Göz Makyajı göz altına aydınlatıcı kullanlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

persiangirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
1.396
107
kızlar göz altına sürülen aydınlatıcılardan almak istiyorum şöyle simsiz ve doğal bildiğiniz markaları yazarmısınız lütfen?:enbuyukkk:

evet ya bende almak istiyorum bu konu ile edindiğin edindiğin bilgileri benimle paylaşırsan sevinirim

Benim de en büyük sorunum göz altı morluklarım :) Ben Pastel Magic Touch kullanıyorum hepinize tavsiye ederim hem uzun süre gidiyor hem de çok ferah ve güzel bir görünüm veriyor. Günlük olarak kullanıyorum işte ve hiç abartılı durmuyor. Tavsiye ederim.

ben aldım harika bi ürün pastelin hem küçük bi kavanoz gibi üst tarafı kapatıcı gibi alt tarafı pudra gibi kemik rendi çok doğal duruyo resim bulabilirsem eklicem

teşekkürler kızlar benim morluklarım yok kapatıcı amacıyla istemiyorum gözlerimi belirginleştirmek için istiyorum bugun golden rose dan baktım rengi kireç beyazıydı testerini deneim hoşta durdu öyle bembeyaz durmadı ama size danısmadan almak istemedim.ne dersiniz kızlar kullanan varmı acaba

bende elitinkini kullandım sonra avon uda kullandım ama memnun kalamadım istiyorum ki böyle sadece kapatmasın aynı zamanda aydınlatsın var mı memnun kaldığınız marka?

kızlar ben sunu sormak istiyorum . kapatıcıyı fondotenin altına mı sürüyorsunuz yoksa fondoteni uyguladıktan sonra mı?

ben fondöteni öncelikle sürüyorum bütün yüzüme yediriyorum ardından kapatıcıyı kullanıyorum.

tşkler kızlar. bana fondoten daha sabitlestiriyor gibi geliyor pudra sürmüyorum hiç kırışıklık yokken kırışıklık varmış gibi görünüyor

bi çok ürün denedim ama gerçekten güzel. sabit bi şekilde kalıyor. ilk defa pastel markasını kullanıyorum. begendimyerimseniben

hm bende bi çok ürün denedim ama bunu denemedim bakim bi deniyim burda ki yorumlarla gaza geldim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…