Göz göre göre - Bir şeyler saklayan kocam :(

Haklısın,ilk evliliginde demekki cok fena seyler yasadin ki boşandın,sen bence toplum baskisindan çekiniyorsun,2.evliligin diye..
Kaynanan terbiyesiz
Daha önemlisi cahil,cahille aşık atılır mi? Cahil insanla uğraşmak cok zor. Herkesle ugrasirsin ama cahil adi üstünde.
Onun evinde oturmaniz dezavantaj olmus biraz
Anladigim kadariyla seninde paran var calisiyor musun?
Adamin da 2.evliligiymis
Orta yaşlardayız demissin
Simdi 2.bahar olmasi lazim bu evliligin,senelerdir aradiginiz mutlulugu huzuru yakalayip rahat rahat yaşayacağınız zamanlarda boyle seyler olmasi zoruna gidiyor anliyorum
Ama bir insanin mayasi bozuksa napcan
Valla cok zor durum
Cocugunda küçük galiba
Kaynanayi boşver sen..kac yasinda kadindir o kimbilir zirvaliyor. Sen esine bak.
Cok ayıp ediyor
Hani ne diye arattı ki.. sana bi aciklama yapmiyor mu

Küçük bir yerde yaşıyorum ve kadınlarımız malesef rahat durmuyor burada. Üst Düzey İstihbarat Servisi gibiler. O yüzden biraz toplum baskısı olabilir üstümde evet. Çalışmıyorum bu arada yıllar önce sekreterlik vs yapıyordum çokça kpss ye girdim vessaire.

Sonrasında bana göre katiplik sınavı vardı onlara da girdim ama olmayınca olmuyor malesef. Kapalıyım ve her yerde çalışırım diyemiyorum.

Herşeyden önce vicdanım var sorumluluklarım var. Okurken annemin sorumluluğu üstümdeydi. Şimdi de bana kalan tüm arsaları sattım onunla da ve yatırım yaptım. Bilemiyorum ya kafam çok karışık. Direk sinirleniyor eşim kavga da etmeyince ben yine geri çekiliyorum. İtiraf etsin söylesin istiyorum.

Ne diye arattığını anlamak için ters köşe yapmak için bu gibi şeylere başvurma ihtiyacı hissediyorum zaten.

Küçük bir yerde yaşıyorum ve kadınlarımız malesef rahat durmuyor burada. Üst Düzey İstihbarat Servisi gibiler. O yüzden biraz toplum baskısı olabilir üstümde evet. Çalışmıyorum bu arada yıllar önce sekreterlik vs yapıyordum çokça kpss ye girdim vessaire.

Sonrasında bana göre katiplik sınavı vardı onlara da girdim ama olmayınca olmuyor malesef. Kapalıyım ve her yerde çalışırım diyemiyorum.

Herşeyden önce vicdanım var sorumluluklarım var. Okurken annemin sorumluluğu üstümdeydi. Şimdi de bana kalan tüm arsaları sattım onunla da ve yatırım yaptım. Bilemiyorum ya kafam çok karışık. Direk sinirleniyor eşim kavga da etmeyince ben yine geri çekiliyorum. İtiraf etsin söylesin istiyorum.

Ne diye arattığını anlamak için ters köşe yapmak için bu gibi şeylere başvurma ihtiyacı hissediyorum zaten.

Bende sana diyorum ki madem boşanmayacaksın deşme.. casus programi vs vs gerek yok ben bosanmayacagini anladim.. Cok onemli mi ne diye arattigi? Merak etmistir eski bir flortudur eski bir sevgilidir ya da onlarin ailesinden esinden dostundan biridir senelerce once cekip gitmis biridir belki meshur biridir. (Tobe estagfurullah pis pis konuscam)
Sonucta sen mesaj falan gormedin ortada bilsen ne degiscek ki gülüm?
Yatirimlarindan kira falan alsan guzel olur aslinda
Hem kendi parani kazanmış olursun bi nevi olmaz mi
Dedigin gibi olmayınca olmuyor dunya firsatlar dünyası belki guzel bir is olur bak benim babam 65 yasinda is buldu onumuzdeki ay baslayacak kismet iste

Türkiye’nin hiçbir yerinde kadınlar için boşanmış olmak kolay değil ama işte ne yaparsınız, şartlar...
Boşverin bu durumu deşmeyi, üç maymunu oynayın. Bir haltlar yediğini bile bile bu evliliğe devam ettiğinizi görürse sizin için daha kötü olur çünkü.

Türkiye’nin hiçbir yerinde kadınlar için boşanmış olmak kolay değil ama işte ne yaparsınız, şartlar...
Boşverin bu durumu deşmeyi, üç maymunu oynayın. Bir haltlar yediğini bile bile bu evliliğe devam ettiğinizi görürse sizin için daha kötü olur çünkü.

Gereksiz fedakarlık değil, bir şeyleri değiştirmek amacım. Bunu da doğru bir uslüpla yapamayacağım galiba. Çünkü korkuyorum. Tam da bir haltlar yediğini bile bile evliliğe devam etmiyor muyuz sanki ?

Gereksiz fedakarlık değil, bir şeyleri değiştirmek amacım. Bunu da doğru bir uslüpla yapamayacağım galiba. Çünkü korkuyorum. Tam da bir haltlar yediğini bile bile evliliğe devam etmiyor muyuz sanki ?
Yoo, etmiyoruz. Yani etmeyen çok.

Ne olursa olsun eşinize kimsesiz olduğunuz izlenimini vermeyin lütfen.
En başta evladınız var artık ve eşiniz dahil kimseye ihtiyacınız yok. Ne güzel ailenizden malınız mülkünüz de varmış. Bu evlilik biterse bende biterim demeyin lütfen. Gözgöre göre nazıl devaö edeceksiz

Ne olursa olsun eşinize kimsesiz olduğunuz izlenimini vermeyin lütfen.
En başta evladınız var artık ve eşiniz dahil kimseye ihtiyacınız yok. Ne güzel ailenizden malınız mülkünüz de varmış. Bu evlilik biterse bende biterim demeyin lütfen. Gözgöre göre nazıl devaö edeceksiz
Tek çarem bir uyku ilacı ve bir takip yazılımı. Sonuçta yaptıkları şeye göre değerlendireceğim. Kötü bir şey çıkarsa bunu kabullenemem. Dediğiniz gibi oğluşum ve ben kalırız. Boşanmak gerekirse evet bunu yapmalıyım.

Herkese merhaba,

Orta yaşlardayız ve bizim 3 aylık dünyalar tatlısı bir oğlumuz var.

Babam ve annem hayatta yoklar.

Çok fazla etrafımda dertleşebileceğim güvendiğim insanlar yok. Bu konularda kimsecikleri saymıyorum yani bu konuları kimselerle konuşmak istemiyorum. En azından tanıdık olan kimselerle.

Foruma çok önceleri kayıt olmuştum çok ilgilenemiyorum ama biraz incelediğimde güzel bir topluluk var gördüğüm kadarıyla. Konuma gelicek olursak, eşim benden bir şeyler gizliyor facebook'ta arama geçmişine baktım ve bir tane kadını arayıp durmuş.

Birde geçmiş nasıl silinir gibisinden aramalar yapmış. Bu konuyla ilgili çok hafif bir sorsam hemen parlıyoruz ve tartışma oluyor. Ben kavga etmekten çok korkuyorum. Hayatta kimselerim yok artık önceden olsa kavga etmek basitti ama işin içine çocuk girince anne olanlar bilir bu pek de kolay olmuyor.

Şimdi ben birilerinden bu kadınları bulması konusunda neler yazıştıkları konusunda yardım almam gerekir mi ? Nasıl yapsam bilmiyorum, canım çok sıkılıyor bu konulara.

Ben telefonumdaki her şeyimi ona göstermeme rağmen hiç bir şeyimi saklamama rağmen bana nasıl kıyıp da bu gibi şeyleri yapabiliyor. Baktığınız zaman çoğu aileden çok çok iyiyiz ama bu durum ileride ne gibi sorunlara yol açar bilmiyorum.

Çok daralıyorum lütfen yardım edin.
Yanlış bir şeylere sebep olmak istemiyorum.

Kuzenim telefona takip uygulaması kurmak istiyor ama ben çok korkuyorum bu riski almalı mıyım sizce ?
Yaptıklarını inkar ediyor eşim. O yüzden kanıtlarla gelirsem ne gibi bir sonuca varırız.

Lütfen yardım edin :KK43:

Arama tarihlerine bakın. Eski olabilir.Yada direk sorun. Tabi duymaya hazırsanız.

Bisey cikarsa bosanmaliyim ama bosanirsam biterim diyorsunuz. Bir kadini sosyal medyada aradi diye hemen boşanacak degilsiniz ama aldatma egilimi varsa yani delil bulursaniz bunu bilerek evli kalabilecek misiniz? Esinizin bu konuda sizi rahatlatmasi gerekirken bagirip cagirmasi zaten suphe cekiyor, yapacak bir aciklamasi yok mu, gidip gecmisi silmeyi ogrenmis.

Bosanmayacaksaniz esinize cok iyi davranin ki baska kadinlara kaptirmayayim yuvasinda mutlu olsun diye dusunun ve takip edip kendinizi uzmeyin.

Delil bulursam bosarim diyorsaniz da yapacaginiz belli. Allah yardimciniz olsun.

X