Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

badem yağı sürmek iyi geliyor arkadaşlar her gün yatmaya yakın sürün kan dolaşımını hızlandırdığı için morlukları geçiriyor

badem yağı sürmek iyi geliyor arkadaşlar her gün yatmaya yakın sürün kan dolaşımını hızlandırdığı için morlukları geçiriyor

ay benimde gözümün altı çok mor çok rahatsız oluyorum yaa:KK43:
gerçekten geçirirmi

canım benmde hem çukur hem mor dayak yemiş gibi
canım benimde göz altı morluklarım var genetik hiç geçmio hatta bazen arkaşlarlar yumruk mu yedin diye dalga geçıorlar cok güçüme giderdi. ama ddf in gözaltı morlukları için olan kremini kullandım tamanen geçirmedi am büyük ölçüde azalttı canım.o bittkten sonrada nıvea Nivea Visage Aqua Sensation aldım. o da cok güzel geldi tavsiye ederim.ddf biraz tuzlu o yüzden nıvea al derim ben Watson mağazasından 17 tl ye aldım. umarım sanada şifa olur bu gözaltı morluklarından neler çektgini cok ii anlaya bililyrm. yalnız düzenli kullunmayı unutma gece yatmadan önce ve sabah uyundığnda masajla uygula işa yarıo göreceksin

eşimde de aynı sorun var arkadaşlar aktardan rezene yağı aldık onu kullanıyor işe yarıyor tavsiye ederim::laugh:

Peki canım göz altına sürülen hangi tip olursa olsun YAĞ'lar göz altında yağ bezesi yaparmı acaba
öle de bişey geldi aklıma şimdi
ne kadar zaman oldu kullanalı ve dediğim gibi yağ bezecikleri oluştumu?

Herkese iyi akşamlar;

Benim de yaklaşık 1 ay öncesine kadar gözlerimin altı böyle sararmıştı morarmıştı; ama benimki geceler boyu ağlamaktan kaynaklanıyordu :KK43:

Bir çok markanın ürünlerini denedim fiyatını bile düşünmeden aldım çünkü moralim çok bozuluyordu.

1 aydır Juvena - SKIN NOVA SC EYE SERUM kullanıyorum, ve hergün sabah akşam düzenli kullanmıyor olmama rağmen ÇOK büyük düzelme oldu.

Normalde göz kremimim Chanel - Inıtiale Beaute serisinin kremi ancak bu 1 aydır, Juvena nun ürününü alırken bana bayan La Praire in deneme boylarını vermişti ve yine düzenli olmasa da onları kullandım.

Kullandıgım fondoten La Praire ve herkes boylesıne dogal ve canlı nasıl durduguna sasıyor.

Gunun bırınde cok param olursa :) bu markanın goz kremını kesın alıcam.

(La praire in ürünlerinin kalitesini Paris te kalırken; bir Fransız dan cilt kremlerinin methini duymustum gercekten cok farklı bir kremdi ama fiyatları çok fazla oldugu için ne yazık ki kullanmayı düşünmüyorum.)

Şu an cidden göz altı morlugum yok denecek kadar kalmadı.

Son düzenleme:
ne olursa olsun göz altınıza yağ sürmeyin yoksa nur topu gibi bezeleriniz olur( kendimden biliyorum:KK43:) sakın kızlar:KK20: cilt doktoruna gittiğimde bana hemoroid kremi önerdi ama ben cesaret edemedim açıkcası kullanmaya doktorun dediği şuydu göz altı morlukları orda ki damarların kan dolaşımını rahat yapamamasından oluyormuş hemeroid kremide buna iyi geliyomuş pahalı kremlere gerek yok dedi ama ben denemeye henüz cesaret edemedim

kızlar amwayin göz altı morlukları için kremi var hem kırışık önleyici hem renk açıcı bende morluklarımdan şikayetci biri olarak tesadüfen aldım ama gercekten ilk sürmede etki ediyor. tavsiye ederim

bende 18 yaşındayım gözaltlarım çökmüş ve mor damarlarım gzkuyr:26: . ayrıca yanaklarım toplu ama gzaltlarım çökük ve mor . bu durumdan çok rahatsızım. ne önerirsiniz kullandıınız işe yarar şeyleri bekliyorum NOT yaşım küçük braz bu kremlern zararı olur mu?

etilerde bir güzellik merkezi sadece göz altı bakımını 1.5 saat yapıyormuş bunu yaptıran varmı cilt bakımından ayrı bir programmış

yani acıkca konusucam eger goz altı morluklarınız genetik ise. yani surekli mor ise ve bu morluk uykusuazlukta biraz daha artıyor ancak ne kadar guzel yuursanız uyuyun ne kadar bol icerseniz için yinede hep duzenli bir morlugunuız var ise tek care uzun sureli kullanımda. oda kantaron yagı veya madecassol gibi kollagen artırıcı goz altındaki deriyi kalınlastırıcı bir maddeyi surmekten geçiyor.ben kestane yagıda kullandım ama morlukları geçirmedi sadece uykumu aldıgım zamanlar kadar morluga indirdi. yani uykumu alamasamda uykumu almıs kadar mor gozlerim.ben 0.5 mm derma roller uyguluyorum 0.5 mm goz altına ve kantaron yagı+ kayısı cekirdegi yagı+ at kestanesi yagını karıstırdım kucuk bir siseye koydum onu her gece suruyorum.Cunku tum bu yagların hepsinin ayrı bir etkisi var gozaltı morluguna.3 haftada birde derma roller ve derim gittikce kalınlasıyor morluk gittikce azalıyor yavas yavas...aylar sonra cok daha iyi olacak belli...bu konuyu bir doktora danıstım ve tek carenin b uoldugunu soyledi.

iyi ama cnm başka bi sayfada dermaroller gözaltına olmaz demişler..tanıtımında yazıyo http://www.kadinlarkulubu.com/yuz-e...karlar-selulitlerr-babay-kolajen-uretimi.html

ben bu sorun için doktora gittim arkadaşlar , sigara , düzenli beslenme , hatta ırsi dahi olabileceğini söyledi doktor ve kullanılan kozmetiklerin sadece geçici süre etkili olabileceğini , ilaçlarında belli bir noktaya kadar yok edeceğini tamamen geçirmeyeceğini söyledi :KK43: eğer bir yöntem deneyip bu sorundan kurtulan varsa lütfen yardımcı olun çünki gerçekten çok kötü bir görüntü :KK43:

Daha önce yazıldımı bilmiyorum okadar çokki sayfalar okuyamadım :KK17:

Suna dumankayanın sitesinde okudum birisi sormuş oda şöyle cevap vermiş.

S.Ablacım göz altı morluklarımdan çok rahatsızım. Bana lütfen bir öneride bulunun.

C: Taze inciri ortadan ikiye ayırın. Göz altınızın üzerinde 15 dakika bekletin. Ardından kuşburnunu çay gibi demleyip süzün. Pamuk yardımıyla göz çevrenize yavaş yavaş kompres yapın.

benim gözaltlarım 7/24 yumruk atmışlar gibi yasım yirmi ama kendmi bildim bileli mor krem falan da kullanmak istemiyorum ama nasıl gecicek bilmyrm off

Hylexin diye bir krem için kesin çözüm diyolar ama fiyatı biraz tuzlu :) Onun dışında yoğurdun suyunu düzenli olarak sürmek,ayrıca elma kabuğu koymanında faydalı olduğunu duydum.

ben hylexin kullandım kızlar ama hiç bi halta yaramadı üstelik 100 tlmden oldum :KK43:

göz altı morluklarına yarayan bir krem bulamayacağız anlaşılan, başka önerdiğiniz bir şey var mı masaj vs veya asla yapmamamız gereken şeyler (ovuşturma gibi)
çok muzdaribim ben de, çok sıkıldım göz altı kapatıcısı sürmekten artık.
göz kremini sadece nemlendirsin diye sürüyorum

forumda vardı badem yağı zeytınyağı k vitamini ampül ve c vitamini ampül deniyen kişiler çok memnun kalmış sadece c vit de işe yarıyor muş acaba bir kapta c vit ni +badem yağını denesem diğer şişede k vit ve badem yağını mı ablam denek olucak göz altları esrarkeş gibi hem şiş hem de kara bakalım K VİTAMİNİ Mİ C VİTAMİNİ Mİ YARIYCAK eczaneden k vit sipariş ettim az sonra gelicek dendi her yerde yoktu tanıdığı aradım forumu bulup paylaşıcam sizle biri yazmıştı bunu buldum;yazı şu

Sorularınıza şöyle bir bakıyorum da hepsinin cevabı geri sayfalarda mevcut.. oradan kopyaladım, bakın:

buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.

2,5 aydır kullanıyorum yag bezesi olmadı-- ha , kullanmaya devam ediyorum, ilerleyen zamanlarda olur mu bilmem. daha önce burdan okudugum bi uygulamayı denemiştim, bugday yagı uygulaması.. bunu yapınca küçük bir tane yag bezesi olusmustu.
ama bu karısımda 2,5 aydır kötü bir sey olmadı, yag bezesi de olmadı. bende olmadı diye sizde de olmaz mı, olur mu bilemem.

NETTEN ARAŞTIRDIM EN ETKİLİ BU MORLUK İÇİN K VİTAMİNİ ÇIKTI VE ŞİŞLİK İÇİN C VİTAMİNİ ÇOĞU KİŞİ SONUÇ ALMIŞ ARATIN BAKIN SİZDE GOOGLE DAN DERİM YANİ

Son düzenleme:
Benim de göz altarım çökük, daha doğrusu sonradan çöktü. Gerçi bunu kullandığım ilaca bağlıyorum, ama kullanmadığım ürün kalmadı desem... Bunun çözümü yok ne yazık ki.

X