Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

olay in goz makyaj temizleme kreminden cok memnunum
yuz yikama jelini de kullaniyorum o da cok guzel ardindan goz makyajimi cikariyorum muhakkak

kizlar ben lancome den daha iyisini tanimiyorum:)
benim cildimde gözlerimde cok hassastir...

her markayi denedim ucuzundan pahalisina sonuc hep alerji,kizariklik oldu
ama lancome tüm yüz temizleyici inanilmaz iyi temizliyor
hissediyorsunuz:)))

neutrogena çift bazlı makyaj tmizleyicisini çok beğeniyorum. Makyajı göz çevresine bulaştırmadan hemen pamuğa çıkartıyor tek bir kalıntı bırakmıyor. diadermine loreal gibi ürnler de kullandım ama bunlar o kadar iyi değildi.

nıvea suya dayanıklı göz ve dudak makyajı temizleyicisini kullanıyorum memnunum diyemem........suya dayanıklı için bide pehhh !

uni makyaj temizle pedi çıkarmş kayısı yağı özlü çok pratik onu kullanıyorum şimdi memnunum temizlerken bakımda yapıyor tahriş etmiyor içinde 80 adet var 8-9 tl civarı

göz makyajı temizleyici ürünler ile
örneğin diadermine,nivea,lancome bi facil,vich,tavsiye edebiliceğim göz makyajı temizleme ürünleridirzemuszemus

Innova Efficage Double-Phase i tek geçerim pamuk yardımıyla kullanysun, nerdeyse 10 ay üzerine bitecek, azı bile etkili..

garnierın makyaj temizleme toniği var yeşil şişede onu kullanıyorum..bi ara da nivea makyaj temizleme mendili kullandım o gercekten güzeldi..şimdi golden roseun makyaj temizleme mendili var o da güzel:KK66:

Bende Maybelline kullanıyorum çok memnunum

MAYBELLINE-Goz-Makyaji-Temizleme-Losyonu__26277848_0.jpg

kesinlikle neutrogena göz makyaj temizleyicisi.derinlemesine temizliyor. yalnız hafif bi yağ tabakası gibi bişi kalıyo gözünüzde ama zaten ılık suyla durulamanızı tavsiye ediyor, ben de bunu yapmaya üşeniyorum işte ama üstüne tanımam :KK12:

X