Göz Makyajı gül abbasoğlu'na kaş aldıranlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kizlar anlamadigim bisey var,ilker yavruturk te ebru hanimden bahsediliyo cok iyi kas aliyomus diye bi de gul hanimin adi geciyo ve adresler ayni?? ayni yerdeler mi? hangisi daha iyi acaba? bilen varsa aydinlatsin bizi de lutfenn.kaslarim seyrek ve sekilsiz..bayadir almadim da aldirmadim da sirf uzasin diye en uzun hali bile seyrek o yuzden cok endiseliyim ya kotu alinirsa diye

evet aynı yerdeler. bence ebru daha iyi ikisinide denemiş biri olarak ebrudan daha memnun kalmıştım

merhaba arkadaşlar bende görüşlerimi bildirmek için foruma yeni üye oldum, öncelikle arkadaşımla 2-3 ay düzenli Gül Hanım'a gittik, Gül Hanım kaşlarınızı mahvetmez ama mucizeler de yaratmaz, ortalama güzel kaş alıyor diyebiliriz kaş almasından öte arkadaşıma olan tavrından rahatsız olduk randevu saatine yarım saat kala hiçbir lütfen, özür dilemek gibi bir kelime kullanmadan sizi 1 saat sonra alıcaz diye sms atmalar, telefonları açmamalar sanırım müşteri seçmeye başladı yanlış bir hareket yaptık desek sadece işimizi halledip çıkıyorduk fazla bir diyalog da kurmadık forumlarda fazlaca övüldüğünden olsa gerek sonuç olarak biz bir daha gitmeyi düşünmüyoruz.

Son düzenleme:
Ya kızlar bı bahsettiğiniz Bağdat Cad.bildiğimiz meşhur Bağdat Cad.mi oluyo yaa biri bana burdan veya ömden atabilir mi çünkü bn kaşımı ilk kez aldırdım ve mafattiler incecik şekilsiz bişi yaptılar bn güldüğümde bile kızgınmışım gibi görünüyo o kdr yani o yüzden iyi birine çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

evet canım bildiğimiz bağdat caddesi.
zaten kadıköyden dolmuşlar kalkıyor. sen ilker yavrutürk kuaförü ararsan sana randevu verebilirler.
fakat ben gülü değil yine orda çalışan ebruyu öneririm. çok daha güzel alıyor kaşı çünkü. sende randevu alıp ebruya git. oda 20 tlye alıyor.

gül abbasoğlu 3 büyük ilde ilk 5 şe girdiğine göre tabiki onu tercih ederim ben çok memnunum randevulu çalışıyor gittiğimde hiç beklemiyorum kaşlarım ince ve düşüktü 2 ayda kaşlarımı kaldırdı ve kalınlaştılar çevremde ona gidiyor artık..

kızlar bağdat caddesi üzerinde mi? ayrıntılı tarif etmeniz mümkün mü? gül hanım veya ebru hanımı ben de deneyeyim bakalım.9

aynen ben de bir daha gitmeyi düşünmüyorum. sanırım artık doymuş. yanımda bir kaç kez oldu, 10 dk geç kalacağını belirten bir müşteriye hiç gelmeyin daha iyi dedi. :S hayır sanki hayrına yapıyor

teşekkürler birazdan sitesine girip bakıcam eğer dediğin kadar varsa bu hafta hemen giderim gül hanımın yanına

Evet gerçektende çok saygısızca davranıyor.Bende aldırmştım bir kere evet güzel bi şekil verdi kaşıma ama 20 lirada çok fazla alt tarafı iplik ve cımbız ne masrafı varki.Para kolay kazanılmıyor arkadaşlar.Kaşımın kendi olan şeklini verdi zaten.ne bakışlarım değişti nede başka bi şey.Düzgündü kaşlarım şekil verdi.Geçen günde 5 liraya aldırdm kaşımı aynı şekli yine verdiler. ne olacak yani.Ben bir kaç dak erken gitmiştim oraya işi gücü yok asistanıyla odasındaydılar.Beni yarım saatten fazla bekletti saygısızca..Dediğin gibi mahvetmez kaşlarınızı ama mucizelerde yaratmaz.Kaşı bozuk olanlar varsa gidebilirler.

yanında çalışan kızla birlikte sanki devlet hastanesinde doktor-hemşire ikilisi gibi olmuşlar. müşterilerine sanki kendilerine mecbur hastalarıymış gibi davranıyor, randevu almak isteseniz bazen mırın kırın ediyorlar, o saat dolu, gül hanım o gün çalışmaz, o saatte çalışmaz ... sanki çok ulvi bir iş görüyor, alt tarafı üç tane tüy çekiyorsun, tamam şekil verdin bilmem ne ama senin yaptığın işi istanbulda yapan bi dolu insan var. müşteriye de azıcık saygı gösterilmesi gerekiyor

oh ne güzel hem bağdat caddesinde aldırıyoruz diye kaşımızı diye hava atıyoruz hemde eleştiriyoruz hiç kimse sihirbaz değilki kaşın şekil alabilecekse şekil veriyor gül hanım kaşında şekil yoksa ne yapsın o insan değil robot öyle değilmi yemez içmez uyumaz tuvalete gitmez öylemi herkes kadar oda insan yemek yemeğe dinlenmeğe onunda ihtiyacı yokmu ben gül hanımdan hiç bir zaman saygısızca davranış görmedim asla bekletildiğimide bilmem dakikasında alır müşterisini bir kaç dakka değil yarım saat erken giderseniz randevu saatine kadar beklersiniz hem erken gidersiniz hemde söylenirsiniz gül hanımın sizi randevu saatinden fazla beklettiğini hiç sanmıyorum en fazla 5 dakikadır ama siz baya abartmışsınız randevu defterine bakmanızı tavsiye ederim sizi bekletince tüm randevularını bekletmek zorunda kalmazmı yarımşar saat bağdat caddesinde değilde daha ufak bir yerde aldırırsanız 20 tl vermezsiniz boşunada kimseyi meşgul etmemiş olursunuz en azından bize zaman kalır ben gidiyorum hala kendisine çokda memnunum herkesin özgür iradesi var istediği yere gider kimseyi karalamayalım lütfen.

Bende bugun fıyat ıcın gul hanımı aradım cılt bakımı 120 ıgnelı eoplasyon dakıkası 2 tl ve artı ıgne ucretı verıyorsunuz dedı burdakı arkdslar dakıkası 1 tlden ve ıgne parası almadıgından bahsetmıstı anlamadım acıkcası 2 tl bana cok gıbı geldı ıdealı 1 tl olmalı bence dakıka ya gore calısılıyor zaten ben 2 seneye yakındır yuz bolgeme lazer epılasyon yaptırıyorum maltepede bı guzellık mrkezınde gıttıgım yerden cok memnunum ama cok ovunce herkez gıtmek ıstedım ama fıyatları ogrenınce vazgectım sankı bılmıyorum ama kas ıcın bu hafta gıdebılırım belkı kızlar sızın fıkırlerınıze nedır gıtsem mı gıtmesem mı

gül abbasoğlu işinde tam uzman size tavsiyem gidip yerinde görüp konuşmanız size yardımcı olacaktır bende ilk gittiğimde yardımcı olmuştu eğer istiyorsak kestirip atmamak gerek öyle değilmi tavsiyem gitmen isteklerini dile getirmen ne kaybedersiniz kimbilir belki de memnun kalırsınız.

Yalnız bu dk ısı biraz yapanın insafına kalıyor gibime geliyor
Bu her seferinde benim canımı sıkıyor aslında
O nasıl olsa dk ile çalıştığı icin yavaş yada hızlı yapmak sorun değil
Ben daha hızlı calisilabilcegini düşünüyorum
Yıllar oncesi bölge olarak anlaşıp yaptırdığım ignelide
Yapan kisi oldukça hızlı çalışıyordu
Dediğim gibi canım sıkılıyor ama el mahkum iste

konuyu tesadüfen okuyorum kaş için bir yerler arıyorum. Pardon 2 senedir bu bayanı aynı kişiler övmüş üşenmeden ve memnun olmayan bir kişiye neden bu kadar saldırıyorsunuz, bir kaç kişi beklettiğini ve ters davrandığını yazmış. Övenler nasıl düşüncelerini belirtiyorsa, beğenmeyenler de açıkça söylemeli bizler değerlendirip kararımızı verelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…