güçlü hissediyorum bu ay hamile kalacağım :)

testi ne zaman yaptıracaksın peki

pazar günü sabah yapmaya başlayacağım. eğer 2. çizgi silik çıkarsa kan testi için 4-5 gün bekleyeceğim çünkü doktor öyle söyledi. o bekleme sürecinde de evde her gün gebelik testi yaparak bhcg nin çıkıp çıkmadığına bakıcam. kimyasal gebelik yaşarken değerim 27 çıktığında doktor artıp artmadığına bakıcaz 2 günde bir dedi. 2 gün beklerken öldüm öldüm dirildim. bi yandan evde kendim yaptım testi evet siliklik yine aynıydı ve artmadığını anladım. ki zaten değer de 2 günde 8 sayı artmış derken adetimi bekliyordum adeti beklerken de yaptım artık silik çizgi bile zor görünüyordu ve adetimi oldum... anlayacağınız evde bile anlıyorum sağlıklı olup olmadığını.

cnm şayet 2. çizgiyi görürsem 26 haziranda kanı anca öyle verebilirim. ki doktorun diyeceği şey de belli. 2 gün sonra tekrar yaptır sağlıklı olup olmadığına bakalım diyecek. ve o 2 gün de geçmek bilmeyecek acaba ne olacak diye. o yüzden erken öğrenmek gereksiz stres demek. eğer 4 gün sonra kan verip de değerimi 300-400 lerde görürsem bilirim ki benimki sağlıklı ilerliyor. ama o 4 günün sonunda yine 2 basamaklı bir sayı ise tehlike çanları çalıyor demektir. Allahım sabır versin geçen ay yaşadıklarım aklıma geldikçe mahvoluyorum. rabbim bu ay unuttursun o acılarımı inşallah..

Son düzenleme:

inşallah canım ve bir daha da hiç üzmesin seni.... bebeğin gelsn tutunuversin sana... ümit ediyorum içimdedir şuan ümit ediyorum şuan olan herşeyin sebebi bebklerimizdir.

inşallah canım ve bir daha da hiç üzmesin seni.... bebeğin gelsn tutunuversin sana... ümit ediyorum içimdedir şuan ümit ediyorum şuan olan herşeyin sebebi bebklerimizdir.

inş cnm yaa tek istediğim sağlıklı gebelik.. inşallah tez zamanda nasip olur bize

canım benim bat bugün :) ve bugün de test yaptım 2. çizgi çıktı yine ama yine açık tonlarda :) bakalım gecikmeler de olsun 3 gün sonra kan testine gideceğim nasip olursa

hadi Allah bağışlasın kandil de bugün hayırlı haber olsun bu sana inşallah...benim de bat günü çoook ama çook açıktı ve şimdi hamileyim:)

hadi Allah bağışlasın kandil de bugün hayırlı haber olsun bu sana inşallah...benim de bat günü çoook ama çook açıktı ve şimdi hamileyim:)

evet cnm kandil günü gerçekten de çok güzel oldu. inşallah sağlıklı bir gebelik olur. Rabbimden başka birşey istemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…