güçlü hissediyorum bu ay hamile kalacağım :)

ooo süper bi haber :) gözün aydın cnm :)

Teşekkürler canım. Biraz önce de kan vermeye gittim bazı değerlerime bakılacak
Bu arada senin hala mide bulantıların devam ediyor mu? Benim bulantım var ama kusma yok böyle daha mı kötü bilemiyorum hani en azından kusma olunca rahatlarım diye düşünüyorum, kraker falan fayda etmiyor.

Teşekkürler canım. Biraz önce de kan vermeye gittim bazı değerlerime bakılacak
Bu arada senin hala mide bulantıların devam ediyor mu? Benim bulantım var ama kusma yok böyle daha mı kötü bilemiyorum hani en azından kusma olunca rahatlarım diye düşünüyorum, kraker falan fayda etmiyor.

cnm hala devam ediyor hem bulantılarım hem de kusmalarım. dün yolculuk yapacağım diye bir gün öncesinden sabah ve akşam bulantı ilacı aldığımdan yolda rahat ettim ama bugün yine aynıyım

cnm hala devam ediyor hem bulantılarım hem de kusmalarım. dün yolculuk yapacağım diye bir gün öncesinden sabah ve akşam bulantı ilacı aldığımdan yolda rahat ettim ama bugün yine aynıyım

benim de çok arttı bulantılarım her şeyden tiksinir oldum özellikle kokular, ne zaman bitecek :KK43:

benim de çok arttı bulantılarım her şeyden tiksinir oldum özellikle kokular, ne zaman bitecek :KK43:

perşembe günü hastanede serum yedim o zamandan beri taş gibiyim :) bütün bulantılarım gitti üstüne istediğim şeyi yiyip içebiliyorum çok şükür. doktor 1 hafta sonra yine gel serum vereyim dedi. gideceğim hem bebek besleniyo hem ben. diğer gibi bebeğin gelişi yavaşlayacak birşey yiyemediğimden..

perşembe günü hastanede serum yedim o zamandan beri taş gibiyim :) bütün bulantılarım gitti üstüne istediğim şeyi yiyip içebiliyorum çok şükür. doktor 1 hafta sonra yine gel serum vereyim dedi. gideceğim hem bebek besleniyo hem ben. diğer gibi bebeğin gelişi yavaşlayacak birşey yiyemediğimden..

çok sevindim canım darısı bana ben yiyebiliyorum ama daha sonra bulantılarım başlıyo ve o an yediklerimden tiksiniyorum sonra bazen kendim zorlayarak istiğfar ediyorum yoksa dayanamıyorum fakat yemeklerde böyleyim, yeşillik, sebze ve meyveyle aram gayet iyi onlarda sorunum yok bu sebeple bir süre böyle devam edicem geçmezse bende bakarım artık bir çaresine

çok sevindim canım darısı bana ben yiyebiliyorum ama daha sonra bulantılarım başlıyo ve o an yediklerimden tiksiniyorum sonra bazen kendim zorlayarak istiğfar ediyorum yoksa dayanamıyorum fakat yemeklerde böyleyim, yeşillik, sebze ve meyveyle aram gayet iyi onlarda sorunum yok bu sebeple bir süre böyle devam edicem geçmezse bende bakarım artık bir çaresine

ben de aynen meyve yiyebiliyordum sadece bi süre sonra sadece meyve yiyince de ishal etmeye başladı. muz yiyebiliyordum onu da 5 dk sonra çıkartıyordum. doktor serumda b vitamini takviyesi yaptı bana. b vitamini eksikliğinde de bulantı kusma vs yapıyomuş ya sanırım o yüzden iyi geldi bana serum :)

ben de aynen meyve yiyebiliyordum sadece bi süre sonra sadece meyve yiyince de ishal etmeye başladı. muz yiyebiliyordum onu da 5 dk sonra çıkartıyordum. doktor serumda b vitamini takviyesi yaptı bana. b vitamini eksikliğinde de bulantı kusma vs yapıyomuş ya sanırım o yüzden iyi geldi bana serum :)

canım evet serum gerçekten işe yarıyor ablam benden daha kötü durumdaydı hem de 9. ayına kadar devam etti onun bulantı ve kusmaları doktoru baktı ki bebeğin kilosu düşük ablamın hali harap 10 şişe serum verdi ve her gün 1 şişe verildi sonra düzeldi kendine geldi ama sen söyleyene kadar aklıma serum gelmedi hiç baktım olmadı bende denerim. ben sıcaklara da bağlıyorum birde ramazan inşallah geçer :KK43:

andean arkadaş nerelerdesin ben son zamanlarda 2014 mart anneleri adı altında açılan sayfaya takılıyorum hep aynı dönem anneleriyiz seni merak ettim nasıl gdiyor hamişlik

andean arkadaş nerelerdesin ben son zamanlarda 2014 mart anneleri adı altında açılan sayfaya takılıyorum hep aynı dönem anneleriyiz seni merak ettim nasıl gdiyor hamişlik

iyiyim buralardayım :) bulantılarım yok artık ama arada çıkartıyorum yine de :) hafif hafif karnım da belirginleşmeye başladı sanki. karnım ve kalçam kız çocuk olduğunu gösteriyor :) bakalım 11 gün sonra üçlü tarama testinde cinsiyeti görebilecek miyiz :) sen nasılsın senin nasıl gidiyor hamişlik :)

iyiyim buralardayım :) bulantılarım yok artık ama arada çıkartıyorum yine de :) hafif hafif karnım da belirginleşmeye başladı sanki. karnım ve kalçam kız çocuk olduğunu gösteriyor :) bakalım 11 gün sonra üçlü tarama testinde cinsiyeti görebilecek miyiz :) sen nasılsın senin nasıl gidiyor hamişlik :)

andean senı takıp edıyorum:) nere gıtsen arkandayım:) cınsıyet hala bellı olmadı cok merak edıyorum valla uclu test neden yapılıo ıkılı temız cıkınca ucluye gerek varmı

Hamilelerin duası kabul olurmus lütfen hamişler benim içinde dua edebilirmi bir bebegimin olmasini okadar çok istiyorum ki tabiki hayirlisiyla, saglikli dualarinizda banada yer verin ozellikle isimle edilmesi en guzeliymis adım fatma hepinize teşekkürler :)

içimde çok güçlü bir his var bu kez. hamile kalacağım bu ay Allahın izniyle inşallah. dostinexim canım benim seni çok seviyorum :)

Slm, dostinexe ilanı aşk etmişsiniz bnde kullanıyorum sız ne kadar kullandınız ogrenebılırmıyım kullanırken mı hamıle kaldınız? heralde hamılesınız suan allah saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın..

benim de bulantılarım azaldı ama yemekten sonra falan ağzımın tadı hep bozuk acımsı bir tat kalıyo, belim çok ağrıyor onun dışında herşey iyi gidiyor bende 14 gün sonra gideceğim doktora bakalım hayırlısı bu arada ikili testi yaptırmadım

selam kızlar birşey sormak istiyorum doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama, 15 aylık evliyim ve evlendiğimiz günden beri korunuyoruz geçen ay bi çok kez korunmadan ilişkiye girdik ve yumurtlama dönemimdi. bu ay adetimin günü yaklaşık olarak bir hafta geçti ama bugün adet oldum. sizce hamile kalmamış olmam normal mi bana bi fikir verir misiniz?

selam kızlar birşey sormak istiyorum doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama, 15 aylık evliyim ve evlendiğimiz günden beri korunuyoruz geçen ay bi çok kez korunmadan ilişkiye girdik ve yumurtlama dönemimdi. bu ay adetimin günü yaklaşık olarak bir hafta geçti ama bugün adet oldum. sizce hamile kalmamış olmam normal mi bana bi fikir verir misiniz?

Tabıkı normal cnm kımılerınde ılkınde tutuyor kımılerınde zaman alıyor ,bır ıkı defa daha dene degılse doktora gorun hos zaman kaybetmek ıstemıyorsan doktora gıt kontrolden gec mesela bnde 14 aylık evlıyım 5 ay once bebek ıstedık ılk bır ıkı ay tutmayınca doktora gorundum malesef hormonlarım yuksek cıktı 3 aydır ilac içiyom

Slm, dostinexe ilanı aşk etmişsiniz bnde kullanıyorum sız ne kadar kullandınız ogrenebılırmıyım kullanırken mı hamıle kaldınız? heralde hamılesınız suan allah saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın..

:) dostinexi 1 ay kullandım. prolaktinim 36ydı. hap bittikten sonra adet dönemimde tekrar hormon testi yaptırdım. prolaktinim3e düşmüştü. sonrasında dostinexi bıraktım agnucaston kullanmaya başladım. günde 1 defa. dostinex kullanırken hamile kalmak istemedim aslında korunmadım ama hamile kalmamakta beni hayal kırıklığına sürüklemedi çünkü dostinex yan etkisi olan bir ilaç ve kullandıktan sonra 1 ay faan vücuttan atımıyor. agnucastonu ise hamile kaldığım ay yumurtlama döneminden 2 hafta önce bıraktım.çünkü artık sıkılmıştım hap kullanmaktan. yeğenim var şuan 4 aylık onunla falan ilgilen derken gebeliği falan unuttum. vücudumda alerji nedeniyle cildiyeye gittiğimde doktor şüphen varsa kadın doğum uzmanına görün ona göre ilaç yazayım deyince öğrendim hamile olduğumu. ummadığım anda yani. sağol canım herkesin bebeğini korusun Allah. hamile kalmak istiyorsanız boşvereceksiniz, Allah isterse verir zaten deyip hamile kalmalıyım psikolojisinden sıyrılmanız lazım. yoksa zorluyor.

X