ii bence

arkadaşlar ben gül hanım a gittim kaş aldırmaya.ilker beyle çalışıyo ewet.çok güzel aldı. kaşlarım olmamasına rağmen baya iyi oldu:)tavsıye edıyorum.mahalle arası kuaforlerde bile 12 tl ya alınan kaşlar orda 10 tl.ilk aldırıken 20 tl verdım.çok memnum ayrılşdım ordan ben..kesınlıkle tavsıye edıyorumm.

Canım mesaj yazdığın sayfada ataç gibi bir şekil var,oraya tıkla.Çıkan sayfada dosya ekle tuşu var oraya da tıkla.Sonra dosyaları seçip resmini yükle..

evet Sonunda Gül hanıma gittim çok bozduğum kaşlarımı ilk seferde şekle sokmasını beklmemiştim zaten ama en azından beni anladı 15 gün sonra yine gideceğim önceki ve sonraki hallerini ekleyeceğim işlem bitince ama inanıyorum güzel olacak ...:21:

yani bu kadar kötü olamazdı diyorum başka bişey demiyorum kaşımın biri aşağıda biri yukarıda kaldı :) utanıyorum çıkmaya acelesi vardı galiba ama ben çok mutsuzum Ankara ya gitmek istiyorum :KK43:

bende gittim aldırdım gül abbasoğlunda kaşlarımı sadece meraktan.ve öyle aman aman bi şekilde almadı kaşlarımı bende alırım yani onun aldığı kaşı hiç öyle özel bi şekil vermedi.20 lira hiç değmz.birde randewudan önce gittim işi gücü yok bekletti randewu saatinin gelmesini gorende çok ünlü bi şey sanacak.neden bu kadar abartıldığını anlamadım gerçekten.

3 aydır istanbul dışındaydım haliyle gittiğim yerde aldırmak zorunda kaldım ama güzelim kaşlarımı berbat ettiler bende bıraktım istanbula geldim yine gül abbasoğluna gittim harikalar yarattı çok güzel oldu kaşlarım ne olursa olsun başkasına aldırmıcam bi daha kaşı hem kaldırıyor hemde aldığı kaş yüze anlam veriyor sihirli ellerine bıraktım bundan sonra kaşlarımı...

Son düzenleme:
Ben de kendisine gitmeyi düşünüyorum bakalım umarım bende de harikalar yaratır. Benim kaşım dağınık olduğu için umarım güzel bir şekilde alabilir.
Paprikan eğer kaşlarının fotoğrafını koyabilirsen süper olur.

resım koysalar bıle herkesın kas yapısı farklı olduqun dan yorum yapamzsınız o yuzden en ıısı bı kere gıdıp kaslarnızı aldırmak bnde gıtmeyı dusunuorum.

X