güçlü hissediyorum bu ay hamile kalacağım :)

hala inanamıyorum ne yapacağımı şaşırdım ilk teste göre iyi değil mi sonuç

canım bu değer kişiden kişiye değişiyo. hani iyi kötü denilecek bir şey değil. arkadaşım adeti 2 gün gecikince 581 çıkmış. kimisi adeti 1 hafta gecikiyo 85 çıkıyo mesela. o yüzden değerin küçük veya büyük olması önemli değil, 2ye katlaması önemli.

yapmıycam çocuk o olacak yani:) zaten yüksek lisans, iş falan derken çok yoğunum.ama bebiş istiyorum elbetteki.
ammaa beni böyle bekletirse vazgeçebilirim:)

yapmıycam çocuk o olacak yani:) zaten yüksek lisans, iş falan derken çok yoğunum.ama bebiş istiyorum elbetteki.
ammaa beni böyle bekletirse vazgeçebilirim:)

canımm ben de geçen ay kimyasal gebelik yaşarken şey diyordum :) amaaaannn beni istemeyip de düşen bebişi ben hiç istemem. kendi kararı düşmeseydi o rahat ederdi diyorum eşim de gülüyo :)))

Selam andean
Birkaç gündür yazılarını takip ediyorum
2 aydır aynı şeyleri yaşadığımızı farkettim bende geçen ay adetim 2 gün geçince lekelerim oldu devamı adet sökülmedi test yaptım silik pozitif çıktı hemen kana gittim değer 40 çıktı 2 gün sonra 37 ye düştü doktor kimyasal dedi 2 gün bekle adet olmazsan testi tekrarla dedi ben 4 gün sonra adet olmayınca testi tekrarladım 83 olmuştu doktor takip edicez dedi dış gebelik olabilir dedi ertesi gün kanamam başladı kanamamın 3. Günü değer 88 oldu ondan 2 gün sonrada 30 düştü kanamam oldukça yoğun geçti
Neyse çok uzattım :)
Gelelim bu aya geçen ay 25 Mayıs'da başladı kanamam bu ay ben kedin olmaz gözüyle bakıyorum olaya 21 gibi adet olmam gerekiyordu 22 Hz test taptım yine silik çıktı 2 gün sonra testi tekrarladım koyulaşmıştı bunun üstüne Pazartesi kan testi yaptırdım sonuç 175 çıktı doktor 2 gün sonra tekrarla dedi bugün değer 420 olmuş
İnşallah seninde çok güzel ilerler sürecin şimdiden hayırlı olsun
Bu arada benim 14 aylık bir oğlum var ve ona 8 yıl sonra 2. Tüp bebek tedavisinde hamile kaldım şimdi Rabbim aratmadan gönderdi şükürler olsun

canım öncelikle hayırlı olsun çoook ama çook sevindim :) benim de kanamam 26 mayısta başlamıştı.. inşallah değerlerim de senin gibi yüksek çıkar cnm :) bugün kan vermeden önce yine test yaptım cnm 2 gün öncekine göre daha koyuydu :) çok sabırsızlanıyorum inş yüksek bir değer görürüm :)

Güzel düşün canım güzel olacak bu defa herşey tabiki öncelikle Rabbim herşeyim hayırlısını versin hakkımızda sen bugünmü vereceksin tahlil sonuç ne zaman çıkacak ayy ne heyecanlı bir bekleyiş Rabbim utandırmasın canım hayır haberlerini bekliyorum

canım sabah 8.30'da verdim kanımı :) ne zaman açıklanacağı belli olmuyo internetten öğreniyorum zaten. bazen saat 15.00te açıklanıyo bazen akşam 18'de. bazen de ertesi günü saat sabah 8'de açıklanıyo.. ben açıklandığı an sonucumu yazarım cnm.. çook dua ediver bana olur mu :) ben de çook mutlu olmak istiyorum sonucumu öğrenince :)

Hadi hayırlısı bakalım inşallah güzel olacak herşey dualarımdasın bende doktorumu aradım kendisine ulaşamadım sekreteriyle konuştum tedbir için cuma tekrarla testi dedi birde cumayı bekle şimdi:))

Hadi hayırlısı bakalım inşallah güzel olacak herşey dualarımdasın bende doktorumu aradım kendisine ulaşamadım sekreteriyle konuştum tedbir için cuma tekrarla testi dedi birde cumayı bekle şimdi:))

canım cumaya ben de tekrarlayacağım testimi :) artışa bakacağım sağlıklı mı diye en azından.. aslında içimden bir ses diyor ki değerim iyi çıkarsa bi daha kan testi yaptırmayayım :)) ama bu sefer de içimden kötü bir ses de ne olur n eolmaz tedbirini al diyo :)

andean arkadaş ben bir testle kaldım bana ikinci teste gerek yok dediler dedim ki iki gün sonra tekrar geleyim mi tekrarlayalım mı değer yükselecek mi diye yok, gerek yok kadın doğum doktorundan randevu al kese oluşumuna bakacak dediler ve birde ben dedimki sancım oluyor adet sancısı gibi bu olur mu dedim tabi testi yeni verdiğimde yani daha gebelik belli değilken ebe bana hayır olmaz öyle sancı olmaması gerekiyo dedi bunlar beni şüphelendirdi sanki pek birşey bilmiyor gibi geldi. çünkü dün gece 03:30 dan sonra şiddetli bir sancıyla uyandım dedim ki galiba bebişim gidiyo baya bi sürdü sancım sonra uyuya kalmışım sabah uyandığımda geçmişti . Biz bu ilçeye taşınalı 4 ay ancak oldu ve ben doktor seçemedim hala bu sebeple hala kadın doğuma gidemedim sıkmadım inşallah

canımm değerim 903 çıktı :))

canımm değerim 903 çıktı :))

canım 'güçlü hissediyorum bu ay hamile kalacağım' güzel bir başlık bizlere uğurlu geldi çok sevindim senin adına Allah analı babalı büyütsün, Allah bağışlasın tebrikler. Darısı diğer isteyenlerin başına derler ki hamile olanların duaları kabul olur aklıma geldikçe dua edeceğim tüm bekleyen arkadaşlar için

evet cnm ben dua ediyorum sürekli herkes için. Rabbim aratmadan versin herkese diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…