Göz Makyajı göz altına aydınlatıcı kullanlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar bişe sorcam,bu göz altı kapatıcısı,özellkle bahsettiğiniz bu pastelin ürünü,fondöten sürmeden falan kullanılırsa nası olur?öle her gün fondöten sürmek istemiyorum suratıma,nefes alamıyomuşm gibi geliyo...hafif pudrayla olurmuki?

ben fondeten sürmeden sürüyorum önce krem gibi olanını sonra tozundan parmaklaımla yediyorum

Innovanın ki de başarılı bazen sabahları uyanamıyorum hiç makyaj yapmayıp azıcık sürüyorum gayet ayık duruyorum canlılık veriyor resmen

ben aldım harika bi ürün pastelin hem küçük bi kavanoz gibi üst tarafı kapatıcı gibi alt tarafı pudra gibi kemik rendi çok doğal duruyo resim bulabilirsem eklicem

annemde ondan kullanıyor çok hoş duruyor ben yüzde aynı tonu severim ama göz altlarının ten renginin tonlarında hafif açık durması gözü aydınlatıyor çok hoş oluyor zemuszemus

Dugunden once kendi makyajimi almak istedim, ve tavsiye aldim yuzum icin.

En iyisi YVL Touche Éclat cikti. Biraz pahali, ama super aydinlatiyor ve gun boyunca cok iyi duruyor, tazecik tazecik.

Simdi fondoten suruyorum, Bourjous nin sivi fondoteni super, ve cok dogal duruyor. Fakat YVL gibi degil. O yuzden eBayden almayi dusunuyorum ucuza delikafadulden

Benim tenim kurmal, o yuzden ton 2. benim icin uygun.

Deneyin derim, pisman olmayacaksiniz

kızlar ben kumralım pastelin hangi numarasını tavsiye edersiniz???? bide ben fondoten falan kullanmıyorum sadece göz altı morluklarımı kapatmak için kullanacağım bunu..yüzümün geri kalan kısmında makyaj olmadığı için göz altım belli olmaz değilmi bunu sürünce..???

kızlarr bu pastel i nbende denicem peki fondötenini kullanıyomusunus tavsiye edermisinis pastelin fondotenini???

ben pastelin 2 numarasını kullanıyorum 4 numarayı tavsiye etmem arkadaslar cok agır makyaj yapıyosanız veya gece içinse alabilirsiniz ama günlük hafif makyaj için almayın derim. 2 numarayı alırsanız bi maskara bi kalme bi de allıkla birazda parlatısıyla cok taze bi görünüm vericektir

Bende baya merak ettım bu pastelın kapatıcısını bende morluklar yok sadece yuzume gözüme ışıltı aydınlık görüntu versın dıye kullanıyorum.. birde bazı arkadaşlar sormuş fondotenın üzerınemı aydınlatıcıyı sürüyorsunuz diye tavsıyem fondotenı göz altlarınıza sürmeyın çünkü göz altları daha hassas fondoten zamanla göz altlarınızı kırıştırabılır bence, sonucta fondoten sadece yüz için boşuna göz altı ayrı satılmıyor

kızlar bılıyorsunuz dımı pastelın altı simli olanları kapatıcı degıl far bazı kapatıcı 2 renk war onlarda altı far olanlar altı sım olanları kapatıcı dıye sakın almayın onlar far bazı

Merhaba ben de flormar ın aydınaltıcısını aldım ruj şeklinde pek kullanma fırsatım olmadı henüz genelde göz altlarıma beyaz pudra sürüyordum pek kalıcı olmadı umarım bununla güzel olur.

Bende pastel kullanıyorum yine buradan kk'dan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine almıştım.
Çok memnunum bir de bereketli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…