Göz Makyajı gözlerim çok büyük far yakışmıooo

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

vantuzz

böğürtlen
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
206
0
34
yhaa benm gözlerm kocaman ve yeşil memnunum halimden ama far süremiorrm çünkü hiç yakışmıo.siyah sürsem morarmış gibi oluo açık renk sürsem pörtlemiş gibi duruo.bana önerebileceğnz renk veya sürüş tarzı var mııı.

Eyeliner sür sadece o zaman.
Benim de gözlerim iridir ve malesef çok istediğim halde siyah far süremiyorum.
Gri iyi gidiyor ama onu da deneyebilirsin.

Eyeliner sür sadece o zaman.
Benim de gözlerim iridir ve malesef çok istediğim halde siyah far süremiyorum.
Gri iyi gidiyor ama onu da deneyebilirsin.

eyeliner ı hiç beceremiorm ama griyi denicem.kesin yine koca koca duracak gözlerm de heves ediorm iştee.

bnde gözlerim iri. farı sadece gözün dış kısmına yuvarlak hareketlerle sürceksin. göz pınarına ise açık renk bi far uygula. bn öyle yapıorum çok da hoş oluyo.

ben makyaj yapmadıgım halde arasıra yapayım diyorum arkadaşlarla gezmeye cıkarken filan hem gözkapaklarım hemde gözlerim iri
ince çizgi halinde süreyim diyorum hemen sırıtıyor
düğünümün ilk günü hiç kimse beğenmedi makyajımı çok abartılı buldular
ikinci günü sadece eyeliner sürdüler çok hoş durdu çok da yakıştı beğenildi

tatLım gözlerin badem şekLi mi yoksa yuvarlak büyük müü ?

eğer çekik büyüksee far değilde eyeLiner'ı göz kapağının ortasından başlayarak sür çok hoş oLuyoorr ..

ama eğer yuvarlak büyüksee soft renkler yani pudra renkleri çok yakışacaktır ..

zaten öyle siyahla abartmaya gerek yok (özel günlerde kullanıcaksan bilemicem)

ama o zaman da gözlerini ön plana çıkarma dudak ağırlıklı olsuun ..

sadeece eyeliner ve rimelle göz makyajını tamamla ve dudaklara ağırlık ver

ama gözlerinin yeşil olduğunu söylüyorsunn

zaten doğall haliyle mükemmeldir onlar tatLımm opuyorumnanaktan

ya benim gözkapaklarım da çok iri akşam eşim gelsin gözlerimi çekip koyayım arada yapayım diyorum dediğim gibi olmuyor eyeliner ı da beceremiyorum
gözlerim in şekli badem göksu cum bana ne önerirsin

tatLımm bak o zamann madem badem gibi gözlerinn varr ve hele de gözlerin yeşilll ..

o zaman göz pınarına doğru kremsi tonlar var ten rengine çok yakın o tonu uygulaa ve gözkapağının otasına kadar süür ..

kuyruk kısmınaa yeşill mükemmel olur canımmm .. ama her türlü rengi kullanabilrsin kıyafetine göree ..

kuyruk kısmınaa hafif sürr kaşına doğru azcık uzat .. orta kısmını karıştır ki renkten renge geçişş belli olmasın fazlaa ..

hem buğulu olurr hemde hoş gözükür canımm ..

ayrıca gözlerim büyük diyee telaş yapma sakınn herkes badem gözlere imreniirr ..
birde gözlerinin küçük oldğunu düşünnsene ((
sonra rimelle tamamla makyajınııı bol rimel sürr gözlerin belirgin olsunn kalemi göz içine sür tatlımm gözlerin oldğundan küçük göörünecektirr ..

üst göz çizgene de çooookk ince sürebilrsinn kirpik diplerine unutmaa ..

eyeliner yada kalemi sakın kalın çekme gözlerinee daha büyük gözükür tatlımm

umarım yardımcı olabilmişimdiirrr hadi dene bakalım resim istiyorum ona göreee opuyorumnanaktan

ben şimdi bir resim koyacağım ama ona göre yorum yaparsın hiç makyaj olmayan:)
önerilerin için çok sağol deneyeceğim göksu cum

yaa fotoları açmaya çalşırken hep virüs uyarısı yapıyor akşam eşimi bekleyeceğim artık

benm gözlerimde büyük sadece dipliner kullanıyorum güzel duruyo zemuszemus

ayy ayni sorun bende de var benmkiler yuvarlak buyuk keske cekik buyuk olsaydi siyah kalemle biraz kucultmeye calisiorm cekik dursun die ona gore cekmeye calisiorm ama gene de o kdr cekik olmuo uhuhuhuhuhuh.

Benimde gözlerim yeşil bende kendime far yakıştıramıyorum çok büyük değiller ama bende büyük olsun diye büyük gösterecek göz makyajı tercih ediyorum büyük olan küçük ister küçük olan büyük biz kadınların herşeyi de dert kaydirigubbakcemile3

canım gözlerin iri ise gözünün iç kısmına açık renk far dış kısmına ise koyu renk far ile gölgelendirme yapabilirsin. Ayrıca rimel sürerken kirpiklerinin dış kısmına daha fazla rimel sürüp o kısmı daha fazla uzatabilirsin...bir de gözünün iç kısmına kalem sürersen gözlerin olduğundan küçük ve daha çekik gözükür...

far rengi olarak daha doğal tonları deneyebilirsin....kahverengi , mürdüm tonlar olabilir mesela...

ayy ayni sorun bende de var benmkiler yuvarlak buyuk keske cekik buyuk olsaydi siyah kalemle biraz kucultmeye calisiorm cekik dursun die ona gore cekmeye calisiorm ama gene de o kdr cekik olmuo uhuhuhuhuhuh.

Deliiii ya Bambam'cım senin gözlerin çok güzel tatlım a.s.

eyeliner sürme!
(sürme),yada siyah kalem kullan.ama keskin sürme...buğulu bir görünüm oluştur
dağıt yani..
özetle bihter makyajı dediğimiz makyaj tarzı sana en uygun olanıdır canımkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Koyu renkleri tercih edebilirsin.
Alt kirpik dibine koyu renk bir kalem kullandığında gözlerin kısık gözükür ve dolayısıyla küçülür.
iri göz her zaman avantajlıdır.
Günlük makyajın için naturel tonlarda bir far uyguladıktan sonra göz kalemini ince bir çizgi şeklinde alt kirpik dibine sürebilirsin.

deliyim :jeyyar:sempatiksalakcinni cok saol bitanem cnmsin tesekkur ederimopuyorumnanaktan
valla doktor bile anime gibisin demisti kafamçokkarıştı doktor teshisli yuvarlak gozlerim hahahah sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni azcik cekik olaydi sikayet etmezdim :hulya: kalemle fln deniorm bisiler.aklinialirimsmile

ay masalla diyim yesil gozlerine once cnmcm ben yesil gozlerde en cok lila far seviorm cok guzle ortaya cikarior goz rengini bence. bayanssulusmile

hayret yaa biz içine beyaz sürelim büyütelim fln diyoruz burada neler tartışılıyor. Kıymetini bilin kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…