Göz Makyajı gözlerim çok büyük far yakışmıooo

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
gözlerim büyük olsa da hiç bir far yakışmasa:S arkadaşlar far zaten gözleri büyük göstermek için sürülür, napcanız büyükse:)

Benim de gözlerim aynı senin gibi büyük ve yeşil :KK3: Ama ben daha da iri göstermek için elimden geleni yapıyorum. Makyajı taşıyan gözlerdir ne kadar büyük ve iri o kadar dikkat çekici ve güzel bence :KK16:

arkadaşlardışarı çıkık kötü tabirle pörtlek gözler için:) özel makyaj renkleri ve teknkileri var mıdır özellikle gözl altıda mor ve izliyse kurbağa gözünden pek bi fark olmuoyr.gözleri normal gösterecke bi teknik var mıdır acaba?

yhaa benm gözlerm kocaman ve yeşil memnunum halimden ama far süremiorrm çünkü hiç yakışmıo.siyah sürsem morarmış gibi oluo açık renk sürsem pörtlemiş gibi duruo.bana önerebileceğnz renk veya sürüş tarzı var mııı.

Gölgeli denemeni tavsiye ederim tek renk sürmek yerine bi kaç renk. Hatta al kendine şöle bol renkli göz farı paletlerinden.denemeler yap .Bence büyük gözlere çok yakışıyor far.

Yeşil göze ben makyajı pek yakıştıramıyorum zaten. Mavi göze yakışıyor ama yeşile hayır; çünkü zaten çok güzeller değiştirmeye gerek yok. Göz altına beyaz aydınlatıcı kalem ve rimel yeterli bence. Naz elmas'ın fotoğrafları size fikir verebilir.

Son düzenleme:
X