görümcesi kendini sevmeyen var mi :(

yildiztornavida

Bos Gezenin Bos Kalfasi:(
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2008
109
0
Arkadaslar moralim cok bozuk oldugu zamanlar KK'yi okumayi daha cok seviyorum... dostlarim varmis gibi geliyor.. araniza yeni katildim sayilmaz ama okumakla yetiniyordum cogu zaman... ancak bugün dayanamadim
benim bir erkek arkadasim var ve onunla ciddi düsünüyoruz.. agustosta kiz kardesinin kizi oldu ve ben de dedim ki hayirli olsun dedigimi söyle dedim. arkadasim da numarasini yollayip sen söyle dedi. msj yazdim hayirli olsun diye ama böyle seyler yazarken edebi yazarim hep biraz samimi bi msj oldu.. bu arada kizla da hic tanismadim, o ilk mesajimdi. ilk mesaj ilk intiba diyerek güzel biseyler yazdim.. bu yazdiklarimi arkadasimin eski kiz aarkadasi yazmis sanmis ve bana canim cicim filan cevap yazdi.. sonradan ögrendim ki benim oldugumu anlamamis. msjlarini gördüm arkadasima attigi, ben ondan baskasina yenge demem, o kiz da kim oluyomus, yasi kacmis da benim yengem olacakmis... vs vs... daha tanimadan etmeden bana cephe almis.. bunlari hic söylemedi arkadasim bana, ben görünce "cok hayal kirikligina ugradim, biz anlasicaz" saniyordum dedim... geldi ayagimdan öptü (ben de sasirdim ama öptü iste kaydirigubbakcemile ) ve " ben kimsenin ayagini öpmedim simdiye kadar" dedi, sarildi...
cok üzüldüm ama ben ya... :1no2: aranizda mutlaka görümcesi kendini sevmeyen vardir ama evlenmeden önce de bunu bilen var miydi? nasil olur ki benneyaptımki senağlama

Erkek arkadaşınızın kızkardeşi sizin görümceniz olmaz ki..
Önce siz ilişkinizi resmiyete koyun,nişan,düğün olsun ondan sonra bakarsınız tavırlarına..
İlk başlarda insanlar birbirini tanımadan olumsuzluklar oluyor maalesef..benneyaptımki
Ama siz arkadaşınızla yaşamınızı birleştirince kardeşi size iyi davranırsa ne ala,yok size ters durmya devam ederse mesafenizi bozmazsınız..:teselli:
Bence bunları düşünmeniz için çok erken.. Bilmem belki de ben daha nişan bile olmadan hemen kaynaşmaktan hoşlanmadığım içindir..

biraz karışık yazmışsınız ama dert etmeyin daha yolun çok başındasınız....neler yaşayacak neler göreceksiniz....daha şimdiden bunu milli bir felekete dönüştürmeyin kafanızda gereksiz yere kendinizi üzmüş olursunuz...siz erkek arkadaşınızla ilişkinizin boyutlarını ve devam nitelikte olup olmadığıyla ilgilenin öncelikle .....sonra şunu hiç aklınızdan çıkarmayın......kimse kimseyi sevmek zorunda değildir.........bu hak nasılsaki sizin için geçerliyse başkalrı içinde geçerli.....kaale almayın demiyorum siz siz olun zamana bırakın herşeyi daha çok yolun başındasınız...doğru ve dürüst olursanız insanlar zamanla sizi tanıdıkça sevecektir.....sevgiler....

görümce gözüyle baktigimdan öyle dedim yoksa tabii ki daha degil.. :)

Öncelikle Casmin arkadaşıma katılıyorum..kaydirigubbakcemile5
Ayrıca şimdiden bu kadar basit meseleleri kafanıza takarsanız ileride Allahım saklasın ama okuyoruz işte ne anlaşmazlıklar oluyor onlarla nasıl başedeceksiniz?
Bence siz erkek arkadaşınızın aile fertleri ile değil kendi ilişkinizle ilgilenin şu aşamada..kaydirigubbakcemile

haklisiniz galiba arkadaslar... cok tesekkür ederim yorumlar icin.. sadece gercekten cok sasirmistim o anda canim cicim konusunca sevindigim kursagimda kaldi resmen... ama hayirlisi demekten baska bi yol yok sanirim... belki iyice taniyinca sever..

Bu tip şeyleri şimdiden kafanıza takmayın. Benim kaynımda beni hiç sevmezdi, arkadaşının ablasıyla evlenmesini istiyorlardı eşimin. Ama benimle evlenmişti.
Evlendikten sonra bir müddet daha bu durum böyle devam etti ama sonunda herkes birbirini daha iyi tanıdı. Şimdi yere göğe koyamaz beni. Abisine karşı çıkacak kadar sever beni.
Yani sonradan da sevebilirsiniz birbirinizi. Daha görüşmemiş, tanışmamışsınız bile. Biraz zamana bırakın. Hemen görümce adayım beni sevmiyor diye dertlenmeyin.
Bu arada ayağınızdan öpen erkek arkadaşınızmı? Bu kısmı anlamadım, neden öptüki, birde ayak öpmek ne demek oluyor biraz ters geldi bana ama neyse konu bu değil sadece takıldım işte o kısma.

bilmem ben de anlamadim dogrusu niye öptügünü ama sanki sey gibiydi ne bileyim senin önünde yerlere egilirim vs gibi sacma sanki ama yapti iste :)

bir görümce olarak itiraf edeyim ki;gelinimizi sevmiyorum...
sebebini de açıklayayım. aile olarak gelinimizi çok sevmiştik,nişan takıldı 2009 mayısına gün alındığı halde abime "bizi ayıracaklar,bana eziyet ediyolar " falan diyerek kendni kaçırttırdı abime. bizde kızın sözlerine güvendik kapımızı açtık falan. daha sonra neden böyle olduğu konuşulurken bende dedim siz bunları yapmışsınız falan diye. fakaaaattttttt bu laflarımdan sonra kızın ailesi şokta çünkü kız bize yalan söylemiş. işte bu yüzden soğudum ve artık görüşmek istemiyorum. hatta bayramdan sonra düğün yapılacak ona gitmeyi bile düşünmüyorum.....

Gelin ata binmis ya kismet demisler!!!

Sana tavsiyem nisanli sözlü evli bile olsan herzaman saygili ama mesafeli ol!!

Yüzde 99 Kendi ailen disinda hickimseyle yaglim ballim olmaya cok fazla samimi olmaya gerek yokkk!!:dilcikar:

Cünkü cogunlukla Canim diyorsun canin ciksin diyorlar:çok üzgünüm:

Beni sevmeyeni ben hiç sevmem..Boşver arkadaşım onunla aranızın iyi olmasını
istemen gayet normal bişey..Ama sonuçta görümcenle evlenmiyorsun kii
Bırak hakkında ne düşünrse düşünsün
Hatasını anlat ilerde..Sen erkek arkadaşınla keyfine bak..:içelim:

insanlar birbirini sevmeyebilir.kimbilir
belki sizde onu sevmeyeceksiniz.
siz ilişkinizi rayına oturtun öncelikle.
zamanla herşey ardından gelir.

ayrıca kardeslerı sızı cok sevse ne olacak annesı babası sızı sevse cocukla alasmazlık olunca bıtmez mı,

hadı cocukla cok anlasıyosunuz evlenceksınız ancak karsı gelırse aılesı ozaman dusunun bunları

sımdıden cok erken ya nasipp ya kısmet yani kımın ne olcagı nerden bellı daha bu asamada cok erken,

hem tanımadıgınız bırıne msj atmak da bıraz abartılı

bence erkek arkadasınızın da ufak bır hatası olmus orda, neyse gecmıstır bu sendrom umud edıyorum kı ..

nişanlanmadın yada evlenmedin ki görümcen olsun
tanımadan canım cicime gerek yok aranızda mesafe olsun saygı olsun
tanıyınca huyuna suyuna göre samimi olursunuz
dert edilecek konu değil keyfinize bakın

patiska dogru demissin, arkadasim demese ben cekmezdim ona dedim hayirli olsun dedigimi söyle diye kendin söyle dedi numarasini yolladi...
ama iyiyim iyiyim kizlar cok sagolun hepiniz de..
canim cicimli konusmadim ben sadece kibar bi msj cektim... ama sorun degil... umarim annesinin de aklina girecek kadar gicik biri degildir...
tekrardan sagolun....

patiska dogru demissin, arkadasim demese ben cekmezdim ona dedim hayirli olsun dedigimi söyle diye kendin söyle dedi numarasini yolladi...
ama iyiyim iyiyim kizlar cok sagolun hepiniz de..
canim cicimli konusmadim ben sadece kibar bi msj cektim... ama sorun degil... umarim annesinin de aklina girecek kadar gicik biri degildir...
tekrardan sagolun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…