Göz Makyajı göz makyajı ..yardım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

brokencorpse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
320
0

bu makyajları nasıl yapabilirim ... ve

bu fotoğraftaki kızın gözündeki koyuluk neyle sağlanmış fisfisfis

yardım ederseniz sevinirim.. a.s.:1hug:

göz kapağına belirgin şekilde eyeliner sürülmüş çift kat rimel çekilmiş ve altınada siyeh kalemle belirginleştirilip hafifçe fırça ile dağıtılmış bence tabi ....fisfisfis

cnm emo makyajı yaz yuo tube cıkıyor kız bole elınde makyaj malzemelerı ayrıntılı yapıyor

canım kalem eyelıner al kendıne o asırı koyuluk saqlıyo bende hep oyle makyj yapıyorum yapımlarıda cok kolay once eyelıner kalemle kendıne bı qoz cız sonra ıcını sıyahla doldur kose noktalarını ve qoz altına surduqunuda hafıfce daqıt kalıp qıbı durmasın dıye qoz altına da dumduz cekme qoz seklının buyutulmusu qıbı dusun bolca da rımel tamamdır a bide kulanıqn makyaj fırcalarıda cok onemlı yoksa temın et bnlar benm yaptıklarımın bıkacı ..
[/IMG]
[/IMG]

princess.17 çok teşekkürler ama ben senin yaptığın kadar yapamam heralde fazlasıyla beceriksizim ama yine de deneyeceğim çok sağol a.s.

EMO saçına da makyajına da bayılıyorum
gençliğim geliyor aklıma

öncelikle siyah rimel , far ve göz kalemine ihtiyacın var canım
siyah kalemle göz çerçeveni çiziyorsun
sonra göz kapağını siyah farla boyuyorsun ve yan tarafondan bir kuyruk yap biraz çekik olsun
bol rimelle de makyajını tamamlıyacaksın

Canım benim maşallah hem gözlerin güzel hem de güzel makyaj yapıyorsun Şekil olarak benimkiler de böyle, birazcık daha çekik. Ben kuyruk çekerek falan daha çekik göstermeye çalışıyorum:) eyeliner olarak ne marka kullanıyorsun? Bir türlü aradığım gibi bi kalem bulamadım:1no2:

valla belkı ınanmazsınız ama amasyadan 1 ytl'ye aldıqım bı kalem o asırı sıyah yapıyo ben daha bulamadım onun qıbı ve akmıyoda eyelıner kalem ıste ama onun yanında avonun sıyah jel farıda var bende karısık olarak kullanıyorum sıvı eyelıner sevmıyorum cok aqır qelıyo bana kadınvarı fln (=

princess.17 çok teşekkürler ama ben senin yaptığın kadar yapamam heralde fazlasıyla beceriksizim ama yine de deneyeceğim çok sağol a.s.

yaparsın yaparsın hatta daha qüselini de yaparsın bnde yapa yapa uzmanlastım ama kendını yapamıycama sartlama bence yapamıycak ne var :1hug:

cnm baya yetenklısın glba ben hep göz kapagıma cekerken yamuk yumuk oluo snnki guzel olmuş:) kızlar bşy sorcam bnm gözlerm iri yuvarlak böle onları syh kalemle dahada fzla belrgnleştrmek istiyorum forumda krpklern altına ceknce daha büyük duruo diolar bn ypnca gözlerm snkı boş boş bakıo gbi oluo tam olrk nsl ypmam lazm annamadm wlla yapan warsa bi sırrını söyleyeblrmi:):)

Benim de gözlerim yuvarlak, biraz daha çekik nasıl gösterebilirim? Kalemle kuyruk yapıyorum ama olmuyor, eyeliner kullanmayı da hiç beceremiyorum, yardım edin lütfen akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…