Göz Makyajı Göz farlarınızı tekli mi,yoksa çoklu palet mi tercih ediyorsunuz ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
son zamanlarda göz farı pek kullanmıyorum.bi rimel göz kalemi bazen de bi allık tamam.hele sıcakta en pahalı göz farları bile dayanmıyo.

tekli paletleri daha çok seviyorum.istikal caddesindeki M.A.C den çıkmaz olmuştum.fiyatı zaten ateş pahası ama dayanamıyodum.(hele mavi-yeşil farları)

bir ara sürekli olarak çoklu paletlerden kullanıyordum. çoklu paletleri artık kullanışlı bulmuyorum. çünki elimi bile sürmediğim renkler de oluyor içinde bir kaç senedir kalem farlardan kullanıyorum hani ruj gibi alttan açıyosunuz ya onlardan. hele geçen hafta cecille markalı 4 tane kalem far aldım ki renkleri süper ve mükemmel kaliteli çıktı 1 , 2, 3,4 numaralı rekler. kalem farların tanesi 6.5ytl. tavsiye ederim. hemde çok daha uzun gidiyor. bu arada herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. benden kadınlar kulubü üyelerine kucak dolusu sevgiler.

genelde çoklu paletleri tercih ediyorum ( 6 lı yada 9 lu) faydası çok oluyo ben ngölgeli ve renki yapıyorum ama çok hoşuma giden yada ban hitap eden tekli farlarıda kesinlikle kaçırmam

kısLar renkLi far kuLanmam..kuLandıkLarımıda paLet şekLinde aLmıştım qoLden rose..çokta memnunum:-) şekiLdekiLer:)

$FAR-SETI-PROFESYONEL-RUJ-HEDIYELI__23360304_0.jpg

$31809_buyuk.jpg

bitek 5 li farım var oda flormar palette serisi o kadar.
diğer farlarım tekli ve 4 lü olanlardan :))

en çok kullandığım renkleri alırım dörtlü mesela yeşil ve yeşilin tonları gibi :)))
gölgeli makyaj yapmayı beceremediğim için o kadar çok rengin birarada olduğu paletlerden kullanmıyorum.

en çok kullandığım yeşil , mavi , kahverengi vede gri ve tonları bu kadar...

X