Goygoy time

Oha bana akrep.irkek lazımdi aslinda siz niye boyle oldunuz bacim anlat bakim :KK70: komşular bezmiş olması gerekiyordu simdiye :KK70:
Bebe olii sevişince😂😂😂
Gerçi bebelerden önce de saatine bakıp yanaşan koca benimki, her gün 9 saat uyumazsa fena oluyormuş haspam.
Amann bizim jenerasyonun adamlarında iş yok ya valla bak, 30 dolaylarında çoğu erkek anca lafta yani, icraata gelince horlamalar zortlamalar.

Ben kaçırdım yahu, ne önerdiler şimdi size adamı nasıl tuzağa, ağınıza düşürceniz😂😂🤣
Ahaha yok tuzağa düşürmw taktiği değil adamı muayne etme taktiği veriyor :KK70: Uyuduktan 1 saat sonra ve uyandığında kontrol etmem gerekiyormuş ama kuru ağac dalı gibi de lök diye tutmamam gerekiyormuş :KK70: ahahahhah

Ya winnie senın utanmadıgın tek sey depresyona girmek allahım duvara baksan acı fıskırıyor be :KK53: :KK53: :KK70: :KK70:
Ahahahaha yahu napayım bu sevişgenlik olayı benim utanmama sebep oluyor ama icraata geçtikten sonra 5 dakika önceki utangaç kız kayboluyor. Yok yok baslatmaya dair sıkıntılarım var benim. Görürsünüz çok fena kıstırıcam bu sefer :KK70:

Bebe olii sevişince😂😂😂
Gerçi bebelerden önce de saatine bakıp yanaşan koca benimki, her gün 9 saat uyumazsa fena oluyormuş haspam.
Amann bizim jenerasyonun adamlarında iş yok ya valla bak, 30 dolaylarında çoğu erkek anca lafta yani, icraata gelince horlamalar zortlamalar.
Akrep olduğuna emin misin benim ki gibi başak olmasın :KK70:

Ahaha yok tuzağa düşürmw taktiği değil adamı muayne etme taktiği veriyor :KK70: Uyuduktan 1 saat sonra ve uyandığında kontrol etmem gerekiyormuş ama kuru ağac dalı gibi de lök diye tutmamam gerekiyormuş :KK70: ahahahhah
Ahahahahahsh
Vallahi billahi bi halt anlamadım, o kadar uzağım:)
Uyku fantezisi mi, neyi kontrol yahu bu😂
Ben nerdeyim kimim diye başlayacağım şimdi, amacımız fışıtı tıkırtı olsun mu olmasın mı onu bi anlayayım önce😂😂

Bebe olii sevişince😂😂😂
Bi ara dedim menopaza girmeden sevişmek yok diye bebek olur diye korkuyorum soylerken ben inanmadım o nasıl inansin :KK70:

Ahahahaha yahu napayım bu sevişgenlik olayı benim utanmama sebep oluyor ama icraata geçtikten sonra 5 dakika önceki utangaç kız kayboluyor. Yok yok baslatmaya dair sıkıntılarım var benim. Görürsünüz çok fena kıstırıcam bu sefer :KK70:
başka nerelere gittin almanya'da ziya amca?
+aslan avına gittim.
*ziyaaaaaa.
-hadi şu aslan avını anlat!
+haa evet. birden onu gördüm!
-neyii?
+aslanııı! alla allah! boyu 10 metre!
-aslanın boyu 10 metreymiş.
+hemen çektim çakıyı, açtım.
-sonra amca??
+atladım aslanın üstüne!! karnına tak tak tak tak tak !!!!
*ziyaaaaaa.
Sana bu replıgı cuk oturttum suan :KK53: :KK53: :KK53: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :deli: :deli: :deli: :halay:

Ahahahahahsh
Vallahi billahi bi halt anlamadım, o kadar uzağım:)
Uyku fantezisi mi, neyi kontrol yahu bu😂
Ben nerdeyim kimim diye başlayacağım şimdi, amacımız fışıtı tıkırtı olsun mu olmasın mı onu bi anlayayım önce😂😂
Yahu ben bir kac saat önce bi topik açtım buralara bi yerlere dhskssk 3üncüden sonra benimki finale varamıyor diye :KK70: Canım Love o yüzden bana adamın biyolojik mi yoksa psikolojik mi bir sorunu var onu anlamamı sağlamaya çalısıyor :KK70: Aahdsksk o yüzden gerekli kontrolleri yapmam yönünde beni bilgilendiriyor :KK70:

X