Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

slmmm herkezee.ben 19 yasndaym sizin gibi morluklar beni mahvediyo,yüzüm güzel o morluklar beni deli ediyo,ailede kimsede yokk,bi ben de var!!!herkes hastamısınn hastamısın!!sinir oluyorum.kapatıcı kullanıyorum ama kesin bşi istiyorum bide bi gözüm daha çok morrrrrr..((((makyaj yapmak zorunda kalıyorum morluklar yüzünden.halbuki yapmama gerek yok, morluklar yüzünden hergün uğras dur:KK43:(hem yaslandırıyorrrrrrrr..bu site harika herkesin yazdklarn okudum bi sürü isim yazdım ve birini alıp kullanıcağm.parası mühim diil geçsinde...:84::84:

kızlar çok iyi bir krem önerm war loreal in yeni çıkan bir kremi war gözaltı için olanından youth code adında.. bir tandığımz yurtdıından getrdi ben kullandım 5 günde etkisini gördmm şoktaym morluk şişlik sorununa çok ii gelior kullanmanızı şiddetle tawsie ederim türkiede baktım ama satılmıor sanırım dahaa.... ben çok fazla memnun kaldm ilk kez bir krem bu kdar etkili olduunu gördm. 1 hafta oldu dahaa kompleks yapmıştm iice bu durumu ama şuann çok mmutluyumm herkese öneirim zaten yurtdışında ilk 5 in arasındaymış bu krem.... hadi kızlarr kolay gelsnn şimdidenn benm sorunum kalmadı dencek kadar azladıı :KK66::teytey:bayanssulusmile:nazar:

mrb ben yeni üyeyim.a9 yasm ve bu ürün kırışıklık yapıomu acaba!!bana kozmetikçi önermedi bu tarz ürünleri,yaşı çok büyükler için dedi:2:bilmiyorum napacağm benm ki genetik deil bide:KK43:yinede geçmioo

Mrb arkadaşlar ben 29 yaşındayım ve morluk benimde vazgeçilmez problemimdir.Denemediğim şey kalmadı diyebilirim.Bide bu kadar uğraş kırışıklıklarda ekleniyo tabi haliyle.

Artık ben serum denemeye karar verdim.serumla düzeltip ondan sonra nemlendirici kullanmayı düşünüyorum çünkü yok yani olmuyo sade krem şu bu.

Cellex-c yi araştırdım cosdna dan içeriği temiz sadece yeşil var

kullanan var mı Cellex-c eye contour gel ankarada da satan bir yer bulamadım.

arkadaşlar ben 3 aydır bu ürünü kullanıyorum(dermoday) ve çok memnunum ,tonik ve temizleyicini de aldım 32 yaşındayım henüz kırışıklık sorunum olmadığı için sadece göz altı sorunlarım için aldım ve memnunum ,kırışıklık problemi olanlar içinde kırmızı kapaklı olanı var ve ürün bitkisel içerikli ... bende göz altı koyuluğu ve morluk sorunu yaşayan biriyim bu üründen memnunum ,mucizeler elbette yaratmadı ama eskiye kıyasla çok daha iyi durumda.. düzenli kullanmak şart tabii bu tarz ürünleri ,yoksa değişen bir sonuç alamazsınız!!

ayrıca daha evvel kullandığım'' plante system'' marka eczane ürünün gözaltı jel kremindende çok memnun kalmıştım eczanelerde bulabilirsiniz yada nette,oda bitkisel içeriklidir...

ürün ve içeriği bu,kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz...
dermoday-blue-anemone-eye-cream.jpg

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]KINETIN, HEXAPEPTIDE3, TRIPEPTIDE1, OLIGOPEPTiDE, COLLAGEN [/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]İçerdiği yüksek oranda Kinetin (N6 furfuryladenine), Tripeptide1, Acetyl hexapeptide 3, Oligopeptide, Hyaluronic Acid, Shea Butter, Vitamin-Mineral Complex ve Bitkisel Exstrelerle göz çevresi yaşlanma belirtilerine müdahale eder.[/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]KULLANIM:[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Göz Çevresi cilt dokusunu Dermoday temizleme ürünlerinden biri ile temizleyiniz. Bu işlem cilt gözeneklerinizin açılması ve Dermoday Blue Anemone +Plus Revitalizing Eye Cream’ den maksimum verim alınabilmesi için gereklidir. Göz çukurunu çevreleyen elipsi takip ederek parmak uçlarınızla hafif masajla ürünü cildinize yediriniz.Bu işlemi günde iki kez (sabah ve akşam) tekrarlayınız.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]UYARI:[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Dermoday Blue Anemone +plus Revitalizing Eye Cream sadece gözaltı,kaş altı,kaz ayağı bölgesi için formüle edilmiştir.İçerdiği çok güçlü aktiflerden dolayı ürünü göz kapağınıza uygulamayınız.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Kullanıma başlamadan önce kulak arkasında ya da bilek içerisinde bir patch testi yapınız.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Ürün içeriğinde kullanılan aktifler:[/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Kinetin ( n6 furfuryladenine )[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Tripeptide1[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Acetyl Hexapeptide3[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Shea Butter[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Zea mays ( zeatin )[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Palmitoly Oligopeptide[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Arginine[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Alpha lipoic acid[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Hyaluronic acid[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]At kestanesi ekstresi[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Sodium pca[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Arginine[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Macadamia ternifolia[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Collagen[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Caffeine[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Guarana[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Muira puama[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Niacinamide[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Vitamin A[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Vitamin B3[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Vitamin B5[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Vitamin C[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Vitamin E[/FONT]

Son düzenleme:
rezene yağını nasıl kullandın acaba ayrıntılı yazabilir misin acaba:??:26:işe yarıyosa çok iyi.çünkü benimki genetik değil ama 2 senedir falan var:KK43::KK43:

evet rezene yağı hakkında bilgi verebilir misiniz? Bende 18 yaşındayım ve 4 yıldır göz altlarım koyu renkte koyu kahve gibi. Ben sorun etmesem dikkatimi gözaltlarıma vermesem sağ olsun başka insanlar buna izin vermiyor ve gözaltların niye bu kadar mor falan diyorlar.birşey kullanıyor musun diyenler bile oldu..Çok rahatsız edici bir durum..rezene yağı işe yarıyorsa bende alıp kullanmak istiyorum

Son düzenleme:
ben rezene yağını göğüs büyütmede kullanıyorum ama gerçekten etkiliyse gözüme de kullanıcam artık ben de sıkıldım morluklarımdan. hergün garnie'nin kapatıcı roll on'unu sürüyorum, alt kirpik dibime de ten renginde mat far çekiyorum tamamen kapanıyo. gözümün üstünde de kahverengi lekeler var oraya da uyguluyorum bunları ben bitsin ama artık bu işkence :2:

ben rezene yağını göğüs büyütmede kullanıyorum ama gerçekten etkiliyse gözüme de kullanıcam artık ben de sıkıldım morluklarımdan. hergün garnie'nin kapatıcı roll on'unu sürüyorum, alt kirpik dibime de ten renginde mat far çekiyorum tamamen kapanıyo. gözümün üstünde de kahverengi lekeler var oraya da uyguluyorum bunları ben bitsin ama artık bu işkence :2:

Canım garnie den memnun musun? Bende almayı düşünüyorum da.

Canım garnie den memnun musun? Bende almayı düşünüyorum da.

kullandığım en iyi kapatıcı diyebilirim canım kalıntı falan bırakmıyo, morluklarımı gizliyo ve doğal gösteriyo. roll on'lu olması da güzel hafiften masaj etkisi oluyo çünkü. hakikaten üstünde yazdığı gibi de ferahlatıyo ayrıca. günlük kullanım için ideal ve pratik canım bitmek üzere benimki yenisini alacağım watsons'tan almıştım ben fiyatı da uygun bana göre, 15 tl canım kesinlikle tavsiye ederim :KK34:

ya garnier nin kapatıcılığı iyi güzel de ben 17 yaşımdayım geçen cumartesi aldım daha morluklar kenarından doğru yok olmaya başladı sanki ama gözümün hemen altında ince kırışıklıklar olusmaya basladı.bilmiyorum ondan mı oldu ama devam mı etsem bıraksam mı karar veremedim .. sizce ne yapmalıyım ?:84:

ben zannetmiyorum bi kapatıcı kırışıklık yapsın :44: fakat kuşkuların varsa kullanma zaten yaşın da daha küçük bence, ya da ara sıra kullan ve yüzünde fazla kalmasın derim ben :KK34:

ben zannetmiyorum bi kapatıcı kırışıklık yapsın :44: fakat kuşkuların varsa kullanma zaten yaşın da daha küçük bence, ya da ara sıra kullan ve yüzünde fazla kalmasın derim ben :KK34:

ya sabah aksam suruyorum sabah surunce aksama kadar kalıyo zaten bi de aksam suruyorum ama o arada sırada..ama yine de kırışıklıklar oluşmaya basladı gibi..sende olmamıştı dimi?:84::KK50:

ya sabah aksam suruyorum sabah surunce aksama kadar kalıyo zaten bi de aksam suruyorum ama o arada sırada..ama yine de kırışıklıklar oluşmaya basladı gibi..sende olmamıştı dimi?:84::KK50:

:) benim zaten genetik kırışıklıklarım var canım 2 gözümün altında da 2şer tane çizgim var :) saolsunlar kendimi bildimbileli hep varlar alıştım ben :) bazen fazla uyuyunca geçiyolar, bazen de ağlayıp gözlerim şişince kayboluyolar :2: ben günde 1 kere sabah sürüyorum kapatıcımı o da çalıştığım için, yoksa sürmem akşamları gelir gelmez de çıkarırım tüm makyajımı. ama salatalık, elma, patates, kivi hepsini deneyeceğim göz altıma hangisi tam etki eder bilemem ama deneyip görcem. bence sen de bu tür yöntemleri bi uygula burda yazılanları tam okumadım ama illaki sana da iyi gelen bişey çıkar kafana yatanları uygula. çünkü kozmetik kullanmak da bi yere kadar :KK58:

ya cnm bende o kapatıcdan almak istiyorum ama karar veremedim stik kapatıcı kullandn mı daha önce,hangsi daha iyi sence hangnsden memnn kaldn. roll-on sanki sıvı ya kullanşlı olmaz mı acaba dedim

canım ben stick de kullandım ama bi müddet sonra çizgi çizgi oluyodu gözümün altı kırışıklıklarımın arasına giriyodu çünkü ama bu roll on hafif sıvı olduğundan daha kolay dağılıyo ve o şekilde kuruyo çizgilerimin arasına girmiyo, ben rahatım kapatıcımdan. stickler bana göre değil ama sende kırışıklık yoksa stick de olur gerçi.

yok cnm bnde sadece morluklar var avonun kapatıcsnı kullanıodum bende ama ben birazckta hem kapatsın hemde aydınlatsın istiyorum da öyle bi kapatıcı var mı bilmiyorumm :KK64:

Son düzenleme:
cnm problem yok o zaman sen stick kullan hem daha iyi kapatır kalın sürüldüğü için.. ten renginden bi ton açık olanlarından al bence aydınlık durur hem. avon color trend light olanından kullanmıştım 3 yıl oluyo sanırım deneyebilirsin sen tatlım

arkadaşlar;uzun süre gözlük kullanımından dolayı göz altları mor ve çökük olan var mı aranızda acaba?ve bunun için faydalı sonuç veren bişiler yapmış olan...?? acil yardım lütfeen

selam kızlar.ya benimde sorunum aşırı morlukar artık işi iyice abarttılar siyaha döndüler resmen sinir oluyorum:KK14:mesajların hepsini okuyamadım ama arada dikkatimi çekti rezene yağı buğday yağı filan.benim tenim çok hassas hangini kullansam uygun olur sizce.artık kurtulmak istiyorummmm

Hangı markanın yağını almıştınız?paylasabılırsenız sevınırım

göz altı morluları içinn kesinlikle yosun yağıı öneririm sizee kızlarr geçen günn annemle babam aktarcıya gitmiş paptya we lavanta alıcaklarmış gözaltı morluğu var kızımda demiş adama adamda demişkii onları bırakın ben size bişey werim 3 gün sonraa etkisini görücekmiş demiş sabah akşam pamukla gözaltına sürsün demiş bugün aldımm denemeye başladımm YOSUN YAĞI kızlarrr bence deneyin derimmm 3 gün içinde etkisini gösteriyomuşş azalmayı hissedilir derecede farkettiriyomuş SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLII VE BAKIN NELERE İYİ GELİYOMUŞ BAŞKA "SELÜLİT,SARKMIŞ DERİ,GÖZALTI MORLUKLARI,BEDEN ÜZERİNCE SIKILAŞTIRICI VE İNCELTİCİ OLARAK KİLO VERDİKTEN SONRA WE DOĞUM SONRASI OUŞAN ÇATLAKLARIN TEDAVİ EDİLMESİNDE GÜWENLE KULLANILABİLİR.
KULLANIMI: SORUNLU CİLT ÜZERİNDE BİR MİKTAR YOSUN YAĞI MASAJ FRİKSİYON TARZINDA SÜRÜLÜR DAHA SONRA YOSUN YAĞININ ÜZERİNE PAMUKLU BİR ÜRÜN VEYA FİLM STRECH İLE KAPATILIR. 4-5 SAAT KADAR BU ŞEKİLDE DURULUR GÜN AŞIRI UYGULANIR.... GÖZALTI MORLUKLARINDA İSE PAMUK ÜZERİNE 3-4 DAMLA KOYULARAK GÖZALTINA SÜRÜLÜR.2-3 SAAT KADAR BEKLETİLİR.SABAH WE AKŞAM UYGULANABİLİR..
"EWET KIZLARR BUNU DİĞER BAŞLIKTA YAZMIŞTIMM HANİ ŞU YAŞ MAYAYLA GÖZ ALTI MORLUĞU GEEÇERMİİ BAŞLIĞINDA... NEYSE KIZLAR BEN BUNU KULLANALI 1 HAFTA OLUCAKK VE İNANLIMAZ DEĞİŞİKLİK (AZALMA) OLDUU DÜZENLİ KULLANIYORUM GECE YATARKEN VE SABAH KALKTIĞIMDA PAMUK YARDIMIYLA SÜRÜYORUMM WE ENİŞTEMDE MAÇ İZLEMEYE GELDİĞİNDE FARKETTİ BELİNAY GÖZ ALTIN AZALMIŞMI BANAMI ÖLE GELİO DEDİ WE KENDİSİNİN BU ÜRÜNÜ SÜRDÜĞÜMDENDE HABERİ YOKTUU AYY KIZLARRRR OKADAR KÖTÜ HİSSEDİYORDUMKİ KENDİMİİİ HERKES SORARDI GÖZ ALTINA NE OLDU DİYE UYKUSUZMUSUN YORGUNMUSUN DİYE YADA RİMELİN AKMIŞŞŞ DERLERDİİİ.... ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM KIZLAR.."--------------------------------------------------------------------------------

13 ytl tüm aktarcılarda var ben 3 günde gördüm etkisini gerçekten belirgin bi azalma varr ve bunu çewremde söyleyincee buraya yaza gereğii sizlerinde bilgisi olması gerektiğini düşündümm PİŞMAN OLMİCAKSINNNIZ EMİN OLUN

X