Göz göre göre - Bir şeyler saklayan kocam :(

Megan5612

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
97
45
Herkese merhaba,

Orta yaşlardayız ve bizim 3 aylık dünyalar tatlısı bir oğlumuz var.

Babam ve annem hayatta yoklar.

Çok fazla etrafımda dertleşebileceğim güvendiğim insanlar yok. Bu konularda kimsecikleri saymıyorum yani bu konuları kimselerle konuşmak istemiyorum. En azından tanıdık olan kimselerle.

Foruma çok önceleri kayıt olmuştum çok ilgilenemiyorum ama biraz incelediğimde güzel bir topluluk var gördüğüm kadarıyla. Konuma gelicek olursak, eşim benden bir şeyler gizliyor facebook'ta arama geçmişine baktım ve bir tane kadını arayıp durmuş.

Birde geçmiş nasıl silinir gibisinden aramalar yapmış. Bu konuyla ilgili çok hafif bir sorsam hemen parlıyoruz ve tartışma oluyor. Ben kavga etmekten çok korkuyorum. Hayatta kimselerim yok artık önceden olsa kavga etmek basitti ama işin içine çocuk girince anne olanlar bilir bu pek de kolay olmuyor.

Şimdi ben birilerinden bu kadınları bulması konusunda neler yazıştıkları konusunda yardım almam gerekir mi ? Nasıl yapsam bilmiyorum, canım çok sıkılıyor bu konulara.

Ben telefonumdaki her şeyimi ona göstermeme rağmen hiç bir şeyimi saklamama rağmen bana nasıl kıyıp da bu gibi şeyleri yapabiliyor. Baktığınız zaman çoğu aileden çok çok iyiyiz ama bu durum ileride ne gibi sorunlara yol açar bilmiyorum.

Çok daralıyorum lütfen yardım edin.
Yanlış bir şeylere sebep olmak istemiyorum.

Kuzenim telefona takip uygulaması kurmak istiyor ama ben çok korkuyorum bu riski almalı mıyım sizce ?
Yaptıklarını inkar ediyor eşim. O yüzden kanıtlarla gelirsem ne gibi bir sonuca varırız.

Lütfen yardım edin :KK43:

Karşılaşacağınız durum her ne olursa olsun dik durup gerekeni yapacaksanız işin peşini bırakmayın, kavga etmekten korkmayın. Kadın peşinde koşarken korkmayan kocayla kavga etmekten de korkulmaz.

Şayet kaldıramayacağınız bir şeyle karşılaştığınızda 3 gün kavga edip o kocayla aynı yastığa baş koyacaksanız unutun gitsin kendinize eziyet edersiniz.

Takip programını etik olarak doğru bulmuyorum bu arada, başka alternatifiniz yok mu?

Siz kadını buldunuzmu? eski sevgilidir büyük ihtimalle meraktan aramıştır görmeni istemediğinden silmeye çalışmış. takip uygulamasını yüklemeyin şimdilik farkederse hoş olmaz zaten takiptesiniz anlaşılan. İllaki varsa ortaya çıkar Bi şekilde

İyide belki milattan önce arattı o kadını tarih yazıyormu ki yanında ?
Birde eger takip vs vs bişey yapacaksanız karsınıza cıkacak herşeye hazırlıklı olup bosanmayıda göze almalısınız
Sizde o cesareti göremiyorum malesef

Karşılaşacağınız durum her ne olursa olsun dik durup gerekeni yapacaksanız işin peşini bırakmayın, kavga etmekten korkmayın. Kadın peşinde koşarken korkmayan kocayla kavga etmekten de korkulmaz.

Şayet kaldıramayacağınız bir şeyle karşılaştığınızda 3 gün kavga edip o kocayla aynı yastığa baş koyacaksanız unutun gitsin kendinize eziyet edersiniz.

Takip programını etik olarak doğru bulmuyorum bu arada, başka alternatifiniz yok mu?

Alternatif olarak ne yapabilirim ki ?

Tartışmaya bile korkuyorsaniz bosanmazsiniz muhtemelen. Bosanmayacaksaniz ne diye takip bilmem ne peşinde kosuyorsunuz? Öğrenince ne yapabileceksiniz?
Oturun evde ve evliliğinize devam edin.

Siz kadını buldunuzmu? eski sevgilidir büyük ihtimalle meraktan aramıştır görmeni istemediğinden silmeye çalışmış. takip uygulamasını yüklemeyin şimdilik farkederse hoş olmaz zaten takiptesiniz anlaşılan. İllaki varsa ortaya çıkar Bi şekilde

Ben baktıktan sonra dışarı çıktı bir heyecala sildi geldi. Bunu gözgöre göre yaptı zaten. Eski sevgili de olsa kendisi aramış facebook dan normal mi sizce ?

İyide belki milattan önce arattı o kadını tarih yazıyormu ki yanında ?
Birde eger takip vs vs bişey yapacaksanız karsınıza cıkacak herşeye hazırlıklı olup bosanmayıda göze almalısınız
Sizde o cesareti göremiyorum malesef

Milattan önce değil yeni yeni aratıyor zaten ben telefonuna bakarım onun hatta iddia loto falan da görünce sorarım bunlar ne diye. Takip için yazılım kurma konusu beni korkuttu biraz açıkçası. Yapabilseydim yapardım.

Arattigi kadın kimmis peki acaba bende merak ettim suanda inkar etmesi cok kötü e tabiki inkar edicek bosancak mısınız

Arattığı kadın aynı memleketten ama kim olduğunu bilmiyorum. Pek sağlam ayak gelmedi bana. Tanıdığı biride olsa şayet geçmişi silmesi beni çok düşündürüyor.

Arattığı kadın aynı memleketten ama kim olduğunu bilmiyorum. Pek sağlam ayak gelmedi bana. Tanıdığı biride olsa şayet geçmişi silmesi beni çok düşündürüyor.
Gecmisi sildi ise siz nasıl gördünüz peki gördünüz,daha sonra baktınız silinmisti oyle mi?

:sinirli::sinirli: offff peki diyelim ki ihanet var bosancak mısın nefret ediyorum karaktersiz erkeklerden ya

Bizim buralarda öyle kolay boşanmak olmaz. Bunu ne şekilde ilerlettiğinden emin olsam iş çok daha ciddiye varırdı. İkinci evliliğim bu zaten lakin yaşımda geçti kaldıramam bunu artık ölüme kadar gider. Daha yeni ev aldık arsalarımızı sattık annemden kalan biraz yerimiz vardı..

Ben kurmaya çalışırken bazı şeyleri bir yandan böyle pürüzler olması canımı çok acıtıyor. Kaynanamda oğluna çok bağlı.. Kendinden fazla kimse sevilsin istemiyor. Çok uzun muhabbet anlatsam sabahlarız. Sürekli bana gelip eski gelinim şöyle uzundu şöyle gençti diyerek bana laflar falan sokuyor.

Ben kısa boyluyum ve biraz hayat beni yordu. Dolayısıyla kaynana da sürekli beni kıskandırma peşinde o yüzden kendi evimizi alıp rahat oluruz diye hesaplar yaparken olanlara bak. Evimizde kaynanamızın bu arada. Çok garip bir haldeyiz. Evin çoğu şeyini de dizdik..Of deliricem allah'ım sen yardım et.

Bizim buralarda öyle kolay boşanmak olmaz. Bunu ne şekilde ilerlettiğinden emin olsam iş çok daha ciddiye varırdı. İkinci evliliğim bu zaten lakin yaşımda geçti kaldıramam bunu artık ölüme kadar gider. Daha yeni ev aldık arsalarımızı sattık annemden kalan biraz yerimiz vardı..

Ben kurmaya çalışırken bazı şeyleri bir yandan böyle pürüzler olması canımı çok acıtıyor. Kaynanamda oğluna çok bağlı.. Kendinden fazla kimse sevilsin istemiyor. Çok uzun muhabbet anlatsam sabahlarız. Sürekli bana gelip eski gelinim şöyle uzundu şöyle gençti diyerek bana laflar falan sokuyor.

Ben kısa boyluyum ve biraz hayat beni yordu. Dolayısıyla kaynana da sürekli beni kıskandırma peşinde o yüzden kendi evimizi alıp rahat oluruz diye hesaplar yaparken olanlara bak. Evimizde kaynanamızın bu arada. Çok garip bir haldeyiz. Evin çoğu şeyini de dizdik..Of deliricem allah'ım sen yardım et.

Haklısın,ilk evliliginde demekki cok fena seyler yasadin ki boşandın,sen bence toplum baskisindan çekiniyorsun,2.evliligin diye..
Kaynanan terbiyesiz
Daha önemlisi cahil,cahille aşık atılır mi? Cahil insanla uğraşmak cok zor. Herkesle ugrasirsin ama cahil adi üstünde.
Onun evinde oturmaniz dezavantaj olmus biraz
Anladigim kadariyla seninde paran var calisiyor musun?
Adamin da 2.evliligiymis
Orta yaşlardayız demissin
Simdi 2.bahar olmasi lazim bu evliligin,senelerdir aradiginiz mutlulugu huzuru yakalayip rahat rahat yaşayacağınız zamanlarda boyle seyler olmasi zoruna gidiyor anliyorum
Ama bir insanin mayasi bozuksa napcan
Valla cok zor durum
Cocugunda küçük galiba
Kaynanayi boşver sen..kac yasinda kadindir o kimbilir zirvaliyor. Sen esine bak.
Cok ayıp ediyor
Hani ne diye arattı ki.. sana bi aciklama yapmiyor mu

Eğer eşiniz sizi aldatıyorsa veya henüz sadece arayıştaysa , bu durumda niyetiniz boşanmaksa kurun takip programını araştırın .
Ama boşanmaya niyetim veya durumum yok diyorsanız hiç kurcalamayın sadece üzüldüğünüzle kalırsınız

X