Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

bende de var morluklar ,lise de arkadaşlarım keş gibisin falan derdi.şimdi genelde kapatıyorum kapatıcıyla.Lorealin derma -genesis göz altı kremini kullandım ama faydası olmadı..ama aldığım ürünleri düzenli kullanamıyorum ondan da fayda görmüyorum belki..Şu ddf i duymuştum ama fiyatı tuzlu baya bi..

arkadaşlar ben dünyanın parasını döktm senelerdir hiç biri bi halta yaramadı..uzuuun zamandr pes etmiştm hiç bişi yapmamıştım ama tatil dolayısyla günlk ortalama uykum 6 saatten 9 a çıktı morluklarında yüzde 80 i gtti kaydirigubbakcemile2

Kapatıcı da sürme, başka bir şey de. Daha çok gençsin. Kapatıcı kurutur ve 20 yaşında 30 yaşındaki insanların çizgilerine sahip olursun. Patates doğal pudra işlevi görür ve geçici bir çözümdür. Salatalık da nem verip dokuyu beslediğinden çizgilenmeyi geciktirir. Şunu bir dene: Evde keçiboynuzu pekmezi varsa onu bir kaseye koy. Bir de aktardan üzüm çekirdeği tozu al. Pekmezle tozu karıştır. Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı ye. Eğer tadı hoşuna gitmezse arısütü bal polen karışımı da alabilirsin. Bunu iki üç ay düzenli yaparsan farkı görürsün. Ayrıca uykuna dikkat etmen lazım ve tv bilgisayar cep telefonu gibi ekranlara uzun süreli bakmayacaksın.

bende de var harnup pekmezi ve üzüm çekirdeği ama karıştırmamıştım..ben üzüm çekirdeğini ısırgan tohumu ile karıştırdım acaba onu harnup pekmezine katsam olurmu ki bilmiyorumkismile

kızlarda benimde gözümün altında morklar vardı cildiye gitim bana a vitamini verdi ve faydasıın gördüm eğerki lekelerinizde varsa hipkort %0.5 kullndı düzenli olarak sabah akşam ve faydasını gördüm ve bu morluklar için bo bol su içmenizi öneririm:teselli:

kimse bana badem yağı göze iyi geliyor demesin ,2 kez sürdüm ve 2 gün dünyayı bulanık gördüm,sonra k vitamini,c vitamini,badem yağı zeytin yağı karıştır sür kesin çözümde demesin 3 ay kullandım o da etki etmedi ,geçen gün c vitamininin tek sürdüm,gözlerim şişti içinde tuz olduğu için ,artık hiçbir şey denemiyorum,ama bi gün zengin olunca şu kremi alıcam""remergent microcirculation therapy"" çünkü en etkili krem buymuş
üstelik internetten çözüm ararken gözlerim daha da morarıyor çözüm de aramıycam artık:umursamaz:
e canım madem etkili remergent microcirculation therapy sitesine falan msj at numune iste eczaneden falan iste hatta al dene almana gerek kalmaz

benimde genetik goz alti morluklarim var.su an clinuque in yeni cikan bir kremini kullaniyorum 5 gun oldu ama bir degisiklik yok.birde lancome un yeni cikan bir urunu varmis genetik goz alti morluklari icin ona kesin etkili diyorlar.birde onu deniycem.hangisi ise yararsa size yazarim.

DAYLİHGT merhabalar, benim sorunum gözaltı morlukları. Bu konuda yorumlarını okumuştum ama tam olarak takip edemedim. Küçük bir oğlum olduğundan fazla vakit de ayıramıyorum. Sen bu konuda tam olarak ne yaptırdın, bana anlatırmısın? Buluşma resimlerinden farkı görebilirsiniz diye birşey yazmıştın ama ben onları bulamadım. Doğrusu bu sorunum beni o kadar çok rahatsız ediyor ki eğer çözüm olacaksa bahsettiğin Adana'daki merkeze bile gelmeyi düşünebilirim. Bana en kısa zamanda cevap verirsen çok mutlu olurum. Sevgiler.

ya kızlar bu mesajımı gören bana özelden atabilirmi burda ben mesaj atıyorum benden sonrada mesaj atanlar oluyor elbet nerden görebilirm mail adresime gelmiomu otomatik oalrak sayfaya hergün girmem mi gerekiyor mesaj geledi mi diye?? bazı sşiteelrde olur yaa senin mesajın üzerine gelince mailine otomatik oalrak geliyor cevaplar üzerinden yazan kişiler , burdan da öle olmuyor mu szce??

arkadaslar bende 23 yaşındayım göz altlarımda morarmalar başladı sigara da içiyorum .yapabileceğim önermek istediginiz bitkisel yada krem var mı bunlardan kurtulmak istiyorum .yardımlarınızı bekliyorum...

merhaba benim de göz altım bazen şişkin,kendimi bildim bileli koyu özellikle sol gözüm altındanki hatlar daha belli.Yüze sağlıksız bir görüntü veriyor.Bazen elimle yan tarafa doğru çektiğimde o şişknlik gidiyor.Keşke doğal yıllarla halledebilsek ama çocukluktan beri olan brişey sanırım göz eşklind ed ekaynaklı dışa dönük gözerde daha fazla gibi.

Valla çok ünlü bi dermatologla çalışıyorum nişantaşında birçok ünlü gelir..Üzgünüm bu konuyu hocama sordum ve genetik morluklara hiçbirşeyin fayda etmediğini söyledi:KK5:

slm kızlar,
morluklardan bende şikayetçiyim ve 3 ayrı dermataloğa gittim: genetikse ilaçlar hafifletir ama çok işe yaramaz diyorlar.ama estetikle yani göz altına dolgu yaparak bundan kurtulmak mümkünmüş.ilaçtan fayda bulamayanlar bunu deneyebilir.

ayy benimde mor mor gözlerimin altı sinir oluyorum valla makyaj yapıncada kapanmıyo zombi gibiyim :KK53:

X