Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

Olay'in göz temizleme losyonunu kullanıyorum çok da güzel tavsiye derim ayrıca nemlendiriyor da zaten

avon un kini kullandım yıllarca ama şimdi nivea nınkine geçtim. nivenın ki gözümü yakmıyor, avonun ki yakıyordu hem de vıcık vıcık oluyordu gözüm. nivea şimdilik iyi gibi, işin aslı temizlkeme mendilleri çok pratik oluyor ama kimse tavsiye etmiyor, ben bazen çok uykum geldiğinde üşeniyorum hemen mendille siliveriyorum. yapmamak lazım tabi ama:81:

avonun göz makyaj temizleme sütüyle yapıyorum ama gercektende gözleri yakıyor ve yağlı bir his bırakıyor

yurtdışından çok uygun fiyata aldığım simple isimli temizleyiciyi kullanıyorum. internet sitelerinde buluranız kaçırmayın derim. nemlendirici olarakta çok başarılı

Gözleri çok hassas olanlara,ve makyaj temizleyicilerinden yananlara Yves Rocher in göz temizleme ürününü tavsiye ediyorum.Yarısı mavi yarısı şeffaf olan Demaquillant Express.Göz makyajını tamamen çıkartıyor ve en ufak bir tahriş hissi yapmıyor.:KK3:

önce dove sabunla yıkayıp sonrada kulak pamuğuna badem yağı doküp onunla temizliorumm sonra tekrar sabunluorum bitioo.:KK8:

ben sabunla yıkadıktan sonra gözlerimin etrafına dove yüz kremini sürüp pamukla siliyorum.
kremin zararı olur mu ki:S

ben surekli nivea urunlerini kullanirim cok ta memnunum goz icinde $en_yeni_waterproof.png bu urunu kullaniyorum simdi:80:

ben de dermokil yüz ve makyaj temizleme sütünü aldım içinde omega 3-6 ve kayısı çekirdeği yağı varmış satıcı kız çok iyi bi ürün olduğunu söyledi aldım ama bilemiyorum.bu ürünü kullanan var mı aranızda?

X