Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

benim de gözlerimin altındaki morluklar genetik. bde üstüne yorgunluk uykusuzluk geldi mi zombi gibi oluyorum. uyuşturucu madde kullanıp kullanmadığımı soran bile oldu :)

eğer yorgun & uykusuz olduğunuz zamanlarda arttığını gözlemliyorsanız hiç yormayın bence kendinizi krem falan fayda etmiyor bir güzel dinlenin uyuyun hiç bişeyiniz kalmıyor :)

Bende bır ara demlenmıŞ sıyah Çayı buz kalıplarına koyup donduktan sonra gÖz altıma sÜrÜyordum ve sonuÇ Çok ıyı oluyordu ve daha dırı gÖzÜkÜyordu gÖz Çevrem........gÖz altı morluklarım kalıtsal olmasına raĞmen ÇÖzÜm olmuŞtu.denemenızı tavsıye ederım kızlar:)

benim son zamanlarda uyku düzenimin delirmiş olması yüzünden göz altımda morluklar oluştu çok koyu değildi yaşım da genç olduğu için kırışıklık problemim falan yok ama yine de rahatsız oldum.

yves rocher'nin inositol végétal serisinin göz kremini kullanıyorum 1 süredir sabah makyaj altına gece de yatmadan önce uygulanıyor hafif ve sedefli bişey böyle oldukça memnunum. geçirdi morluklarımı ve göz çevreme ekstra bi aydıklık verdi. 15 gün gibi bi sürede etkisini gösteriyor ama ben kullanmaya devam ediyorum verdiği aylıklıktan memnun kaldığım için tavsiye ederim =)

ST30612BR.JPG

Ya kızlar benim göz altlarımda morluk yok ama çökükler var bi çaresi yokmu mafoldumben

Son zmanlarda bende de var.Sabahları bile yorgunmuşum gibi morluklar oluyor.Çokfazla değil ama beni rahatsız ediyorlar

ben bu hafta bi aktara gittim bana mecit efendinin at kestanesini önerdi 3 gün içinde geçmezse gel paranı al dedi çok umutlandım. aldım kremi ama hala geçmedi:1no2: offffff geri götürücem kremi sanki çok az azaldı gibi yada ben öyle olmasına inandığım içinmi bilmiyorum annemde sanki azalmış biraz dedi yine oo aldığım aktara gidicem okadar iddalı konuştuki geçmezse al paranı dedi genetikse dedim hiç farketmez dedi ama benim genetik değil sanırım ailemde hiç kimsede yok bi tek bende var.ve sonradan olmuş bakıyorum eskı resımlerıme hiçbirşey yok çok uyuyorum acaba ondanmı oluyorbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile bilemedim 12 saat uyuyorum nerdeyse bi bildiği olan varmıı?bilmiyorumkismile

ne kadar dertli var bu konuda ben gibi mafoldumben..
geçirdigim kötü bi dönemde yaklaşık 10 kilo kaybettim hiç ihtiyacım yokken. bu dönemde gözaltımda morluk olustu ve zamanla çukurlukda.. bi çok krem kullandım. etkisini görmedim. dogal maskeler yaptım.. belki anlık biraz rengini açtı. asla kesin çözüm degil... bakım yagları kullandım bugday yagı e vitamini ampülü vs. karıştırıp hergün düzenli kullandım ama istedigim sonucu yinede elde edemedim.kilo aldım ama yine dolmadı. kızlar yazıların biçogunu okudum. çukurlugu olmayanlara yag kesinlikle tavsiye etmem. beze yapıyor...hemoroid kremi demişsiniz sakınn derimm deriyi daha da inceltiyor.bilinçsiz sakın birşeyler yapmayın inanın dönüsü olmuyor. bende ki genetik de degil hatta ailemde benden başka kimsede yok. genetik olmadıgı için kremlerle geçer dedim 24 yasındayım kırışıklıkda hiç yok ama yine istedigim sonucu alamadım .. bilinçsiz sagdan soldan duydugunuz bilgileri gözaltı gibi hassas ve iyileşmesi en zor yere sakın denemeyin...
sadece morluk olanlar kaynamış süte papatya ekleyip sogutup pamukla düzenli olarak sürdüklerinde zamanla etkisini görürler. yarım saat bekletin bu sütü soguk suyla yıkayın sonra bir iki damla limon suyu sürün... gece yatarkende e ve b vitamini ampüllerini sürün. ama ben gibi hem morluk hem çukurluk oluşan arkadaslar bu yöntemler sadece hafifletici olabilir.. biz kapatıcılarla çukurluk doldurmaya devam mafoldumben

arkadaşlarr mecit efendı atkestanesini kullandım 2. tüpteyim tam geçmedi ama beklediğimin üstü etki gördüm önceden kapatıcısız gezemiyordum şimdi kapatıcı kullanmasam rahatsız olmuyorum tavsiye ederim mutlaka devam edicem tam geçene kadar inşallah sizede faydası olur.opuyorumnanaktan

benimki doğuştan ve bir çözümü olacağını sanmıyorum...kapatıcılarla idare ediyorum işte..

kızlar ben de aynı sizin gibii morluk çukurluk we hatta şişlikten muzdaribizm geçen seneye kadar hiç bir problemim yoktu... daha 22 yaşındayım amaa artık bıktımm ve lazer tedavisini duydum... internetten epeyce araştırdım... bir doktor war levent taşçı morluk ve şişliği sadece tek bir seansta düzeltior... yani düşündüm kii şu kremlere yağlara o kadar çok para werdim kii we hala vermeye dewam ediorumm en sonundaa bu paraları toplasam milyar edicek nerdeyse die düşündüm en mantıklısıda lazer gibi geldi bana.... hem genç muzdaripler için daha uygun ve kesin sonuçları war... ama fiyatını da tam olarak bilmiorum 2 bini aşmazsa yaptırıcamm artık kesn yani... :S:S:S:

kızlar ben de aynı sizin gibii morluk çukurluk we hatta şişlikten muzdaribizm geçen seneye kadar hiç bir problemim yoktu... daha 22 yaşındayım amaa artık bıktımm ve lazer tedavisini duydum... internetten epeyce araştırdım... bir doktor war levent taşçı morluk ve şişliği sadece tek bir seansta düzeltior... yani düşündüm kii şu kremlere yağlara o kadar çok para werdim kii we hala vermeye dewam ediorumm en sonundaa bu paraları toplasam milyar edicek nerdeyse die düşündüm en mantıklısıda lazer gibi geldi bana.... hem genç muzdaripler için daha uygun ve kesin sonuçları war... ama fiyatını da tam olarak bilmiorum 2 bini aşmazsa yaptırıcamm artık kesn yani... :S:S:S:

Selam odesssa, bu dediğini internetten baktım ama bulamadım. Link kopyalamak yasak sanırım, o yüzden linkini istemiyorum ama rica etsem internette bunun yazdığı yerdeki yazıları kopyalayabilir misin? Ben oradan linki araştırıp bulurum zaten.

ne kadar dertli var bu konuda ben gibi mafoldumben..
geçirdigim kötü bi dönemde yaklaşık 10 kilo kaybettim hiç ihtiyacım yokken. bu dönemde gözaltımda morluk olustu ve zamanla çukurlukda.. bi çok krem kullandım. etkisini görmedim. dogal maskeler yaptım.. belki anlık biraz rengini açtı. asla kesin çözüm degil... bakım yagları kullandım bugday yagı e vitamini ampülü vs. karıştırıp hergün düzenli kullandım ama istedigim sonucu yinede elde edemedim.kilo aldım ama yine dolmadı. kızlar yazıların biçogunu okudum. çukurlugu olmayanlara yag kesinlikle tavsiye etmem. beze yapıyor...hemoroid kremi demişsiniz sakınn derimm deriyi daha da inceltiyor.bilinçsiz sakın birşeyler yapmayın inanın dönüsü olmuyor. bende ki genetik de degil hatta ailemde benden başka kimsede yok. genetik olmadıgı için kremlerle geçer dedim 24 yasındayım kırışıklıkda hiç yok ama yine istedigim sonucu alamadım .. bilinçsiz sagdan soldan duydugunuz bilgileri gözaltı gibi hassas ve iyileşmesi en zor yere sakın denemeyin...
sadece morluk olanlar kaynamış süte papatya ekleyip sogutup pamukla düzenli olarak sürdüklerinde zamanla etkisini görürler. yarım saat bekletin bu sütü soguk suyla yıkayın sonra bir iki damla limon suyu sürün... gece yatarkende e ve b vitamini ampüllerini sürün. ama ben gibi hem morluk hem çukurluk oluşan arkadaslar bu yöntemler sadece hafifletici olabilir.. biz kapatıcılarla çukurluk doldurmaya devam mafoldumben
HANİ SENDEN ÇOK DA BÜYÜK DEGİLİM SADECE BİRKAÇ YAŞ ;AMA SANA KOccAMAN BİR AFERİN NE KADAR DA GÜZEL ÖZETLEMİŞSİN KONUYU VE SORUNUN ÇÖZÜMSÜZLÜGÜNÜ opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar sakın lazere gitmeyin
cok samimi bir dermatologla tanısmıstım dr kendısı dedı yanı asla cozum degıl
paran da bosa gıder dıye
baska dogal fılan bı yontem bulalım ya da krem
kapatıcı ne kullanıyorsunuz? bende ysl touche eclat var bır de benefit boi-ing 2 numarasını kullanıyorum ysl de 2 numara
boi-ing cok daha ıyı bıraz dokusu kalın ama olsun
ysl de 1 i almayın asırı derecede acık bır renk ve kapatmaz

mecit in atkestanesı kremı nerde satılıyor
bi de onu alim
hic umudum yok ama

bence at kestanesi filan hiçbi işe yaramıor yani ben kullandımm kremlerden yana umudum yok.. googla coşkun levent taşçı gözaltı filan yazınca çıkıor hatta video su filan war orda detaylıca anlatmış sanırım bunu yanlış hatırlamıosam karbondioksit lazer die bi aletle yappıo bu tamamen yeni cildi soymuormuş... gençelere de bunu öneriormuşş çnk hç bi şeklde yan etkisi yok hemen normal hayata dönülüormuş... siz de araşştırın kızlar... cidden bana çok mantıklı geldi...

HANİ SENDEN ÇOK DA BÜYÜK DEGİLİM SADECE BİRKAÇ YAŞ ;AMA SANA KOccAMAN BİR AFERİN NE KADAR DA GÜZEL ÖZETLEMİŞSİN KONUYU VE SORUNUN ÇÖZÜMSÜZLÜGÜNÜ opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

saol canım deneyimlerimi paylaşmak istedimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X