Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

göz makyajımı çıkarmak için bir sürü ürün denedim,makyaj kalmasın diye iyice silerken çoğu seferinde kirpiklerim de dökülüyordu .
ben genelde mac zoomlash kullanıyorum diğer rimelleri bilemem tabi ama bu rimeli çıkarmak için en iyi yol ;suyla yıkamak.
önceden boşuna uğraştığımı anladım,hem de suyla daha az zarar veriyorum artık gözlerime :)

benn göz makyajimi normal su ile yikiyorum. zaten hep yatmadan önce yüzümü yikayip birsey kullanmadan yatiyorum. yüzümü yikarkende gözlerimede su geliyor ellerimle öyle gözümüde silip gidiyor makyaj. Sizce bir zarari varmi??

Canım makyajın tamamen çıkıyor mu?Benim ki sadece suyla yıkayınca çıkmıyor.Hatta eczanede satılan ürünlerden kullanıyorum göz makyajım için ama sanki tamamen çıkmamış gibi geliyor bana.Aslında en güzel çıkartan ürün acı badem sütüydü.Ama o da yağ putoncuğu oluşturdu gözümün altında ben de kullanmayı bıraktım.

bioderma sensibio h2o kesınlıkle harıka.. hem yuz hem goz hemde yıkamaya gerek kalmadan..

arkadaşlar sizce göz makyaj temizleyiciyle yüz makyaj temizleyici ayrı mı olmalı? biliyo musunz bu knuda bşi?

ben niveanın çift fazlı suya dayanıklı göz makyaj temizlyicisini kullnıyorum anında çıkarıyo ama hafif bi yanma oluyo ardından bol suyla yıkıyorum.rimel kullananlara tevsiyem

valla bioderma sensibio h2o yu keşfettim hem yüz hem göz

kesinlikle muhteşem bi ürün. ben gün içinde makyajsız olsam da (ki zaten nadir yaparım) yüzümü temizlemek için de bu ürünü kullanıyorum. ayrıca makyajı da süper çıkarıyo, rahatlıkla gözüme de sürebiliyorum rimel mimel kalmıyo. hassas ciltli arkadaşlara şiddetle tavsiye.

Innova nın göz ve dudak temizleyicisini kullanıyorum memnunum kalıntı bırakmıyor özellikle kirpiklerde :)

kızlar ben göz makyajmı dalin ıslak mendili ile temizliyorum süper ya 2 dk da çıkarıyor rimeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…