Göz Makyajı gül abbasoğlu'na kaş aldıranlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
işinde ister en iyisi ol, insanları aptal yerine koyduktan sonra kendisine gitsem ne yarar...yalancının mumu işte yatsıya kadar....birde utanmadan kendisini eleştirenleri azarlıyor..karaktersiz...

işinde ister en iyisi ol, insanları aptal yerine koyduktan sonra kendisine gitsem ne yarar...yalancının mumu işte yatsıya kadar....birde utanmadan kendisini eleştirenleri azarlıyor..karaktersiz...

bende gül hanıma epilasyon yaptırdım hemde uzun bir süre çekilen kılı hissediyorsun buda işe yaramıyor demektir lekelerde cabası insanları yanlış yönlendiriyorlar sakın gitmeyin

bence hiç gerek yok bunlara en iyisi burada bailayıp şimdi bi blogla tarih vemeye devam eden kozmikbakımın verdiği tarihleri takip etmek Kimine uzun kimine daha kısa sürede sonuç veriyor ama mutlaka sabrın meyvesini hemde kendiniz fazla para harcamadan alırsınız

Gul hnm i bilmem fakat az once Ebry hnm dan geldim yukaridaki telf numdan ulastim kendisine. Ben bir sure once Ank da gorev yapiyordum ve cok guzel duzgun kaslarim vardi, kas benim icin inanilma onemli ve hassas bir konu. Ist a geldim bozdular eline ipi alan yoluyor ve inceliyor, int yorumlari uzerine Esmeray a gittim bir sure usturaladi hafif guclendi ama mucizevi diyemem yada daha zamani var henuz duzelmedi.. And yakasindayim ona gitmem cok zor oluyor, bugun Ebru hn a gittim istegimi anladi fikir verdi cikanlari topladi gereken yerleri birakti .. Cok begendim kendisini samimi olarak Ist da ustelik yakinimda bidaha baska birisine gidecegimi sanmiyorum 25 Tl aldi ..

Kızlar, gül hanıma kaş aldırdım ve büyük bir hayal kırıklığı :KK43: buraya yazma sebebim ise , en azından burayı okuyarak beklentiyle gitmeyin , kesinlikle ismininden beklenen şekilde kaşlara şekil vermiyor :26:

X