Göz Makyajı gözüme likit süremiyorum...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gururlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2007
48
3
arkadaşlar bunun bir püf noktası var mı? likit kolay bir şekilde nasıl sürülür?CADIARZU

Kalem uçlu eyelıner var onlardan sürsene çok kolay sürmesi ve aynı görüntü oluyor zaten...

gözlerini parmaklarınla bıraz cek (cınlıler gıbı ol:) ) sonrada gözun bitis yerınden baslayıp kaldırmadan likiti gözucuna dogru sür.ben likiti sürmeden önce göz kapaklarıma fondoten surerdım az.daha güzl sürülüyo ozamn.

ama en kullanıslısı göz kalemı onuda lıkıt gıbı kullanabılrsn akmıyoda likit gibi

ben hiç beceremiyorum likit sürmeyi:çok üzgünüm: hani kalem gibi olanlardan önereceğiniz bir marka var mı?yerimseniben:dance:

avonun kalem gibi likiti var ben ondan almayı düşünüyorumm becerebilirim inşallah

bende lıkıt suremıyodum sureklı tasırıyodum falan cınlıler gıbı cekıcen gozunu oyle sur bazen bıraz bozukluk oluyo duz cızgı cızemıyorum onuda bı kulak copunun ucunu cok hafıf ıslatıp duzgun suremedıgım yerı hafıfce sılıyorum dumduz ve gayet guzel bı cızgı olusuyo

her şekilde sürebilirim yeterki elim titremesin.özel günlerde likit sürmek daha iyi ama işe gelirken siyah göz kalemi kullanıyorum sürmesi daha kolay...

avonun kalem şeklindeki likitinin kullanıyorum. süüperrrr

arkadaşlar bana likit hiç yakışmıyor evde denedim siyah likit zaten cinlilere benziyorum küçüçük gözlerim var likiti sürünce daha da küçülüyomuş gibime geliyor ama çok beğeniyorum sürenleri

ben bir kere sürdüm demin o da fazla kalın sürmüşüm bi tuhaf oldu kaydirigubbakcemile3 tam çinli gibi oluyor o zaman kaydirigubbakcemile3

kalem likitler göz kalemi gibi.. kolay ama kuruyunca kalem gibi duruyo.. ben golden rose eye liner aldım.. süper! simsiyah ve parlak.. kesinlikle ıslak ve eye liner gibi duruyo kalem gibi deil tavsiye ederim.. bu arada bende baya araştırdım çok çekerim ama zor bişi.. bi sitede şu resim vardı tavsiye ederim.. birde ben önce göz kalemiyle çekerdim ardından eye liner o zaman düzgün oluyo

şu siteye bakın..

[

fiyatı ne kadar canım?

valla kampanyada ymış 9,90 falandı.. hatta rimelini de aldım diğer forumda yazdım oda çok güzel ve hesaplıydı. oda 10 tl civarı bişiydi..

ben kalem kuulanıyorum...pek beceremişyorum likitii
ve gözlerin üstüne çekilce çok büyüütüüyo gözleriiiakannehir

ben hiç beceremiyorum likit sürmeyi:çok üzgünüm: hani kalem gibi olanlardan önereceğiniz bir marka var mı?yerimseniben:dance:

bende hiç beceremezdim alix avien kalem uçluyu kullanmaya basladım ama ben ilk olarak inceden kalem cekiyorum sadece kirpşk diplerine ayrık durmasın die ondan sonra sürüyorum ahrika duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…