Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

Lancome ve Clinique kullandıktan sonra bir arkadasımın tavsiyesi ile OLAY goz makyajı temizleme sutunu aldım ve cook memnunum. Tavsiye ederim. Lancome ve Clinique den cok cok iyi ve onlardan cok cok ucuz :)

göz makyajı olarak sadece kalem ve rimel kullanıyorum... hafifçe

o da johnson&johson yada dalin bebek sampuanıyla yıkayınca hemencik cıkıyo...

yıllardır bebek sampuanı kullanırım...

ama ayrıntılı ve agır bir göz makyajını cıkarır mı bilmem.. bana yetiyo..

diadermine iki fazlı temizleyiciyi kullanıyorum ama memnun kalmadım hem iyi temizlemiyor hem yağlı gözü yakıyor daha acıbadem sütü kullanıyordum o bile daha iyi bir de olay temizleme mendiller var onlar da iyi bugün markette gördüm acıbadem sütlü makyaj temizleyici çıkmış 5 lira civarı idi sanırım alacaktım ama kendimi tuttum temizleyici bitsin o zaman alırım mendiller zaten çok pratik oluyor ama bana biraz tuzlu geldiği için almak istemiyorum ama bu çok iyi hem fiyat uygun hem de iyi temizleyeceğini düşünüyorum:KK9:

lens solüsyonuyla $36_2_69.gif
hemde göze hiçbir zararı çok da güzel çıkarıyor burda okumuştum denedim ve süper en güzel tarafları da makyajı temizledikten sonra yüzümü yıkamak zorunda kalmıyorum çünkü kalıntı bırakmıyor yağ gibi yani:KK9: ayrıca gözü de hiç yakmıyor gözleri hassas olanlar bile kullanabilir ve solüsyonla temizledikten sonra ferahlık hissediyorum çok memnunum:119:

Buraya cevap yazmis miydim unuttum... Ilk dior kullanmistim. Sonra Lancome. Sonra Clarins. Simdi Shiseido var. Yuz temizleme icinse nivea aldim. Memnunum. Peeling yapiyorum arada. Kocaman bir esantiyonum var peeling icin Cliniuqe'den. Bayagi bereketli cikti ne diyeyim : ))
Cildim hasssas bu arada..
Asiri goz makyaji yapmiyorum ama yapsam da shiseido oldukca iyi temizliyor. Sonrasinda soyle bir suyla durulayip hafif bir goz kremi suruyorum. Ah ben yazdim bunu daha onceden yahuu, tuh, nereye yazdim onu unuttum. artik kusura bakmayin kizlar : )

Ben hep maybelinne kullandım çok güzel temizliyor hiç tahris etmiyor ama yağlı bir his bırakıyor. Şimdi estee kaydet kullanıyorum, çok güzel temizliyor. Yağlı his yok,aksine kuru his bırakıyor, silerden de gözlerim akıyor resmen ağlar gibi :KK49:

badem yagi pamuk yardimiyla cok kolay temizliyor göz makyajini. ayrica göz altinda ki ufak kirisikliklar azaliyor nemlendirici özelligi sayesinde.

Avon göz makyajı temizleme sütü kullanıyorum.. gayet memnunum ayrıca cildim içinde avon cilt makyajı temizleyici kullanıyorum.. Gayet iyi..

X