Göz Makyajı gül abbasoğlu'na kaş aldıranlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ayy bende 1 aydır uzatıyorum
fikirlerini yazarsan çok mutlu olurum canım
bende gül hanıma aldırmak istiyorum
nasıl aldığını falan anlatırsan çok sevinirim
bide fiyatı nedir acaba ?

ve kaşlarımı aldırdım geldimmmzemuszemus bi kere ilk defa bu kadar özenli kaş alımına şahit oldum büyüteç gibi bişey vardı ışıklı filan :KK1: , her gittiğim kuaför batığın var diyip almazdı şimdi öle bişey yok tertemiz. ilk şekil verme ücreti 20 lira ve değiyo inan eğer çekebilirsem resmimi albüme koyucam

ve kaşlarımı aldırdım geldimmmzemuszemus bi kere ilk defa bu kadar özenli kaş alımına şahit oldum büyüteç gibi bişey vardı ışıklı filan :KK1: , her gittiğim kuaför batığın var diyip almazdı şimdi öle bişey yok tertemiz. ilk şekil verme ücreti 20 lira ve değiyo inan eğer çekebilirsem resmimi albüme koyucam

çok sevindim canım senin adına
bende bi aydır uzatıyorum gitmek istiyorum ama emin olamıyorum
sen beğendin mi değiyo mu gerçekten vede yakıştı mı yüzüne
ne yazıkki kuaförler ip gibi alıyo :eek:klava:

çok sevindim canım senin adına
bende bi aydır uzatıyorum gitmek istiyorum ama emin olamıyorum
sen beğendin mi değiyo mu gerçekten vede yakıştı mı yüzüne
ne yazıkki kuaförler ip gibi alıyo :eek:klava:

canım özelden cevap atamıyorum burdan cevaplıyım
ilker yavrutürkle beraber çalışıyolar çok ilgili ve güzel bi mekan
bende senin gibi uzun süredir uzatıyodum. gül hanım önce bana sordu düşündüğün bişey var mı die aklımdan geçeni anlattım olucağını söledi. geldiğimden beri bakıyorum aynaya bence güzel olmuş ki ne kadar zor ikna olurum bi bilsen :KK1: inceltme konusunu kesinlikle dert etme gidersen benim şuanki kaşlardan 3 kişiye ip gibi kaş olur belki 4 zemuszemus umarım yardımcı olabilmişimdir

çok saol canım çoook yardımcı oldun
o zaman bende gidiyoruuuum bayramdan önce
tekrar teşekkürler :)
güle güle uzat opuyorumnanaktan

bugün yine gittim gül abbasoğluna sonunda bende modaya uydum kaşlarımı kalınlaştırdım bende gül hanımla birlikte yaptık kaşlarımın hiç şekli bozulmadan kalınlaştırdı hiç öyle uzun kaşla gezdirmeden yaptı gül hanım çok güzel oldu yine çok beğendim kaşlarımı kadın hiç ince kaş almıyor 15 günde 1 gidip aldırıyorum daha öncesinde haftasında çıkardı nasıl alıyorsa 15 gün kullanıyorum kaşı..

ya arkadaşlar internette bulamıyorum ınternete yazınca cıkıyo demiştiniz ama yok.adresını verebılıcek olan avrmı?2 aydır uzatıyorum kaşlarımı artık alınma zamanı geldi.acil cvp yazın lütfennnn:KK43::KK43:

ya arkadaşlar internette bulamıyorum ınternete yazınca cıkıyo demiştiniz ama yok.adresını verebılıcek olan avrmı?2 aydır uzatıyorum kaşlarımı artık alınma zamanı geldi.acil cvp yazın lütfennnn:KK43::KK43:

gül abbasoğlu yazınca googlede firma bilgileri çıkıyor ordan telini bulabilirsiniz

BOCEK kullanıcısından alıntı
kesinlikle çok özenli bende artık Gül Hanıma aldırıyorum kaşlarımı epey uğraşıyor büyüteçle bakıp minikleri bile alıyor bundan dolayıda çabucak çıkmıyorlar birde incecik yapmıyor kaşları

bende çabuk çıkmasından sıkılıyorum haftada bir aldırıyordum baya uzattım kaşlarımı gül hanıma aldırıcam bu hafta bende ilk defa gül hanıma aldırıcam kaşlarımı ince yapmaması çok güzel kuaförler yoluyor kaş benim için çok önemli beğenirsem asla değiştirmem ..

tam istediğim gibi oldu kaşlarım hiç incelmedi ikinci defadır aldırdım çok memnunum gül hanım çok güzel kaş alıyormuş çok özenli ve çok dikkatli aldı nasıl kaş istediğimi sordu kaşımın bozuk yerleri vardı düzelmez diye düşünüyordum onları bile düzeltti harika yaaa...

Bende güzel bir sekil istiyorum özellikle kalın düz kas istiyorum .. Benim kasların cıkması 1 ayı buluyor uzaması yani.. Cok merak ettim insallah benim de güzel olur..:KK61:

kesinlikle muhteşem alıyor
inanılmaz özenli ve ne istendiğine önem vererek
tek tek uğraşıyor ve hakkını veriyor

Arkadaşlar Gül hanım gerçekten özenli davranıyor işinde iyi olduğu konusunda.
Ancak en iyisi olduğunu söyleyemem.
Maltepe aşkın kuaförde nurten diye bir bayan var özellikle kaş konusunda çok iyi. Oda çok yoğun ancak randevu ile gidebiliyorsunuz.
Yeniden kaş yapıyor resmen 30 yaşındayım yaklaşık 10 -12 yıldır kaş aldırırım. Her gittiğim kaşların aynı değil ancak bu kadar oluyor derken nurten daha
ilk kez aldığında resmen kendimi tanıyamadım. Çok başarılı bence.
Ben ikisine de aldırdım, bence nurten hanım gül hanımdan daha iyi. Kesinlikle nurten hanımı tercih ediyorum.

Arkadaşlar Söğütlüçeşme'den Gül Hanım'ın olduğu kuaföre nasıl gidiyorsunuz?

Son düzenleme:
gül hanıma gitmek isteyenler
kadıköyden bostancı kadıköy dolmuşuna binip göztepe parkında inecekler
ordan direk yukarı çıkacaklar sol tarafta kalıyor zaten ilker yavrutürk yazıyor

gül hanıma gitmek isteyenler
kadıköyden bostancı kadıköy dolmuşuna binip göztepe parkında inecekler
ordan direk yukarı çıkacaklar sol tarafta kalıyor zaten ilker yavrutürk yazıyor

X