güçlü hissediyorum bu ay hamile kalacağım :)

hmm anladım canım ben yaptırdığımda 61 çıkmıştı tam hatırlamıyorum ama bat günü tekrar gel dediler 400 olmuştu onun için dedim yani 3 gün sonra yükselmişti sonra 1 hafta sonrada ilk kontrolüme gittim sürekli çağırmadılar yani kan testi için neyse 2. çizgi çıktı diyorsun 3 gün sonra o güzel haberi alırsın inşallah bu mübarek günün hürmetine

inş cnm amin.. senin değerler iyiymişmiş. benim geçen ay 27 çıktı. 3. gün 27ydi. 5. gün 35 olmuştu. 7. gün adet olmuştum. ondan pinpirikliyim bu ay..

inş cnm amin.. senin değerler iyiymişmiş. benim geçen ay 27 çıktı. 3. gün 27ydi. 5. gün 35 olmuştu. 7. gün adet olmuştum. ondan pinpirikliyim bu ay..

yarın yaptırıcam kan testini bakalım bu sefer nasıl çıkacak çok heyecanlıyım ve sabırsız ama sonradan üzülmek istemiyorum fakat kendimi hamile gibi hissediyorum dün mide bulantım vardı balık çok severim ama dün kokusu beni çok kötü yaptı

normalde kolay kolay bulantı yaşamam ben ilk hamileliğimde sadece 1 kere yaşadım diyebilirim her hamilelik aynı olmayabiliyor

normalde kolay kolay bulantı yaşamam ben ilk hamileliğimde sadece 1 kere yaşadım diyebilirim her hamilelik aynı olmayabiliyor

ben son 4 gündür her sabah mide bulantısı yaşıyorum resmen. leblebiyle geçiyo ancak.. nasip oldu bu ay erken gördüm çift çizgiyi. geçen ay adetimden 2 gün geçince bile tam belli olmuyo gibiydi.

merhaba kızlar bgn benim regl gnünm gelen giden yok henüz...kırmızıların gelmesini de istemiyorum ... bu ay ovilasyon takibi yaptım umudum yok . işin garibi belirtim de yok ne düşüneceğimi şaşrıdım... :44::44:

merhaba kızlar bgn benim regl gnünm gelen giden yok henüz...kırmızıların gelmesini de istemiyorum ... bu ay ovilasyon takibi yaptım umudum yok . işin garibi belirtim de yok ne düşüneceğimi şaşrıdım... :44::44:

ovilasyon takibi yaptın ama umudun yok neden, hala gelen gidende yokmuş bence hamilesin diyemem ama umudunu yitirme bence şu mübarek günün hürmetine hayırlısını versin Rabbim hepimize

ovilasyon takibi yaptın ama umudun yok neden, hala gelen gidende yokmuş bence hamilesin diyemem ama umudunu yitirme bence şu mübarek günün hürmetine hayırlısını versin Rabbim hepimize

memlekete gittim bu ay 10 gün filan kaldım ovilasyon testinde koyu çıktı 2 gün sonra yola çıktım tek başıma.. tutmamıstır diye düşünüyorum reglime 3 gün kala da gebelik testi yaptım negatif çıktı umudumu kaybettim çıkmayacağını bile bile a bu ara ne yaptıgımı bilmiyorum manyak gibiyim:KK5::KK5:... bgnde kırmızlar gelmezse yarın test yaparım tekraar:26: bugün bol bol dua edicem herkeze hayırlısıs bakalımmm

tamam cnm ben seni karıştırmışım bi başkasıyla :) herkesin derdi aynı olunca burada karıştırmamak elde değil :)

biz eşimle adetimin 4.gününde birlikte olduk ama hiç kanamam yoktu 3.günde bile 1 damla kanamam gelmişti hamile kalırmıyım lütfen cvp :KK43:

yalnız benim ara ara sancım oluyor ilk hamileliğimde de yaşadım bunu gebe olduğum halde adet sancım oldu bugün ebeye sordum yok olmaz sancı dedi kafamı karıştırdı

yalnız benim ara ara sancım oluyor ilk hamileliğimde de yaşadım bunu gebe olduğum halde adet sancım oldu bugün ebeye sordum yok olmaz sancı dedi kafamı karıştırdı

bende de oluyor sancı. ama gaz sancısı. karnımda oluyo böle ince ince sızlıyo hareket ettikçe ve wcye gittikçe daha doğrusu gaz çıktıkça sancı da geçiyo. sancı nerende oluyor one göre değişiyor işte durum. kimbilir ebe ne anladı :)

bende de oluyor sancı. ama gaz sancısı. karnımda oluyo böle ince ince sızlıyo hareket ettikçe ve wcye gittikçe daha doğrusu gaz çıktıkça sancı da geçiyo. sancı nerende oluyor one göre değişiyor işte durum. kimbilir ebe ne anladı :)

canım huyum kurusun acı biber turşusunu çok severim acı yediğim zamanda ertesi gün karnım ağrır ama şimdi kritik durumdayım ya hani herşeyi o sancıya benzetiyorum işte korku belası

Kızlar bende saglı sollu sancı cekenlerdenım suan adetıme bı hfta var gecen hamılelıgımde de ıshal olmustum ben suanda boleyım hıc mıdem bulanmadı ba donmesı olmadı sadece ıshal oldum bıde adetme yakın bılye hıssettım karnımda sankı sonradan gogsum ırılestı ne bıleyım umıtlenmıyım dıorum bıde ıstahım cok acıldı ınanılmaz hemde hersey yemek ıstıyom gerckten :) ısallah vardırda saglıkla kucagıma alırım.

Kızlar bende saglı sollu sancı cekenlerdenım suan adetıme bı hfta var gecen hamılelıgımde de ıshal olmustum ben suanda boleyım hıc mıdem bulanmadı ba donmesı olmadı sadece ıshal oldum bıde adetme yakın bılye hıssettım karnımda sankı sonradan gogsum ırılestı ne bıleyım umıtlenmıyım dıorum bıde ıstahım cok acıldı ınanılmaz hemde hersey yemek ıstıyom gerckten :) ısallah vardırda saglıkla kucagıma alırım.

cnm adet günün yaklaşsın bi kaç gün öncesinden test yap bakalım. herkesta aynı belirtiler olmuyo sonuçta..

X