Göz Makyajı göz altına aydınlatıcı kullanlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
İki yıldır uyku süreleri hariç sürekli aydınlatıcı kullanan biri olarak sıvı aydınlatıcıyı şiddetle tavsiye ederim. Topaklanma veya kullanma zorluğu yaşamazsanız. Sürekli kullandığım ve memnun kaldığım marka Loreal'di, oturduğum bölgede bulamadığım için Meybelline kullanıyorum, üretici yine Loreal. Tüm markalarda da 1 numarayı kullanıyorum ve buğday tenliyim. Açık renk alınca çok küçük miktarı da yeterli olduğu için ekonomik de oluyor. Ucuz bir marka da denemiştim, hemen olmasa da birkaç saat içinde parlama yapıyor. Tavsiyem sıvı ve kaliteli ürünlerdir.

Kizlarrrr,

Bende goz alti moluklarimla mucadele ediyorum...gunluk fondeten/pudraya ihtiyacim yok. sadece bir goz makyaji ugluyorum,tenim cok beyaz oldugu icin goz alti morluklar cok belli oluyor ve kapatamiyorum..kapatsam daha sonra cizikler olusuyor, dogal bir gorunum elde edemiyorum acikcasi.

Yorumlar beni etkiledi bende ilk firsatta Pastel Magic Touch'i alip deniyecegim. Umarim iyi gelir. Bence banada 2 numara iyi gelir gunluk kullanim icin ve acik tenli oldugum icin. Acaba o sedefli olan cokmu belli surdugunuzde yani far gibi mi? Sadece kapaticiyi kullanmak yeterli oluyormu? Kapatiyormu morluklari? Kapatici pudrami yoksa kremsi mi?..cvplarsaniz sevinirim. Tskler

kapatıcı kremsi aydınlatıcı toz pudra gibi ama değil
sedefli olan far gibi 2 numara daha doğal
ben kapatıcılığından memnnum
1 seneden fazladır kullanıyorum küçük ama çok bereketli
bu arada hemen hemen her gün makyaj yapıyorum

amonra sen bu işlerden anlıyon galiba
kapatıcı putur putur oluyo bunu nasıl engelleyebilirim

amonra sen bu işlerden anlıyon galiba
kapatıcı putur putur oluyo bunu nasıl engelleyebilirim

göz altlarının kuru olmasından dolayı nüfuz etmiyodur kapatıcı muhtemelen
göz altına göz için olan nemlendirici kullanmayı ihmal etme
çok pahalı bişey almana gerek yok
nivea fiyat açısından uygun mesela

hımm öylemi normal nıve kremleri yani...ama ozaman cilt nefes alamıyomuş diye duydum genç yaşta göz altlarım kötüleşmesin..bide arap kızı kremi var bende o çok zararsızmış önce onu sürüp nemlendirsem sora göz altını sürsem olurmu
bide porselen pudra oluyomuş onun hakkında bilgin varmı çok istiyorum onu nereden bulabilirim

Tskler Amonra!! Ilk firsatta alip deniycem, burayada tekrar yazarim.

normal nivea değil göz altı kremi nivea böyle küçük cam kavanozda
arap kızı kreminin içinde civa var ve cilde çok zararlı diye biliyorum ben
aman içeriği belli olmayan karşında muhatap bi firma bulamayacağın
ürünleri kullanma derim
göz altlarına pudra sürmek çok doğru değil ince deri sonuçta
ve çok nazik o kadar havasız kalması iyi değil

canım artık kullanmıcam arap kızını korktum ya..pudra sürmemek gerekio demek göz altı sürmeyeyim mi yani hiç

canım artık kullanmıcam arap kızını korktum ya..pudra sürmemek gerekio demek göz altı sürmeyeyim mi yani hiç

budra bence de sürme havasız kalması kurumasına sebep olur
pastelin çok ince dokulu zaten pudrası far bazı gibi bişey
o işini görmeye yeter canım

Ben beyaz tenliyim ve gözaltımı kapatmak çok zor oluyordu. Zaten tek problemim göz altımdaki hafif morluk. Pastel'in 2 numarasını kullanıyorum ben de. Başka markaları denedim memnun kalmadım. Pastel en güzeli. Ama magic touch ı değil stick kapatıcısını kullanıyorum. Yani far gibi bir şey asla sürmem. Bir de magic touch bana çok koyu gibi geldi, yani beyaz tenliler için uygun değil gibi.

Bir de extreme diye bir marka vardı. Onun kapatıcısını asla unutamam. Bir kez almıştım likit şeklindeydi, bir daha bulamadım malesef. Süper kapatıyordu.

Son düzenleme:
budra bence de sürme havasız kalması kurumasına sebep olur
pastelin çok ince dokulu zaten pudrası far bazı gibi bişey
o işini görmeye yeter canım

canım pudra sürmüorum ben hiç sadece flormarın göz altı kapatıcısını sürüyorum toz halde değil hani ruj gibi oluyor ya ondan...

evet canım öle kullanıyorum bu da zararlımıdır bu yaşta kötü alıştım ya ilerde ne hale gelcem kimbilirbakkala bile gitsem sürer oldum ama çokk topaklaşıo of of

daha yumuşak fomüllü bişey kullanırsan topaklaşma olmaz belki
kremsi dokusu olan ya da likit olan göz altı kapatıcıları var
ama pasteli denemeni şiddetle öneririm canım

daha yumuşak fomüllü bişey kullanırsan topaklaşma olmaz belki
kremsi dokusu olan ya da likit olan göz altı kapatıcıları var
ama pasteli denemeni şiddetle öneririm canım

canım likit şeklinde olan daha cıvıksı oluyor onlardan diyosun dimi fırçasıyla sürüyosun göz altına elinle dağıtıyosun kullanımı da bu sanırım....pasteli bukadar önerdiğine göre alıcam canım inşallah pahallı değildir..normal heryerde bulabilirmiyim kozmetikçilerde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…