Dış gebelik yardım

Rabbim sağlıkla en kısa zamanda bir evlat nasip etsin inşallah benim 4 yaş oğlum var daha önce de kalbi duran 8 haftalık bir bebeğim kürtaj olmuştum bu sürpriz olmuştu dış gebelik oldu
Amin Allah razı olsun Rabbim size bağışlasın oglunuzu🤲Vardır bundada bir hayır tez zamanda atlatırız inşallah bugünleri

Bende eğitim araştırmada da tedavi deyim kist daha önce bildiğim kadarıyla yoktu yeni oluştu bakalım bugün herşey belli olur artık
İnş
Bende eğitim araştırmada da tedavi deyim kist daha önce bildiğim kadarıyla yoktu yeni oluştu bakalım bugün herşey belli olur artık
İnş güzel sonuçlar alırsınız kist kendiliğinden gider inş

Amin Allah razı olsun Rabbim size bağışlasın oglunuzu🤲Vardır bundada bir hayır tez zamanda atlatırız inşallah bugünleri
Amin inşallah hiç ümitsizliğe kapılmayın bugün sonucum beklenen kadar düşmedi yüzde 11 düşmüş iğne 4.günü 633.33 idi bugün 7.gün
Amin Allah r

Rabbim inşallah tekrar sağlıklı gebelik nasip eder ever Rabbim verince veriyor işte ben bu süreçte çok üzülüyordum ama dedim belki bunda da vardır bir hayır ilk olunca çok değişik duygulara kapıldım sanki artık hep böyle olacakmış gibi hissediyorum ama bana umut oldunuz inşallah benimde sağlıklı gebeligim olur
İnşallah cnm kapılma ümitsizliğe vardır bir hayır herşeyde

Amin inşallah hiç ümitsizliğe kapılmayın bugün sonucum beklenen kadar düşmedi yüzde 11 düşmüş iğne 4.günü 633.33 idi bugün 7.gün
İnş
İnş güzel sonuçlar alırsınız kist kendiliğinden gider inş
İnşallah 2.doz olmama gerek kalmaz :KK43:
İnşallah daha çok düşer hemen sıfırlanır canım dualarım seninle🤲🥰
Allah razı olsun inşallah🥰

X