Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

Ben yıllardır "Maybelline Göz Makyajı Temizleyicisi 2 si 1 arada" yı kullanıyorum.
Çok da memnunum, ne zaman farklı birşey aldıysam memnun kalmayıp tekrar bu ürüne döndüm, bazı arkadaşlar yağlı demiş ama bence yağlı olması nedeniyle makyajı çok kolay çıkarıyor, göz çevresine fazla baskı yapmanıza gerek kalmıyor. kaydirigubbakcemile2

Yüzümü ise gül suyu ile silerim içinde kimyasal olmayan en güzel temizleyici!

Ben Neutrogena kullanıyorum.
Çok çok tavsiye ederim. Başka ürünler de kullandım bu 1 numara. Fiyatı da çok uyun 12-13 TL fln.

806_buyuk.jpg

kızlar ben nivea visage göz makyaj temizleyicisini kullanıyodum;çıkarıyodu ama gözlerimi çok yakıyodu.Ama benim gözlerim de çok hassas zaten.Doktor bana şunu önerdi: Pamuğun üzerine birazcık sıcak su (dayanabileceğimiz sıcaklıkta) damlatıyorum ve onunla gözlerimi temizliyorum, inanın gözlerim rahatlıyor sanki.a.s Bunu makyajım olsa da olmasa da her gece yapmaya çalışıyorum. Ancak rimel sürdüğümde bununla tam olarak çıkmıyor.O zaman da önce bunu uyguluyorum; ardından yine pamuğa azcık krem sürüyorum.Kremle hiçbir şey kalmıyor. a.s

suan saf zeyntinyagı ile temizliyorum makyajımı süper temizliyor
cildimde kaçgündür bi nemlilik var buna baglıyorum
yerimseniben

ben dovenin yüz temizleme mendiliyle temizliyom arkasından yine dovenin salatalık özlü sabunuyla yıkıyom sonrada bi güzel gülsuyuyla yıkıyom bitiyo tahrişte etmiyoo gülsuyu yerine maden suyuda kullanabilirsin krem olarakta bepanteni tercih ediyom hücre yenileyici özelliği olduğu için benim cildime iyi geliyo pamuk gibi

yapıyom edıyom yıkıyomdelikafaduldendelikafadulden

bende avon kullanıyorum ama nivea alıcam sanırım ... iyi temizlemiyor göz altımı ve yakıyorr

bildiğin sabunla yüzünü bi güzel sabunla sonra yıka...kesinlikle o kimysallardan daha iyi... bi güzel kurula... akan ya da kalan makyajı bi pamuk ya da peçeteyle nemliyken sil... tertemiz oluyor

gözlere sürmeyin densede ben inatla acı badem sütü kullanıorum daha yandığını görmedim gözlerimin :)

rimeli çıkarmak icin makyajımı temizlemeden önce kipriklerime badem - hint yağı karısımımı sürüyorum. bir süre sonra o cıkıyor zaten.. yüzümü dove ile yıkıyorum kurulamıyorum. kendi kendine kuruduktan sonra maden suyu sürüyorum yüzüme o da kendi kendine kuruduktan sonra bepanthene sürüyorum. yapacaklarım bitiyor. :)

Nivea Visage Göz Makyaj ile temizliyorum şuan vimjo da indirimde olan bir ürün normalde 18 lira iken şuan 12 lira tavsiye ederim kaçırmayın

X