güçlü hissediyorum bu ay hamile kalacağım :)

inşallah bakalım canım tayin çıkmazsa yazın alıcaz. ama çıkarsa o zaman zaten çok iş var...

inşallah bakalım canım tayin çıkmazsa yazın alıcaz. ama çıkarsa o zaman zaten çok iş var...

öyle cnm inşallah hayırlı zamanda alırsınız :) hem bir yandan bebişiniz de olur. eş durumu tayinini hangi şehre istiyosunuz cnm anlamadım aksaraya mı

22 haziran cumartesi gününe denk geliyor sağlık ocağında kan testi yaptırmak istiyorum bu sebeple pazartesiyi beklerim 2 günde geçmiş olur 24 haziranda sonucu söylerim 3 gün kaldı sizinde güzel haberlerinizi bekliyorum ve hamiş olursak yazışmaya devam sürekli paylaşımda bulunalım olur mu?

22 haziran cumartesi gününe denk geliyor sağlık ocağında kan testi yaptırmak istiyorum bu sebeple pazartesiyi beklerim 2 günde geçmiş olur 24 haziranda sonucu söylerim 3 gün kaldı sizinde güzel haberlerinizi bekliyorum ve hamiş olursak yazışmaya devam sürekli paylaşımda bulunalım olur mu?

inşallah :) önce şu pozitifleri görelim de :) sonra cinsiyetlerini merak ederiz odalarını hazırlarız vs derken iş çok :)

öyle cnm inşallah hayırlı zamanda alırsınız :) hem bir yandan bebişiniz de olur. eş durumu tayinini hangi şehre istiyosunuz cnm anlamadım aksaraya mı
yok canım eşim konya lı ikimizde buradayız şimdi konya ya isticek o bende eş durumu isticem.

inşallah :) önce şu pozitifleri görelim de :) sonra cinsiyetlerini merak ederiz odalarını hazırlarız vs derken iş çok :)

wallla onlar gözümde o kadar kolay ki...:))))) hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişimi kucağıma alayım yeter

son adet tarihinin ilk günü sorabilir miyim ben hep 3-4 gün önce olurum benimki 28 mayıs idi aslında 24-25 haziran olmalı bu adet tarihim ama daha önceki ay 1 hafta erken olunca hesaplayıcı 22 haziranı gösteriyor

cnm 26 mayıs akşamüstü 17de adet oldum :) bat da 23 haziran oluyo

evet 3 gün ama evimizin tam karşısında 2 tane eczane ve yanında da sağlık ocağı eczaneye bakıyorum gidip alsam mı testi diyorum sonra yok yok diyorum ne kaldı temelli kan testi yaparız sonuç
net olur en azından diyorum

evet 3 gün ama evimizin tam karşısında 2 tane eczane ve yanında da sağlık ocağı eczaneye bakıyorum gidip alsam mı testi diyorum sonra yok yok diyorum ne kaldı temelli kan testi yaparız sonuç
net olur en azından diyorum

evimde şu an 6 tane gebelik testi var :) ben ona rağmen kendimi tutuyorum. bi de şu yazıyı okudum şimdi;

Prediktörler idrarda atılan HCG hormonunu tespit ederek hamileliği saptamaya yarayan test çubuklarıdır. İdrarda HCG değerlerinin yükselmesi kandakinden daha geç olur.

Bu nedenle bir kişinin gebeliği ilişkiden ortalama olarak 15 günden sonra kanda, 18-20 gün sonra idrarda ortaya çıkmaktadır.

yani o test için 1 hafta daha beklemek lazım :KK70:

bekleyelim bakalım yalnız ben oğluma hamile kaldığımı adetimden 2 gün önce kan testi ile öğrenmiştim mide ilacı içiyordum şüphelendim sonra eğer varsa bebişime zarar verir diye erken yaptırdım çıkmıştı sonra 2 gün sonra tekrar yapalım dediler değerlerim artmıştı bildiğim kadarıyla ilişkiden 12 gün sonra yaptırmıştım testi

bekleyelim bakalım yalnız ben oğluma hamile kaldığımı adetimden 2 gün önce kan testi ile öğrenmiştim mide ilacı içiyordum şüphelendim sonra eğer varsa bebişime zarar verir diye erken yaptırdım çıkmıştı sonra 2 gün sonra tekrar yapalım dediler değerlerim artmıştı bildiğim kadarıyla ilişkiden 12 gün sonra yaptırmıştım testi

kimileri de adete 1 hafta varken öğreniyo cnm ama ben kendime ihtimal vermiyorum adetten önce yüksek çıkacağına.

forum da bir anket var ya Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz? diye. orayı inceledim en çok adeti 8 günden fazla gecikince öğrenenler var % 13 müş tabi adete 5 gün varken öğrenen sayısıda epey fazla ama bu durum kişiden kişiye değiştiği için. ama sanırım epey beklemek ya da kan testi yaptırmak lazım.

X