güçlü hissediyorum bu ay hamile kalacağım :)

:) dostinexi 1 ay kullandım. prolaktinim 36ydı. hap bittikten sonra adet dönemimde tekrar hormon testi yaptırdım. prolaktinim3e düşmüştü. sonrasında dostinexi bıraktım agnucaston kullanmaya başladım. günde 1 defa. dostinex kullanırken hamile kalmak istemedim aslında korunmadım ama hamile kalmamakta beni hayal kırıklığına sürüklemedi çünkü dostinex yan etkisi olan bir ilaç ve kullandıktan sonra 1 ay faan vücuttan atımıyor. agnucastonu ise hamile kaldığım ay yumurtlama döneminden 2 hafta önce bıraktım.çünkü artık sıkılmıştım hap kullanmaktan. yeğenim var şuan 4 aylık onunla falan ilgilen derken gebeliği falan unuttum. vücudumda alerji nedeniyle cildiyeye gittiğimde doktor şüphen varsa kadın doğum uzmanına görün ona göre ilaç yazayım deyince öğrendim hamile olduğumu. ummadığım anda yani. sağol canım herkesin bebeğini korusun Allah. hamile kalmak istiyorsanız boşvereceksiniz, Allah isterse verir zaten deyip hamile kalmalıyım psikolojisinden sıyrılmanız lazım. yoksa zorluyor.

Anladım cnm hayırlı olsun, saglıkla kucagına alırsın inşllh :)) bn yurtdısında oldugum ıcın ıster ıstemez hemn hamıle kalmk ıstıyorum vede aklımdan gıtmıyor cunku sureklı evdeyım sız ne guzel yıyenınızle ilgilenmişsiniz oyalamış sizi :)) keske bnde de bole dusuk olsa bn 3 aydır ıcıyorum ve 3 ay daha içmem gerekıyor seyrıne ınip bırdaha cıkmaması için herneyse kafamdan atmaya calışacam tesekkurler

Aynı sey bendede oluyor 4. Denememizdi olmadı yine bebiş bugun adet oldum soranlara daha yeni evlendık diyorum bende , bakalım ınsallah hayırlı haber alırım esım cok uzuluyor yoksa vakitten cok saglık onemli benim için :KK43: taktik vercek olan yok mu acaba

X