Gs banda tyler

esraberat

zeynep*elif*ikra
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
773
17
arkadaşlar evlendikten 1 yıl sonra falan göğüsümün kahverevgi halkasının etrafında tüyle çıkmaya başladı..bikaç tane kadar ama çirkin görünüyo bu bi sağlık sorunu olabilir mi normal mi..böyle ola n var mı..:uhm::uhm::uhm::uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım sen bir hormon tahlili yaptır bende var hormon tahlili yaptırdım değerler yüksek çıktı mafoldumben

Ya aynı sorun bende de vardı sakın almaya kalkma ben aldım tek tek Şımdı hem daha koyu renkte Çıkıyor hemde daha Çok uzuyor Çok utanıyorum o zaman eŞımden gÖrmesın dıye elımden gelenı yapıyom valla ama son zamanlarda tÜyler gerıye dÖnmeye baŞladı bÖyle sıvılce gıbı oluyor hem kızarıyor hemde aĞrıyor bende mecburen onu yerınden Çıkarıp tekrar koparıyorum bu seferde kırmızı kırmızı ız kalıyor Çok sınır bıŞey ne yapmak lazım acaba ne den gÜzel bır gÖĞÜslerım yokkı

bendede war ben alıyorum uzadıkça..cok yoğun değil ama genede makineyle weya cımbızla alıyorum umarım ilerde sorun yaratmazzz

ellememek en iyisi..:bbo:
bende de vardı hafiften.:ecrin_bebek:.bir ikisini cımbızla falan almıştım.zemuszemus.şimdi hem rengi koyulaştı hemde kalınlaştı artık almazsam hiç olmaz hale geldi :sinifsinif:

veya illa alınmak istenirse de kalınlaştırmıcak bir yöntem denenmeli kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar ben o tüylerin alınmasının sağlık sorunları yaratttığını duydum... kesinlikle almayın diyorlar ama makasla falan kesmek daha sağlıklıymış.....

Kızlar almayın kÖkÜnden lkesınlıkle
mıkrop ÖnlÜyormuŞ o kıllar
bendede Çok var ama kısaltıyorum kÖktn almıyorum hıÇ

Ben de bir kac kez cimbizla aldim daha koyu renkte cikmaya basladilar :KK43: birdaha almamaya karar verdim ve almiyorum ben de

arkadaşlar bildiğim kadarıyla göğüse epilasyon göğsün yapısını bozabiliomuş yani bi çok damat falan var dimi?ben kesiyordum o yüzden ama şimdi lazerle aldırıom,napim:KK43:

bendede var bir iki tane cımbızla alıyorum almayınca cok itici duruyorlar uzun uzun iğrenc gorunuyor ...

Valla bende de var kızlar. Bende mecburen alıyorum. Hakketten kötü duruyo ama. Zaten doğumdan beri adamla çöp çeker olduk :kedi: bide bu olmasın aramızda yani. delikafadulden

bende de aynı sıkıntı var ben de aldım önceleri daha hoş görünsün diye şimdi daha koyu renkte ve daha sert çıkıyorlarrr:KK43:(( yokmu bunun bi çaresi acaba???

bende de aynı sıkıntı var ben de aldım önceleri daha hoş görünsün diye şimdi daha koyu renkte ve daha sert çıkıyorlarrr:KK43:(( yokmu bunun bi çaresi acaba???

neyle aldın?ben cımbızla aldım.daha sert çıktı.en son ağdayla aldım.hala çıkmadılar.ağdayla alın kızlar tecrübeyle sabittir.

Kızlar bende aynı sorundan şikayetciyim..cımbızla aldım 1senedir daha çok çıkmaya başladı napıcam bilmiyorum..tüy sarartıcı kullanayım diyorum ama daha sertleştirir diye korkuyorum.. =/

X